Keystone logo
BPP University

BPP University

BPP University

مقدمه

در سپتامبر 2007، BPP University با تبدیل شدن به اولین شرکت دولتی در بریتانیا که قدرت اعطای مدرک را به دست آورد، تاریخ ساز شد.

این فرآیند شامل ارسال یک درخواست دقیق به آژانس تضمین کیفیت (QAA) برای آموزش عالی در بریتانیا بود که از طرف دفتر دانشجویان عمل می کرد. رویکرد منحصر به فرد BPP University ، آموزشی است که از نظر آکادمیک دقیق است، اما همچنین مبتنی بر کاربرد عملی است که بسیار به دانشجویان، ذینفعان و صنعت ما مرتبط است.

در سال 2020، تحت چارچوب نظارتی جدید دفتر دانشجویان (OfS) به BPP University اختیارات اعطای مدرک تحصیلی نامحدود (TDAP) اعطا شد. جایزه TDAP نامحدود، که در 1 سپتامبر 2020 لازم الاجرا شد، یکپارچگی دانشگاهی را به عنوان یک موسسه آموزش عالی بالغ با استانداردهای دقیق و حاکمیت دانشگاهی تایید می کند.

حدود 15000 دانشجو دارد که در 13 مرکز، در هشت مکان در سراسر انگلستان و به صورت آنلاین در سراسر جهان تحصیل می کنند. 70٪ تمام وقت هستند، بیش از 84٪ در برنامه های تحصیلات تکمیلی هستند.

مدارس BPP University

ما چهار مدرسه داریم که بر حقوق، تجارت و فناوری، پرستاری و بهداشت تمرکز دارند.

دانشکده حقوق BPP University

یکی از دانشکده های حقوقی پیشرو در انگلستان، با بیش از 25 سال تجربه در ارائه مدارک حقوقی حرفه ای. ما توسط بسیاری از تأثیرگذارترین شرکت های حقوقی مورد اعتماد هستیم و ما وکلای مشتاق از بیش از 150 سازمان را آموزش می دهیم.

در خط مقدم نوآوری در آموزش حقوقی، ما به آینده نگاه می کنیم نه به عقب. ما مشاغل حقوقی را برای آینده ایجاد و شکل می دهیم.

از آنجایی که مسیر تبدیل شدن به یک وکیل در حال تغییر است، ما در طراحی یک رویکرد پیشگامانه برای SQE که مشتریانمان به ما می گویند در حال حاضر ما را از رقبای خود متمایز می کند، پیشرو هستیم.

با تمرکز بر قابلیت استخدام و توسعه مهارت‌ها به‌عنوان وکلا، ما به دانشجویان این امتیاز را می‌دهیم که قراردادهای آموزشی و شاگردی را تضمین کنند. آمار اشتغال ما گواهی بر این است.

دانشکده حقوق BPP University در دو مرکز در لندن (در قلب لندن قانونی در هولبورن و در ساوت بانک در واترلو) و مراکزی در بیرمنگام، بریستول، کمبریج، لیدز و منچستر مستقر است.

مدرسه بازرگانی BPP University

مدرسه بازرگانی BPP University آموزش عالی را برای حسابداران، بانکداران و مدیران مشتاق ارائه می دهد.

برنامه‌های ما برای نیازهای فضای کسب‌وکار امروزی طراحی شده‌اند که توسط کارشناسان صنعت که برنامه‌ها را در سطوح مختلف ارائه می‌دهند آموزش داده می‌شوند و مدرسه با طیف گسترده‌ای از نهادهای حرفه‌ای از جمله ACCA، ICAEW، CMI، CFA، CIPD و Chartered Banker کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند. که تمام برنامه های ما به طور مستقیم با مدارک حرفه ای مطلوب مرتبط است.

دانشکده فناوری BPP University

با درک تأثیر فناوری بر شرکای مشتری خود، یک مدرسه فناوری اختصاصی تأسیس کردیم تا از مشتریان خود در «تحول دیجیتالی» آنها حمایت کنیم.

ما تخصص خود را در فناوری، تحلیل و مدل‌سازی مالی گرد هم می‌آوریم تا برنامه‌های آموزشی با کیفیت بالا ارائه کنیم.

