Keystone logo
© CU Marketing Department
Caucasus University

Caucasus University

Caucasus University

مقدمه

Caucasus University ( CU ) که در سال 1998 تأسیس شد، دارای سابقه ای است که ریشه در مشارکت بین دانشکده تجارت قفقاز (CSB) و دانشگاه ایالتی جورجیا (GSU) در آتلانتا، ایالات متحده دارد. با به دست آوردن وضعیت دانشگاه در سال 2004، CU به طور مداوم آموزش جامع را در سه سطح ارائه می دهد: دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. Caucasus University که در گرجستان و منطقه قفقاز جنوبی مشهور است، به عنوان یک موسسه برجسته آموزش عالی است.

CU در حال حاضر شامل 11 دانشکده است: بازرگانی، اقتصاد، حقوق، رسانه، فناوری اطلاعات، حکومت داری، علوم انسانی، گردشگری، پزشکی و مدیریت مراقبت های بهداشتی، آموزش و معماری. در این 11 مدرسه، مجموعاً 55 دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می شود که به دو زبان گرجی و انگلیسی در دسترس هستند. علاوه بر این، CU به 8 طرح درجه دوگانه که با همکاری دانشگاه های معتبر آمریکایی و اروپایی انجام شده است، افتخار می کند. در حال حاضر، این دانشگاه حدود 10000 دانشجو دارد.

از سال 2004، CU یک پردیس خارج از محل گرنوبل Ecole de Management GEM (فرانسه) قرار داده است که برنامه MBA اجرایی خود را تسهیل می کند. این دانشگاه دارای مجوز نهاد ملی است، با تمام برنامه های معتبر توسط EQE Georgia. CU موفق به کسب گواهینامه TedQual از آکادمی سازمان جهانی گردشگری در سال 2020 و در سال 2023 با کسب اعتبار بین المللی از موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) برای دانشکده معماری خود شده است. CU در حال اخذ اعتبار AACSB است و آن را به عنوان موسسه معتبر معتبر AACSB در منطقه قرار می دهد.

این دانشگاه توسط سازمان جهانی بهداشت فهرست شده است و دانشجویان پزشکی آن واجد شرایط آزمون ECFMG هستند. علاوه بر این، دانشکده پزشکی توسط NMC در هند به رسمیت شناخته شده است. با مشارکت جهانی، CU به طور فعال تبادل دانشجو و اساتید، برنامه های مدرک دوگانه و مشترک، پروژه های بین المللی، طرح های کمک مالی و تحقیقات مشترک با 90 دانشگاه شریک را تسهیل می کند. این دانشگاه عضو مفتخر شبکه های بین المللی و سازمان های حرفه ای مختلف از جمله EUA، PRIME، CEEMAN، IAUP، IAU، NIBES، ELFA، AACSB و BITSENTINEL است.

مکان ها

  • Tbilisi

    Paata Saakadze Street, 1, 0102, Tbilisi

سوالات