Keystone logo
California Institute of Advanced Management EMBA در مدیریت اجرایی و کارآفرینی
California Institute of Advanced Management

EMBA در مدیریت اجرایی و کارآفرینی

El Monte, آمریکا

11 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

هیچ تست یا امتحان بیشتر نیست

مدیریت اجرایی CIAM

بدون GMAT یا GRE مورد نیاز است.

CIAM به دانش عملی، کاربردی و کاربردی معتقد است - نمرات آزمون بر روی یک تکه کاغذ نیست، بنابراین ما GMAT یا GRE را به عنوان یک نیاز پذیرفته نمی کنیم.

در دسترس هم آنلاین و هم دانشگاه

پلت فرم آنلاین ما در سطح آنلاین اجازه می دهد تا دسترسی آنلاین 24 ساعته به مواد آموزشی، در سراسر سیستم عامل های مختلف و اندازه های کلاس کوچک ما فراهم می کند تعامل غنی با اعضای هیات علمی ما - همه طراحی شده برای ارائه بهترین محیط یادگیری برای شما. برنامه MBA 36 ساعته برنامه ریزی شده برای پاسخگویی به نیازهای کارکنان حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه های کسب و کار است. گزینه های مسیر چندگانه، کلاس های آخر هفته / شبانه، نرخ های پایین تحصیل و کارشناس متخصص، CIAM بهترین انتخاب برای MBA شما می باشد.

برای شرکت های واقعی در کلاس مشورت کنید

به عنوان یک دانشجوی MBA CIAM شما با 12 مشتری واقعی کسب و کار ایالات متحده در زمینه پروژه های مشاوره ای در طول CIAM مشغول به کار خواهید شد و تجربه کسب و کار بی نظیر را تجربه خواهید کرد. ما خودمان را در داشتن یک برنامه درسی دانش آموزان خود می توانیم به طور مستقیم به کسب و کار خود، حرفه ای، و یا هر سرمایه گذاری آینده خود اعمال می شود. با طیف گسترده ای از پروژه های مشاوره ای در صنایع مختلف، ما قصد داریم شما را با طیف گسترده ای از عمق تجربه ای که در هیچ جای دیگر پیدا نکردیم فراهم کنیم.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />تیم مشاوره دانشجویی CIAM با مشتری، دون کاندریک املاک و مستغلات/>

جزئیات برنامه:

تکمیل موفقیت برنامه MBA نیاز به دانش آموزان برنامه درسی دوازده دوره را با مجموع 36 اعتبار کامل می کند. مهارت های رهبری و مهارت های گروهی به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان در طول دوره تحصیلی خود به طور مشترک کار می کنند و تمرکز مستمر بر توسعه ارتباطات موثر و حرفهای است. با پذیرش نوردی، CIAM قادر به ارائه چندین تاریخ شروع در ابتدای هر دوره در طول سال است.

برنامه MBA دارای 3 گزینه مختلف مسیر است:

  • 11 ماهه تمام وقت (دوره های 7 هفته ای)
  • 22 ماه کامل (دوره 15 هفته)
  • 22 ماهه نیمه وقت (دوره های 7 هفته ای)
    • غیر دانشجویان خارجی (F1 Visa)

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM Class 2015/>

به CIAM بپیوندید

ما مشتاق هستیم که شما علاقه مند به گرفتن تحصیلات خود در سطح بعدی هستید. تیم جذاب ما در اینجا برای کمک به شما در کشف تجربه MBA ما به شما ارائه می دهد. بیا سلام بگو تیم پذیرایی دوستانه ما آماده است تا به شما در تصمیم گیری در مورد MBA خود کمک کند و ارزش CIAM را به شما نشان دهد.

چگونه MBA MBA CIAM را بهبود بخشد و زندگی شما را تغییر دهد - با امروز تماس بگیرید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه