Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

مقدمه

درباره Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences اولین دانشگاهی است که در سراسر جهان بر تفکر برند تمرکز دارد. ما روشهای علمی را با پروژه های عملی و تمرکز قوی اوراسیا ترکیب می کنیم. ما مبتکران و حل کننده های مشکل آیندگان را نه تنها با انتقال دانش به روز در مورد برندسازی ، بلکه با پرورش شخصیت های قوی شکل می دهیم.

در دانشگاه برند ، در گروه های کوچک و در یک فضای خلاق ، همراه با دانشجویان بین المللی با دقت انتخاب شده خواهید دید که به اندازه شما با انگیزه و پرشور هستند ، یاد خواهید گرفت. شبکه ای از کارشناسان بین المللی شما را در راه خود همراهی می کند و شما را برای یک حرفه بین المللی آماده می کند.

شرکت های پیشرو مارک و آژانس های معتبر مشتاق استعداد و ایده های جدید هستند. آنها دانشجویان BU را به همکاری در پروژه ها دعوت می کنند. این به شما امکان می دهد مهارتهایی را که به دست آورده اید ، به کار بگیرید ، مشکلات واقعی را حل کنید و برای حرفه خود مخاطبین ارزشمندی ایجاد کنید

تحصیل در هامبورگ ، مارک های پایتخت آلمان

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است و به خاطر روحیه باز و مشهور مشهور است. این شهر بیشترین تمرکز سرمایه گذاری را از صنایع خلاق در آلمان دارد. یک انجمن بنیانگذار پر جنب و جوش ، یک سیستم پشتیبانی خوب توسعه یافته برای شرکت های نوپا ، شرکتهای بزرگ و همچنین شعب Facebook و Google در اینجا هستند.

هامبورگ که در ساحل رودخانه البه قرار دارد ، یکی از زیباترین شهرهای اروپا و همچنین یک مرکز مهم فرهنگی است ، جایی که زندگی همه چیز جز کسل کننده است. رتبه بندی اکونومیست ، هامبورگ را به طور مرتب در 10 شهر پرمخاطب ترین جهان قرار می دهد - بیا و خودتان را ببینید.

مکان ها

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

برنامه ها

    سوالات