Keystone logo
Colorado State University Pueblo کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
Colorado State University Pueblo

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

هدف از این کارشناسی ارشد برنامه مدیریت کسب و کار است برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل مدیریت سطح بالا در کسب و کار و سازمانهای دیگر. دانش آموزان به دست آوردن درک درستی از تئوری های مدیریت و نرم افزار؛ محیط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی که در آن کسب و کار عمل کند؛ و مهارت های رفتاری است که در نقش مدیر در اجرای تصمیمات کسب و کار ضروری است. در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک محیط مساعد برای توسعه توانایی هر دانش آموز به فکر می کنم به شیوه ای خلاق و موثر فراهم می کند. این برنامه باعث استفاده گسترده از سخنرانی ها، پروژه های گروهی، و مطالعات موردی طراحی شده اند که برای نشان دادن یکپارچه، ماهیت میان رشته ای تصمیمات کسب و کار.

در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برنامه از انتخاب برای دانش آموزان در جنوب کلرادو و همچنین برای دانشجویان بین المللی در سراسر جهان است. دانش آموزان از برنامه های ما را انتخاب کنید دلایل بسیاری دارد:

  • اعتبار و کیفیت دانشکده
  • اندازه کلاس کوچک و دسترسی به دانشکده
  • امکانات مدرن و دولت از هنر، فن آوری
  • پذیرایی برنامه تسریع به حرفه ای کار
  • کارکنان مشاوره حرفه ای
  • قیمت

پذیرش

این برنامه برای تمام متقاضیان با مدرک لیسانس باز است، بدون در نظر گرفتن زمینه در مقطع کارشناسی. دانش آموزان بدون کار دوره کسب و کار قبل مورد نیاز خواهد بود به گذراندن دوره های بدون درز در حسابداری مالی (ACCTG 201 یا ACCTG 501، آمار کسب و کار (بوسعد 265)، اقتصاد خرد (اقتصاد 201 یا اقتصاد 501)، امور مالی (FIN 330 یا FIN 501)، مدیریت ( MGMT 201 یا MGMT 501)، و بازاریابی (MKTG 340 یا MKTG 501). علاوه بر این، یک نمونه نوشتن جلویی خواهد شد از همه دانش آموزان شده برای تعیین اینکه یک نیاز برای کار توسعه وجود دارد. دانشجویان که درآمد کمتر از یک "C" در هر دوره بدون درز خواهد شد از برنامه را رد کرد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی مورد نیاز برای تکمیل تمام نیازهای البته درست قبل از ثبت نام در دوره های سطح 500 برای اولین بار. در برخی موارد، یک دانش آموز مجاز به ثبت نام در دوره های سطح 500 در حالی که تکمیل دوره های تسطیح نهایی است.

همه دانشجویان MBA مورد نیاز را به پذیرش آزمون تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT). یک فرمول پذیرش از 200 برابر معدل مقطع کارشناسی (4.000 سیستم) به علاوه نمره GMAT خواهد نمره پذیرش کوچک برای هر متقاضی تشکیل می دهند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر از دانشگاه، حداقل نمره GMAT 400، و باید یک نمره شاخص از 1000 و یا بهتر است. لیست فعلی از سایت های تست GMAT ممکن است در www.mba.com پیدا شده است. لطفا یک نسخه از نمرات GMAT خود را به CSU-پوئبلو توسط کد 05XN225 ارسال.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه