Keystone logo
Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management MBA اجرایی
Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management

MBA اجرایی

0 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

مهارت های رهبری خود را در برنامه Weatherhead's MBA اجرایی (EMBA) پرورش دهید. این مدرک کلاس جهانی برای متخصصان برجسته کار توسط دانشکده مشهوری که پیشگام این اصول رهبری است ، مبتنی بر این اعتقاد است که می توان رهبری بزرگ را آموخت و آموخت.

برنامه MBA اجرایی Weatherhead (EMBA) به شما کمک می کند نقاط قوت و شکاف رهبری خود را بررسی کرده و یک برنامه یادگیری شخصی سازی کنید تا به بهترین رهبر شما تبدیل شوید. برای دهه ها ، اعضای هیئت علمی رفتار سازمانی ودرهد برای آموزش هنر رهبری بهترین شهرت را در کلاس ایجاد کرده اند.

شما از مبتکران این مفاهیم دستیابی به موفقیت کسب خواهید کرد:

 • استعلام تقدیر
 • هوش هیجانی
 • نظریه تغییر عمدی
 • ارزش پایدار
 • شکوفایی
 • یادگیری مدیریت با طراحی
 • روشهای یادگیری
 • مدل یادگیری تجربی

به بیش از 1000 رهبر که از طریق Weatherhead EMBA به ذخایر جدید انرژی و پتانسیل رهبری دسترسی پیدا کرده اند ، بپیوندید.

149136_ranking.jpg

آیا برنامه MBA اجرایی برای من مناسب است؟

شرکت کنندگان در برنامه EMBA Weatherhead با میانگین 15 سال تجربه حرفه ای می آیند و هدف آنها صعود به نقش های رهبری ارشد است. با توجه به این موضوع ، دوره ها برای دسترسی به رشته های مهم مانند استراتژی ، امور مالی ، بازاریابی و حسابداری از دریچه رهبری طراحی شده اند. دانش آموزان همراه با دانشکده بررسی می کنند که چگونه دارایی های ایجاد شده در این زمینه ها و محصولات و خدمات طراحی شده توسط آنها ، تیم های رهبری را در سراسر سازمان قادر می سازد تا به طور موثر عمل کنند.

مدل تعامل در کلاس Weatherhead به اعضای هیئت علمی و دانشجویان اجازه می دهد دانش و تخصص خود را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این ، پروژه های اختصاص داده شده در سراسر دوره ها و رشته ها دانش آموزان را قادر می سازد آنچه را که در محیط کار خود آموخته اند در تعهدات مکتبی خود اعمال کنند.

چهار عنصر از Weatherhead EMBA

مدیران دنیاهایی را ایجاد می کنند که ما در آن کار می کنیم و زندگی می کنیم. به منظور آماده سازی بهتر مدیران برای این کار ، Weatherhead EMBA در چهار عنصر سازمان یافته است:

 • توسعه مهارت های رهبری در سطح خود ، تیم ، سازمان و جامعه.
 • ساختارهای سیاسی-اجتماعی که بیشتر در آنها به رهبری نیاز است ، از جمله دولت ، اقتصاد جهانی و قلمرو فناوری که به سرعت در حال تغییر است.
 • زبان تجارت ، با تمرکز ویژه بر نحوه صحبت در اتاق هیئت مدیره.
 • دستیابی به تغییر در سازمان ها توسط تیم های طراحی گرا پیشرو.

این چهار عنصر یک بسته رهبری ایجاد می کنند که به دانشجویان اجرایی کمک می کند تا مسئولیت پذیری و تأثیرگذاری بیشتری در یک سازمان موجود داشته باشند یا یک سازمان جدید پویا ایجاد کنند. این مهارت ها در کنار هم به رهبران کمک می کند تا در مقابل عدم اطمینان با اطمینان و قاطعیت عمل کنند.

تعهد زمانی

Weatherhead EMBA فقط با 16 بازدید 3 روزه از دانشگاه به گونه ای طراحی شده است که برای مدیران شلوغ قابل کنترل است ، به دانشجویان از سراسر جهان اجازه می دهد تا در یک برنامه رهبری منحصر به فرد شرکت کنند.

در حالی که شرایط داخل دانشگاه حداقل است ، برنامه EMBA از هر یک از شرکت کنندگان یک تعهد جدی در زمان می خواهد. اگرچه عادات مطالعه فردی متفاوت است ، دانشجویان موفق ممکن است 10-15 ساعت در هفته را به برنامه اختصاص دهند.

"یکی از ویژگی های متمایز برنامه Weatherhead EMBA تمرکز بر رفتار سازمانی و سرفصل های رهبری و همچنین تقدیر از سوالات ، و آن رشته های تحصیلی است که واقعاً کمک می کند کارمندانی که آن برنامه را گذرانده اند از کارمندان دیگری که گذرانده اند جدا شوند. برنامه های دیگر فارغ التحصیلان Weatherhead درک بسیار قوی تری از چگونگی مهم بودن عناصر رهبری و چگونگی کمک به ایجاد تغییرات در سازمان دارند. "
- لیندا ری ، مدیر کل ، تولید برق و نفت و گاز ، GE Digital

بازگشت سرمایه برای این مدرک MBA اجرایی چقدر است؟

از آنجا که Weatherhead EMBA نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در وقت و پول دارد ، ما مسئولیت خود را کاملاً جدی می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که بازده آن سرمایه گذاری فوری ، قابل توجه و ماندگار است ، هم برای دانشجو و هم برای سازمان حمایت مالی وی.

بازگشت سرمایه برای دانشجو:

 • دستورالعمل ترکیبی از تئوری و پیوند عملی به برنامه های کاربردی در محل کار ، تضمین می کند که آنچه امروز در کلاس می آموزید می تواند تأثیر مثبتی بر عملکرد کار شما در فردا داشته باشد.
 • رویکرد ایجاد تیم و مدیریت تیم که به طرز چشمگیری توانایی شما را در به حداکثر رساندن تأثیر عضویت تیم و رهبری در محل کار بهبود می بخشد.

ROI برای سازمان حمایت مالی:

 • افزایش سریع تأثیر رهبری دانشجویان ، مهارت های حل مسئله و توانایی تفکر استراتژیک دانشجویان Weatherhead EMBA.
 • هر دانشجوی EMBA در Project Application شرکت می کند ، یک پروژه نیم ساله که در آن دانشجویان سازمان های خود را برای "فرصت های طراحی" ، فرصت های ایجاد ارزش با استفاده از منابع و توانایی ها به روش های جدید ، کشف می کنند. در گذشته ، 85٪ از دانشجویان گزارش داده اند كه افزایش درآمد یا مهار هزینه های پروژه بیش از هزینه تحصیل در EMBA آنها بوده است و 35٪ از دانشجویان گزارش داده اند كه بازدهی را به سازمان خود تحویل داده اند كه سه برابر هزینه است شهریه

MBA اجرایی برای افراد غیرانتفاعی

علاوه بر دریافت مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ، متخصصان غیر انتفاعی که EMBA را تکمیل می کنند می توانند همزمان گواهینامه غیر انتفاعی EMBA را نیز کسب کنند. بهترین مدیران ، در هر صنعت ، چندین دیدگاه را برای بهترین روش ها جستجو می کنند. برنامه گواهینامه EMBA گفتگوهای سودمند و متقابل را بین متخصصان از زمینه های غیرانتفاعی و انتفاعی تقویت می کند. به عنوان یک شرکت کننده در برنامه گواهینامه غیر انتفاعی EMBA ، شما با سایر سازمان های غیر انتفاعی و انتفاعی در کلیولند بزرگ مشارکت های جدید و پایدار ایجاد خواهید کرد.

برنامه تحصیلی

Weatherhead دانشجویان اجرایی MBA آرزوی نقش های رهبری در سازمان ها را دارند. از طریق برنامه درسی که توسط برخی از برجسته ترین متخصصان تجارت جهان تهیه شده است ، شما توانایی خود را برای رهبری گسترش داده و دانش خود را در مورد نحوه کار تجارت تقویت خواهید کرد.

نمونه برنامه درسی EMBA

سال اول سال دو

ترم پاییز

 • جهت گیری / ایجاد محیط یادگیری
 • EMBA 441 - تغییر پیشرو: خود
 • EMBA 451 - طراحی مدل تجاری
 • EMBA 438A - آمار تجارت و تجزیه و تحلیل کمی
 • EMBA 436 - حسابداری برای مدیران بازرگانی
 • EMBA 450 - بازاریابی مدیریتی

ترم پاییز

 • EMBA 473 - تغییر پیشرو: تیم ها
 • EMBA 445 - گسترش مرزها
 • EMBA 438B - آمار تجارت و تجزیه و تحلیل کمی
 • EMBA 439 - مالی شرکت
 • EMBA 437 - تحلیل اقتصادی برای مدیران

ترم تابستان

 • EMBA 475 - مدیریت در اقتصاد جهانی

ترم پاییز

 • EMBA 472 - تغییر پیشرو: سازمان
 • EMBA 478A - طراحی پیشرو در سازمان
 • EMBA 446 - مدیریت ریسک و گزینه های واقعی
 • EMBA 464 - محیط قانونی
 • EMBA 443 - مدیریت زنجیره تامین

ترم پاییز

 • EMBA 479 - تغییر پیشرو: جامعه
 • EMBA 442 - نوآوری
 • EMBA 478B - طراحی پیشرو در سازمان ها
 • EMBA 449 - مسائل معاصر در مدیریت
 • EMBA 476 - حاکمیت شرکتی و گفتگوها در بهداشت و درمان

ساختار برنامه MBA اجرایی

برنامه EMBA در طی پنج ترم یا 21 ماه تحویل داده می شود. هر دو ترم پاییز و بهار از چهار بازدید 3 روزه تشکیل شده است. این بازدیدها هر ماه یکبار ، پنجشنبه تا شنبه ، از ساعت 8 صبح تا 5:30 بعد از ظهر انجام می شود. ترم تابستان از طریق تجربه مطالعه بین المللی یک هفته ای به خارج از کشور تحویل داده می شود.

Weatherhead EMBA یک برنامه هم قدم قفل است. یک گروه جدید EMBA هر سپتامبر آغاز می شود.

شرکت کنندگان تیم های یادگیری را به طور خودکار انتخاب می کنند که نمایانگر مشارکت های اساسی مطالعه در طول برنامه و همچنین منابع بسیار ارزشمندی برای شبکه و پشتیبانی سازمانی است. تیم های یادگیری معمولاً به اندازه خانواده دوم نزدیک می شوند و اعضای آن روابط تأثیرگذار و مادام العمر برقرار می کنند. اعضای تیم همچنان مشاور ، مشاور و حتی کارفرمای یکدیگر هستند. تیم های یادگیرنده برای دستیابی به اهداف دوره و افزایش تجربه یادگیری ، هفتگی خارج از کلاس ، بصورت حضوری یا از راه دور ملاقات می کنند. علاوه بر این ، اعضای هیئت علمی غالباً جلسات مطالعه اختیاری و بررسی را برگزار می كنند كه برای دسترسی مجازی نیز ضبط می شوند.

م Coلفه مربیگری اجرایی

برنامه درسی اجرایی MBA بر رویکرد منحصر به فرد و شخصی برای یادگیری ، با تمرکز بر خودآگاهی به عنوان کلید تبدیل شدن به یک رهبر موثر تأکید دارد. به هر داوطلب در برنامه Weatherhead EMBA یک مربی اجرایی اختصاص داده می شود که به وی کمک می کند تا در حین پیشرفت به عنوان یک فرد و یک رهبر ، از تجربه علمی بهره مند شود.

