Keystone logo
Copenhagen Business School

Copenhagen Business School

Copenhagen Business School

مقدمه

Copenhagen Business School (CBS) در سال 1917 تاسیس شد. امروزه CBS یکی از 8 دانشگاه دانمارک است که بیش از 21000 دانشجو و 1500 کارمند - اساتید، دانشجویان دکترا و کارکنان اداری دارد.

CBS بزرگترین مؤسسه آموزشی و پژوهشی دانمارک است که در مدیریت اقتصادی و اقتصادی به معنای گسترده ای قرار دارد. این دانشگاه متعهد است كه برنامه های آموزش مرتبط با مشاغل و ادامه آموزش را برای عموم و به ویژه بخش خصوصی فراهم كند.

برنامه ها مبتنی بر یک پایگاه تحقیقاتی قوی و مشهور بین المللی است که CBS بطور مداوم برای تقویت آن کار می کند. CBS دارای یک مرکز عالی است که توسط بنیاد ملی تحقیقات دانمارک تأمین می شود و پنج کمک هزینه شورای تحقیقات اروپا را دریافت کرده است.

CBS متعهد به انتقال دانش و ایده های جدید به رهبران کسب و کار فردا و به طور کلی جامعه است. سهم اصلی آن در این زمینه تحقیق و آموزش مبتنی بر تحقیق است و سرمایه گذاری در تحقیق و استانداردهای بالای آکادمیک بنابراین برای کمک CBS به جامعه بسیار مهم است.

سی بی اس که یک موسسه خصوصی با بودجه دولتی است ، بیشتر بودجه خود را از دولت دریافت می کند. کمک های مالی دولت به بخش دانشگاه عمدتاً شامل یک کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر فعالیت و یک کمک هزینه تحقیقاتی اساسی است که در اصل برای هر دانشگاه جداگانه تعیین می شود. اندکی زیر دو سوم پایه درآمد CBS منشأ فعالیتهای آموزشی است.

درباره Copenhagen Business School

Copenhagen Business School در سال 1917 تاسیس شد و در سال 1965 به عنوان یک موسسه آموزش عالی در سیستم آموزشی دانمارک ادغام شد.

امروزه CBS توسط قانون دانشگاه های دانمارکی 2003 تحت وزارت علوم، نوآوری و آموزش عالی تنظیم می شود.

 • CBS یکی از بزرگترین مدارس تجارت در اروپا با نزدیک به 20000 دانش آموز است.
 • CBS برنامه های درجه علمی مبتنی بر تحقیقات در سطح جهانی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد. سطوح و همچنین برنامه های اجرایی و دیگر برنامه های پس از تجربه.
 • CBS دانش اصلی و مرتبط را از طریق انتشار، مشارکت در بحث عمومی، مشاوره و پایگاه داده متخصص ما Experts@CBS ایجاد و ارائه می کند.
 • CBS دانش را با مشارکت سایر دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها توسعه داده و به اشتراک می گذارد و به توسعه تجارت و جامعه کمک می کند.

CBS است

 • عضو دانمارکی CEMS (اتحاد جهانی در آموزش مدیریت).
 • عضو PIM (مشارکت در مدیریت بین المللی).
 • در میان 8 دانشگاه دانمارکی و سوئدی که شبکه دانشگاهی اورسوند را با بیش از 165000 دانشجو و بیش از 10000 محقق تشکیل می دهند.
 • تاج سه گانه معتبر
 • دارای اعتبار EQUIS (سیستم بهبود کیفیت اروپایی).
 • تایید شده توسط AMBA (انجمن MBA).
 • تایید شده توسط AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار).

از سال 2000، CBS توسط EQUIS و از سال 2007 نیز توسط AMBA تایید شده است.

در 1 آگوست 2011، CBS توسط AACSB (انجمن پیشرفت مدارس دانشگاهی کسب و کار) به عنوان اولین مدرسه در اسکاندیناوی معتبر شد. بنابراین CBS "تاج سه گانه" را به دست آورده است، تأییدی که تنها توسط 59 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است.