ما مدارک داده‌ها و فناوری را در هر سطحی ارائه می‌دهیم، از دوره‌های کوتاه مدت یک روزه گرفته تا دوره‌های کارآموزی و دوره‌های کارآموزی با هزینه‌های مالی و تا مدرک کارشناسی ارشد.

دانشکده پرستاری BPP University

از سال 2018، دانشکده پرستاری متعهد به ارائه آموزش عملی پرستاری و مراقبت های بهداشتی است، در حالی که تعادل مناسب بین تئوری دانشگاهی و یادگیری عملی ایجاد می کند. ما معتقدیم بهترین راه برای پرستار شدن، تجربه آن است، به همین دلیل دوره های ما از پیشرفت حرفه ای و تحصیلی شما حمایت می کند.

دانشکده پرستاری BPP University با همکاری شرکای کلیدی در بخش‌های مراقبت‌های بهداشتی و خدمات بهداشتی خصوصی، با هدف تولید متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که نیازها و خواسته‌های عاطفی گروه‌های اصلی بیماران را برآورده می‌کنند - در زمینه‌هایی مانند سلامت روان، ناتوانی در یادگیری، و کودکان و نوجوانان. مردم. کارکنان باهوش شریان حیات حرفه مراقبت های بهداشتی هستند و ما به ایجاد آنها کمک می کنیم.

دانشکده پرستاری BPP University از مراکز ما در لندن واترلو و لیدز و از مکان‌های زیر در NHS Trust فعالیت می‌کند:

 • Rotherham Doncaster و South Humber NHS Foundation Trust
 • اعتماد بنیاد NHS بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون
 • تراست بنیاد NHS بیمارستان های همپشایر (بیسینگستوک و بیمارستان نورث همپشایر و بیمارستان شهرستان رویال همپشایر)
 • Trust بنیاد NHS بیمارستان عمومی Kettering

دانشکده بهداشت BPP University

دانشکده بهداشت BPP University دانش و مهارت های عملی را برای یک حرفه حرفه ای مراقبت های بهداشتی به دانشجویان ارائه می دهد. دانشکده بهداشت BPP University مستقر در لندن، بیرمنگام و منچستر، آموزش عالی را ارائه می دهد که با همکاری متخصصان در این زمینه طراحی شده است. این امر ارتباط و گزینه های استخدامی را برای دانشجویان در این بخش تضمین می کند.

روش یادگیری 5 مرحله ای ما

در BPP، همه برنامه‌های ما از چارچوب یادگیری نوآورانه ما استفاده می‌کنند که کاملاً بر ارزیابی و موفقیت شغلی متمرکز است. دانش آموزان را از طریق مطالعات خود در پنج مرحله ثابت پیشرفت می دهد:

1. آماده کنید

این مرحله ای است که در آن فراگیران دانش را برای زیربنای برنامه خود می سازند و بازخورد منظمی را در مورد پیشرفت خود دریافت می کنند. آن‌ها در سخنرانی‌ها و سمینارها، حضوری یا از طریق کلاس آنلاین زنده برای جلسات آموزش از راه دور و زنده شرکت می‌کنند.

برای برخی از دوره ها، ما از دانش تخصصی بخش های خود برای ایجاد روش های یادگیری با تمرکز بر موفقیت شغلی و امتحانی استفاده کرده ایم.

2. درخواست کنید

اکنون زبان آموزان دانشی را که توسعه داده اند در کارهای دنیای واقعی به کار می گیرند. ما فرآیندها و سیستم های مورد استفاده در عمل و ارزیابی ها را برای ارائه آموزش خود تکرار می کنیم، از جمله:

