Keystone logo
CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

مقدمه

دربارهی ما

کالج مدیریت مالی CTBC در سال 2015 توسط CTBC برگزاری مالی شرکت، یکی از بزرگترین بانک خصوصی در تایوان تامین شد، و ما در زمینه های بانکداری، امور مالی و مدیریت تمرکز کنید. داشتن CTBC مالی برگزاری به عنوان شریک زندگی صنعتی ما، کالج به طور کامل به یادگیری عملی و روش تدریس با یکپارچه سازی دانش و مفاهیم را به تجربه های عملی با اعضای هیئت علمی از بانکداری و صنعت مالی مشترک.

ما یک مدرسه کسب و کار بوتیک واقع در تاینان، شهرستان تاریخی جنوبی تایوان. با حمایت از صنعت بانکداری، دانش آموزان ما با فرصت یادگیری در خروجی داخلی یا خارج از کشور از بانک، و دیگر مدارس کسب و کار درجه اول در جهان ارائه شده است.

برنامه های آکادمیک

وزارت بانکداری و امور مالی بر برنامه های کاربردی عملی و یکپارچه سازی بین رشته ای با هدف پرورش دانش آموزان را به ستون آینده پزشکان در امور مالی. وزارت مدیریت کسب و کار در تلاش برای پرورش حرفه ای مدیریت کسب و کار از طریق توسعه دانش آموزان تفکر مستقل، حرفه ای و نوآوری، و توانایی که مسئولیت رسیدگی به امور بین المللی و خارجی است.

دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت مالی در روش تحقیق، مهارت های عملی و حرفه ای، و توانایی تجزیه و تحلیل مورد برای پرورش حرفه ای مدیریتی بین المللی در امور مالی متمرکز است.

برنامه مطالعه خارجی

همکاری با مدارس مختلف کسب و کار عالی رتبه در سراسر جهان، کالج ارائه می دهد حمایت برای دانش آموزان واجد شرایط برای تحصیل در خارج به حداکثر رساندن بهره وری در یادگیری و همچنین یادگیری فرهنگ های مختلف و صنعت بانکداری از کشورهای دیگر.

بورس تحصیلی و گرانت

اضافه کردن زبان و برنامه تبادل فرهنگ و صحبت به زبان بومی خود را به دوستان با دانشجویان تایوانی. با تعامل با دانش آموزان محلی، ما چشم پوشی شهریه، رایگان در دانشگاه خوابگاه و وعده های غذایی برای هر ترم ارائه می کنند.

خدمات بین المللی دانشجویی

درس ماندارین

ما اعتقاد داریم که یادگیری یک زبان خارجی جدید ضروری است به منظور افزایش مطالعه خود را در خارج از کشور تجربه، بنابراین ما ارائه می دهیم درس ماندارین رایگان به تمام دانش آموزان بین المللی است.

در دانشگاه خوابگاه

خوابگاه های اخیر مبله دانشجو ارائه می دهد دسترسی به اینترنت، AC، و حمام فردی در هر اتاق. همچنین تسهیلات لباسشویی عمومی و سالن های اجتماعی برای دانش آموزان به استفاده از وجود دارد.

مشاوره حرفه ای

CTBC هدف به پرورش کارشناسان مالی بین المللی برای CTBC مالی برگزاری شرکت و 106 رسانه بین المللی خود را در ایالات متحده، ژاپن، اندونزی، فیلیپین، هنگ کنگ، و کشورهای دیگر. مشاوره حرفه ای مالی و مصاحبه خدمات ارجاع به دانش آموزان بین المللی ارائه شده برای توسعه بیشتر مسیر شغلی و الهام بخش است.

مکان ها

  • Tainan

    No. 600, Section 3rd, Taijiang Boulevard, Annan District, Tainan, 709, Taiwan, , Tainan

سوالات