محوطه دانشگاه

CBS عمدتاً در چهار ساختمان مدرن در Frederiksberg، نزدیک به قلب کپنهاگ واقع شده است.

هر دو مجموعه اصلی در Solbjerg Plads، ساختمان تحسین شده معماری توسط معمار هنینگ لارسن در Dalgas Have و Kilen (گوه) منعکس کننده سبک مشخص اسکاندیناوی هستند.

CBS همچنین بخش‌هایی از کارخانه چینی سلطنتی کپنهاگ را بازسازی کرده است، و تمام قسمت‌های پردیس CBS در فاصله کمی قرار دارند. CBS تماس با گزینه های مختلف اقامت را برای دانشجویان مبادله ای و اساتید مهمان تسهیل می کند.

از 1 سپتامبر 2013، CBS پردیس را با سه سالن جدید در نزدیکی ایستگاه مترو Flintholm گسترش داد. سالن ها مجموعا 600 صندلی دارند.

مساحت کل بر حسب متر مربع (متر مربع): 118550

 • 600 عدد برای دانش آموزان، آزمایشگاه های چند رسانه ای، آزمایشگاه های تفسیر و مرکز منابع یادگیری در دسترس است.

امکانات دانشجویی

امکانات دانشجویی شامل آزمایشگاه های چند رسانه ای، آزمایشگاه های تفسیر، اتاق های استراحت برای کار گروهی و پروژه ای، رایانه های شخصی و مرکز منابع یادگیری است. کامپیوترها حداقل هر سه سال یکبار با مدل های جدید جایگزین می شوند. دوشاخه های لپ تاپ های قابل حمل به راحتی در دسترس هستند و اتصالات بی سیم در ساختمان های اصلی نصب می شوند.

اعتباربخشی

CBS در اعتباربخشی های بین المللی و ملی شرکت می کند. اهداف اصلی اعتبارنامه های بین المللی 1) برندسازی بین المللی و 2) یادگیری بهترین شیوه های بین المللی در زمینه کیفیت در آموزش، پژوهش و مدیریت است.

از سال 2000 CBS توسط EQUIS و از سال 2007 نیز توسط AMBA تایید شده است. 1 آگوست 2011 CBS توسط AACSB (انجمن مدارس عالی کسب و کار پیشرفته) به عنوان اولین مدرسه در اسکاندیناوی اعتبار سنجی دریافت کرد. بنابراین CBS "تاج سه گانه" را خریداری کرده است، تصدیقی که تنها توسط حدود 50 مدرسه تجارت در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است. این مدارس همه متعلق به مدارس برتر کسب و کار هستند و شامل مدارسی مانند INSEAD، مدرسه تجارت لندن، IMD و دانشکده مدیریت روتردام می‌شوند.

سه اعتبار - تمرکز متفاوت

سه برچسب مختلف اعتباربخشی به دلیل شناخت متفاوت آنها در نقاط مختلف جهان ضروری تلقی می شوند و به دلیل اینکه آنها - علیرغم شباهت های بسیار - تمرکز خود را بر عنصر متفاوتی دارند.

EQUIS تمرکز زیادی بر تحقیق، بین المللی سازی و مشارکت با جامعه تجاری دارد، در حالی که AACSB به شدت بر حاکمیت، صلاحیت های اساتید، یادگیری و آموزش تمرکز دارد. AMBA تنها بر برنامه های MBA/MPA تمرکز دارد.

سیستم اعتباربخشی دانمارک توسط قانون در سال 2007 ایجاد شد. این بدان معنی است که تمام برنامه های CBS باید در سال های آینده اعتبار ملی را دریافت کنند. این کار توسط ACE دانمارک مدیریت می شود.

مکان ها

 • Copenhagen

  Copenhagen Business School, Solbjerg Plads 3, Frederiksberg, DK-2000, Copenhagen

سوالات