Keystone logo
BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

مقدمه

BMI، در برنامه های آموزشی خود، دانش آکادمیک/نظری را با تجربه عملی از دنیای تجارت و دیدگاهی رویایی از مدیران و رهبران موفق هماهنگ می کند. به این ترتیب، شرکت کنندگان را قادر می سازد تا دیدگاه خود را گسترش دهند، رویکردهای تجاری خود را بررسی کنند و بینش مدیریت خود را افزایش دهند. BMI در شرکتی با دانشگاه ها، موسسات و مربیان پیشرو و همچنین با مدیران، مشاوران و رهبران کسب و کار الهام بخش، نیازهای آموزشی دنیای تجارت را از نزدیک دنبال می کند و برنامه های یادگیری و توسعه ای را ارائه می دهد که نیازهای امروز و آینده افراد را برآورده می کند. سازمان های.

BMI دارای چهار بخش اصلی و هشت واحد دانشگاهی برای تقسیم بندی برنامه های خود به منظور ارائه راه حل های مناسب برای نیازهای آموزشی و توسعه خاص است. چهار بخش اصلی خدمات آموزشی و توسعه ما عبارتند از:

  • پلت فرم باز (ثبت نام آزاد / کوتاه مدت، دوره های تخصصی)
  • آموزش اجرایی (برنامه های توسعه برای مدیران سطوح متوسط تا بالا)
  • اجلاس و کنفرانس ها (مجموعه ها و کنفرانس ها و جلسات C-Summit)
  • برنامه های سفارشی / شرکتی (راه حل های سفارشی برای سازمان ها)

تجربه و دانش

BMI که در سال 2004 تأسیس شد، یک مدرسه تجاری منحصر به فرد در ترکیه است که به عنوان پلی بین دنیای آکادمیک و دنیای تجارت عمل می کند. از زمان تأسیس، BMI بیش از 700 برنامه را با همکاری بیش از 10 دانشگاه پیشرو طراحی کرده است که به متخصصان این امکان را می دهد تا مشاغل خود را تقویت کنند. امروز فارغ التحصیلان بیش از 12000 نفر در رشته های تخصصی و مدیریتی مختلف با شرکت در برنامه های ثبت نام آزاد BMI و آموزش اجرایی سرآمد شدند.

برای بیش از 15 سال، BMI برنامه های سفارشی طراحی شده ویژه ای را برای سازمان های مختلف ارائه کرد و به موفقیت و پایداری آنها در طول زمان کمک کرد. ما تاکنون خدمات آموزشی و توسعه ای را برای بیش از 600 شرکت مختلف ارائه کرده ایم و بیش از 8000 روز ارائه آموزش و توسعه حرفه ای را اجرا کرده ایم.

برنامه های شرکتی / سفارشی

BMI، با توانمند شدن دانش و تجربه عمیقی که BMI از طریق یک پلت فرم باز، آموزش اجرایی و کنفرانس های مدیریت به دست آورده است، برنامه های توسعه سازمانی سفارشی را برای شرکت ها و شرکت ها با همکاری دانشگاه های پیشرو، کارشناسان حوزه و مدیران ارشد اجرایی ارائه می دهد. دنیای تجارت.

BMI برنامه های آموزشی و توسعه ای را طراحی و اجرا می کند که هدف آن ارائه راه حل های پیشرفته برای نیازهای آموزشی خاص سازمان ها و کمک به موفقیت و پایداری آنها است. با استفاده از روش‌های مختلف آموزشی و آموزشی، راه‌حل‌هایی را در موضوعات مختلف در هشت واحد دانشگاهی مختلف ارائه می‌دهد.

مکان ها

  • Istanbul

    Gazi Umur Pasa Sk. No. 31, 34349, Istanbul

سوالات