Keystone logo
Central China Normal University

Central China Normal University

Central China Normal University

مقدمه

واقع در ووهان، مرکز استان هوبئی و یک مرکز بزرگ حمل و نقل در چین، مرکزی چین طبیعی دانشگاه یک دانشگاه جامع کلیدی به طور مستقیم در دولت از وزارت چینی از آموزش و پرورش است. پردیس زیبا از بیش از 2000 مو (330 جریب) در Guizi هیل واقع در مرز جنوبی دریاچه. به عنوان یکی از دانشگاه های در لیست 211 پروژه امنیت ملی آموزش و پرورش، دانشگاه مرکزی چین طبیعی است که به شدت به عنوان یک پایگاه مهم برای پرورش استعدادها درخشان برای کشور، و همچنین به عنوان یک مرکز آموزشی برتر برای معلمان عالی در مؤسسات آموزش عالی و بالا به رسمیت شناخته مدارس.

دانشگاه ما این است که در میان اولین موسسات عالی در چین حق ارائه مدرک دکترا و کارشناسی ارشد، برای ارزیابی و مشورت عناوین استاد، استاد و همچنین سرپرست دکترا، و در حال حاضر ایجاد یک سیستم آموزش پیشرفته کامل و بهینه سازی شده از مقطع کارشناسی به برنامه های تحصیلات تکمیلی ، از دکترا به برنامه های دکترا، و از تمام وقت به برنامه های بزرگسالان آموزش و پرورش.

قدرت تحقیقات ما این است که شاهد افزایش سال ثابت به سال. علوم اجتماعی کار تحقیقاتی ملی CCNU رتبه 10 صفحه برای سه سال متوالی، کار و پژوهش علوم اجتماعی آن توسط وزارت آموزش و پرورش رتبه بالا 6 برای چهار سال متوالی. رتبه بندی NO.8 در چهارم علوم اجتماعی برجسته علمی نتیجه جایزه، یک سری از نتایج تحقیقات ما جایزه از جمله دو جایزه مشت جایزه علوم طبیعی توسط وزارت چینی از آموزش و پرورش و شش جایزه از جایزه هوبئی استان علوم طبیعی به دست آورد.

ما روابط نزدیک با بسیاری از دانشگاه های کلیدی و موسسات تحقیقاتی ایجاد کرده اند و مبادلات مدرسه به مدرسه و همکاری علمی گسترده با بیش از 100 دانشگاه از بیش از 70 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان، ژاپن، روسیه، فرانسه، جدید انجام داده اند نیوزیلند، استرالیا، کره جنوبی و ویتنام. کارشناسان و معلمان خارجی به طور منظم دعوت به تدریس در دانشگاه. در سال های اخیر، معلمان از دانشگاه خارج از کشور به طور مداوم برای مطالعه بیشتر ارسال گردیده است، اکثریت از آنها به خانه بازگشته اند برای تبدیل شدن به ستون فقرات در آموزش و پژوهش زمینه خود را. تعداد قابل توجهی از آنها فعال در منبر دانشگاهی بین المللی هستند و کمکهای قابل تحسین به علم، فناوری، فرهنگ و آموزش و پرورش مبادلات بین چین و کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

مکان ها

  • Wuhan

    NO.152 Luoyu Road, 430079, Wuhan

    سوالات