 • محیط تمرین مجازی ما (VPE)، یک پلتفرم سفارشی ساخته شده که سناریوهای واقعی را در شرکت‌های حقوقی و اتاق‌های وکلا شبیه‌سازی می‌کند، به دانشجویان حقوق اجازه می‌دهد تا دانش جدید خود را عملی کنند.
 • ما پلتفرم‌های تمرین امتحانی را ارائه می‌کنیم که امتحانات و ارزیابی‌ها را شبیه‌سازی می‌کنند تا به فراگیران خود فرصتی فوق‌العاده واقعی برای تمرین قبل از امتحان واقعی خود بدهند.
 • برنامه‌های کارآموزی حول مأموریت‌های عملی، تکالیف و تمرین‌ها برای ایجاد زمینه‌ای یادگیری ساخته شده‌اند
 • دانشجویان پرستاری و مراقبت های بهداشتی تمرینات بالینی و قرارگیری را تکمیل می کنند
 • دانش‌آموزان داده و فناوری در برنامه خود با استفاده از شبیه‌سازی‌های کسب‌وکار - مثال‌های کارآفرینی در دنیای واقعی و مطالعات موردی برای تمرین مهارت‌های ایجاد کسب‌وکار و استفاده از نرم‌افزار استاندارد صنعت برای اعمال یادگیری خود کار می‌کنند.

3. همکاری کنید

این به زبان آموز کمک می کند تا درک خود را از طریق بحث، آزمایش و انجام کارهای عملی و واقعی تر پیشرفته تر شکل دهد و اصلاح کند. این همچنین به توسعه مهارت‌های ارزشمند کار تیمی کمک می‌کند.

فراگیران در این مرحله با حمایت گسترده مربیان، مشاوران برنامه و تیم‌های پشتیبانی که مداخلاتی را برای کمک به یادگیرندگان در زمان مناسب و با سطح حمایت مناسب ارائه می‌کنند، هدایت می‌شوند. آنها در پردیس مجازی ما، جامعه BPP، با یکدیگر در ارتباط هستند. این پلتفرم آنلاین راهی عالی برای شرکت در رویدادهای اجتماعی، گوش دادن به سخنرانان مهمان، اشتراک گذاری علایق و موارد دیگر ارائه می دهد.

4. تحکیم

این مرحله به یادگیرندگان اطمینان می دهد که دانش خود را به گونه ای جاسازی می کنند که بتوان آن را در حافظه بلند مدت خود ذخیره کرد. همچنین فرصت‌های زیادی برای تمرین بازیابی و به کارگیری آن دانش با تکمیل وظایف و تست‌های بازنگری فراهم می‌کند.

تجربه گسترده ما در ارائه آموزش آنلاین به این معنی است که ما بینش و درک زیادی از عملکرد یادگیرندگان خود و شاخص هایی داریم که می توانیم برای پیش بینی احتمال موفقیت اندازه گیری کنیم.

با شناسایی این رفتارها، مربیان و تیم پشتیبانی ما می توانند در صورت نیاز مداخله کنند و پشتیبانی هدفمند و مرتبط را ارائه دهند. این منجر به بهبود نرخ تکمیل و قبولی برای زبان‌آموزان می‌شود و به نحوه ارائه دوره‌هایمان با استفاده از روش Momentum بازخورد می‌دهد.

5. ارزیابی

فراگیران به طور مداوم از این مراحل مختلف عبور می کنند تا زمانی که به طور مطلوب برای ارزیابی خود آماده شوند.

در کنار ارزیابی‌های حضوری، ما طیف وسیعی از گزینه‌های ارزیابی دیجیتال را نیز ارائه می‌کنیم.

مکان ها

مکان ها
 • BPP, Aldine Place, 142-144 Uxbridge Road, W12 8AW, London

 • Fitzwilliam House 2 St Mary Axe, EC3A 8BF, London

 • London Holborn 68-70 Red Lion Street, WC1R 4NY, London

 • BPP Professional Education 4th Floor 3 London Wall Buildings, EC2M 5PD, London

 • BPP University 137 Stamford Street, SE1 9NN, London

 • BPP University 32-34 Colmore Circus, B4 6BN, Birmingham

 • BPP UniversityRDaSH Almond Tree Court Tickhill Road, DN4 8QN, Doncaster

 • BPP University Whitehall 2 Whitehall Quay, LS1 4HR, Leeds

 • BPP University St James Building 79 Oxford Street, M1 6FQ, Manchester

 • BPP University Queen Square Grove Avenue, BS1 4QY, Bristol

 • BPP University Third Floor Lion House Lion Yard, CB2 3NA, Cambridge

 • London, بریتانیا

سوالات