Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

مقدمه

E

مدرسه کراکو از کسب و کار در دانشگاه کراکو اقتصاد (CSB CUE) از سال 1991 در حال حاضر در بازار از خدمات آموزشی بوده است. مدرسه ارائه می دهد مطالعات MBA، دوره های کارشناسی ارشد، و آن ارائه شده است تحقیقاتی مشاوره خدمات نشر و. CSB CUE به طور مداوم بهبود پیشنهاد خود، تطبیق آن به الزامات بازار امروز. توسعه پویا و موفقیت منجر به موقعیت بالا از دانشکده در رتبه بندی های لهستانی به رسمیت شناختن بیشتر و بیشتر در عرصه بین المللی ایجاد می شود. مدرسه کراکو از کسب و کار CUE حفظ همکاری با کسب و کار، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها، مدارس متوسطه و کالج های محلی هر دو در لهستان و خارج از کشور ادامه داد. این بخشی از جامعه بین المللی، که این فرصت برای دیدار با شرکای تجاری از سراسر جهان برای تبادل تجارب و شایستگی، برای دسترسی به یک شبکه جهانی از موسسات آموزشی، سازمان های بخش دولتی و شرکت های مشاوره فراهم می کند.

همکاران از مدرسه عبارتند از: سنت گالن مدرسه کسب و کار (سوئیس)، اکول د مدیریت د Normandie، ESC کلرمون دانشکده مدیریت / و گروه ESC کلرمون (فرانسه)، دانشگاه کلارک، دانشگاه سوفولک سایر دانشکده کسب و کار، دانشگاه روزولت، کالج هلر از کسب و کار، دره بزرگ دانشگاه ایالتی (USA)، استکهلم مدرسه کسب و کار (سوئد)، دانشگاه ژوهانسبورگ (آفریقای جنوبی)، آکادمی مطالعات اقتصادی مولدووا (مولدووا)، دانشگاه بانکداری (اوکراین).

بنیاد اروپا برای توسعه مدیریت - از سال 2011 CSB CUE است یک عضو از EFMD بوده است.

هدف اصلی مدرسه این است که تمرکز بر همکاری گسترده با دنیای کسب و کار. این شوید که دانش بر به دانش آموزان است به شدت به عمل کسب و کار مرتبط است به تصویب رسید، زیرا تنها در آن این فارغ التحصیلان یک موقعیت قوی در بازار کار و کارآفرینی لهستانی توسعه است.

مکان ها

  • Kraków

    Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

سوالات