Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

مقدمه

اطلاعات کلی در مورد دانشکده

بخارست مدرسه کسب و کار در سال 2014 در تاسیس شد دانشکده کسب و کار کارشناسی ارشد بخارست آکادمی مطالعات Ecnomic و دارای دو برنامه عمده MBA: MBA رومانیایی کانادا و رومانیایی فرانسوی MBA (INDE سابق). BBS مسئول است پروژه های آموزش و پرورش اجرایی، گزارشها کوتاه و برنامه های توسعه کارآفرینی از ASE بخارست. با بیش از 20 سال تجربه بین المللی در مدیریت کسب و کار دانشکده ما یکی از بازیکنان بزرگ در بازار رومانیایی MBA با 4،000+ فارغ التحصیلان در شرکت های بزرگ. برای impactc بین المللی فوق العاده آن و دخالت بخارست مدرسه کسب و کار با جایزه "3 PALMES" توسط EDuniversal در سال 2014 اهدا شد. دانشکده ما دارای یک همکاری طولانی مدت و پربار با uOttawa (تلفر دانشکده مدیریت) و CNAM پاریس.

رومانیایی معلمان در این دانشگاه معتبر خارجی آموزش دیده و به طور مداوم بهبود روش های تدریس خود به دانش آموزان ارائه خدمات آموزشی در بالاترین استانداردهای علمی.

همانطور که هر دو از برنامه های MBA ما، رومانیایی، کانادا و رومانیایی فرانسوی (INDE سابق) با کمک شرکای بین المللی ما توسعه داده شد، آنها به طور مداوم به روز رسانی به استانداردها و ویژگی از برنامه های کانادا و فرانسه احترام بگذارند.

بین المللی برنامه های درسی، انتخاب استاد دقیق و ارزیابی، بیوگرافی اخیر و روش تدریس نوین عناصر کلیدی از برنامه های دیپلم دو ما هستند.

رتبه بندی و جوایز

حتی اگر بخارست مدرسه کسب و کار در سال 2014 در دانشکده کارشناسی ارشد از دانشگاه بخارست از مطالعات اقتصادی تاسیس شد 2 برنامه های MBA آن بیش از 20 سال تجربه و بیش از 5.000 فارغ التحصیلان.

این برنامه رومانیایی کانادایی MBA ارائه می دهد یک فرم دیپلم دو ASE Bucharest و uOttawa (دانشکده تلفر مدیریت). این برنامه مشابه با یکی از کانادا و هر سال برنامه درسی به روز شده است برای پوشش موضوعات جالب برای محیط کسب و کار است.

این برنامه رومانیایی فرانسوی MBA با توسعه CNAM پاریس و نیز ارائه می دهد یک دیپلم دو از ASE و شریک فرانسوی. این برنامه دارای کلاسیک - قالب مطالعه و MBA هیبریدی به تازگی معرفی شده متمرکز در اطراف یک پلت فرم آموزش الکترونیکی مدرن - در عمل است.

شرکای ما هستند AMBA (انجمن گزارشها) معتبر برای برنامه های MBA و ارائه بالاترین خدمات آموزشی با کیفیت برای آمریکای شمالی و اروپا رویکردهای غرب است. در سال 2014 بخارست مدرسه کسب و کار دریافت 3 PALMES از جایزه تعالی از edUniversal به عنوان یک تشخیص برای فعالیت بین المللی خود، مراقبت از نیازهای دانش آموزان ما و برنامه های درسی مدرن است. بخارست مدرسه کسب و کار است عضو CEEMAN (توسعه مدیریت مرکزی و شرقی اروپا) و، در طول سال گذشته، برنامه های خود را به عنوان شیب برنامه بالا MBA در دسترس در رومانی. هر دو برنامه را مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش رومانیایی و دیپلم صادر شده توسط دانشگاه بخارست مطالعات اقتصادی در همه، کشورهای آمریکای شمالی اروپا و بیشتر پذیرفته شده است.

پردیس و امکانات

مدرسه کسب و کار بخارست در تازه بازسازی ساختمان تاریخی در مرکز شهر بخارست با دولت از سیستم هنر حفاظت زلزله برگزار می شود.

برنامه MBA رومانیایی کانادایی دارا 2 دولت از هنر اتاق های سخنرانی منحصر به فرد، یک آزمایشگاه منحصر به فرد IT و 4 اتاق مطالعه ارائه دانش آموزان همه شرایط را برای یک تجربه یادگیری بسیار عالی است. اتاق با تخصص از شرکای کانادا و شوخ طبعی موسس (آژانس بین المللی کانادا توسعه) CIDA طراحی شده بودند.

برنامه MBA رومانیایی فرانسوی دارای 2 اتاق سخنرانی، یک آزمایشگاه IT و دو اتاق / مطالعه فردی کامل با IT و پشتیبانی چند رسانه ای.

همه دانشجویان MBA دسترسی به کتابخانه BBS با بیش از 20.000 عنوان در زبان انگلیسی و فرانسه پوشش تمام دوره ها. BBS به روز رسانی مجموعه کتاب در هر سال بر اساس توصیه از استادان دوره تصدی رومانیایی و خارجی است.

همکاران شرکت

با بیش از 5.000 فارغ التحصیلان در شرکت های بزرگ چند ملیتی رومانیایی و فعال در بازار محلی به عنوان سفیران برنامه بخارست مدرسه کسب و کار شهرت فراوانی داشته است از 20 سال تجربه.

حضور اعضای فارغ التحصیلان در این شرکت ها نه تنها به BBS یک مزیت قوی بیش از رقابت خود را در استخدام دانشجویان آینده بو را نیز تسهیل همکاری در برنامه عمل دانش آموز، یافتن موقعیت شغلی کارآموزی و سازماندهی نمایشگاه کار های کوچک.

در میان برنامه های اول MBA در دسترس در رومانی در اوایل 90s در زمانی که کلاس جدید کسب و کار محلی تعریف همراه با ثبات برنامه در طول سال شد شد ستون های اصلی که در آن روابط با شرکت ها، سازمان های غیر دولتی، نهادهای دولتی، ساخت شد، حرفه ای سازمان ها و نمایندگانی از دیپلماسی است.

مکان ها

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    سوالات