پروژه کاربردی اجرایی MBA در Weatherhead

برنامه مدرک EMBA Weatherhead شامل یک پروژه کاربردی عمیق است که شیوه های طراحی را در آموزش مدیریت ادغام می کند. هر دانش آموز یک ترم را صرف کاوش در سازمان خود برای یک "فرصت طراحی" می کند - فرصتی برای ایجاد ارزش با استفاده از منابع و توانایی ها به روش های جدید. دانش آموزان مسئولیت رهبری را به عهده می گیرند و با پشتیبانی تیم همتایان در این برنامه ، یک پروژه طراحی را اجرا می کنند که بازدهی برای سازمان ایجاد می کند.

تجربه مطالعه بین المللی

هر گروه EMBA مقصد خود را برای سفر انتخاب می کند ، که معمولاً در اواسط ژوئن رخ می دهد و حدود 8 تا 10 روز طول می کشد. در طول ترم تابستان ، دانشجویان برای بخشی از برنامه به خارج از کشور سفر می کنند که در طی آن دانشکده اصول تجاری را از طریق یک لنز جهانی تقویت می کند. اعضای هیئت علمی Weatherhead و متخصصان باتجربه از م institutionsسسات و سازمان های سراسر جهان فعالیت های عملی را با نهادهای جهانی و محلی و همچنین در یک محیط دانشگاهی در منطقه انتخاب شده برای تجربه تحصیل در آن سال هماهنگ می کنند.

دانشجویان ضمن بهبود درک خود از نقش فرهنگ در تجارت و جامعه ، ماهیت رهبری و عملیات جهانی را کشف می کنند. آنها با تعهد مجدد به استخدام دانش ، مهارت و چشم انداز جامع توسعه یافته در طول تجربه خود در خارج از کشور به سازمان خود باز می گردند تا از منافع همکاران خود در داخل استفاده کنند.

دانش آموزان به طور کلی به عنوان بخشی از تور خود از دو کشور مختلف بازدید می کنند. گروه های قبلی به مقاصدی مانند اسپانیا ، مراکش ، یونان ، آفریقای جنوبی ، آرژانتین ، ویتنام ، چین ، سوئد ، لتونی ، آلمان ، سوئیس ، ترکیه ، ژاپن ، کره جنوبی ، لندن ، میلان ، ایرلند ، اسکاتلند ، مجارستان و رومانی سفر کرده اند. .

نمایه کلاس MBA اجرایی Weatherhead یک انجمن افراد است

افرادی که در برنامه MBA اجرایی Weatherhead (EMBA) ثبت نام کرده اند ، افراد حرفه ای کار می کنند که می خواهند به قله های جدید رهبری بروند. ماهیت اقامتگاه باعث ایجاد شبکه در میان همسالان همفکر می شود ، روابطی که امکان تبدیل شدن به دوستی مادام العمر و مشارکت تجاری در جاده ها را دارند.

چه کسی در MBA اجرایی Weatherhead ثبت نام می کند؟

به دلیل فرمت اقامت برنامه EMBA ، افراد حرفه ای در سراسر کشور می توانند در آن شرکت کنند. در حالی که بسیاری از دانشجویان EMBA در اوهایو زندگی و کار می کنند ، نامزدهای ایالتی از جمله کالیفرنیا ، ایلینویز ، میشیگان ، نیوجرسی ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا ، تنسی ، ویرجینیا غربی ، آلاباما ، واشنگتن دی سی ، تگزاس ، جورجیا ، ماساچوست ، ورمونت ، و مینه سوتا ثبت نام کرده اند.

سازمان های

از سال 1979 ، بیش از 500 سازمان در Weatherhead EMBA نمایندگی شده اند. این سازمانها از 500 شرکت فورچون گرفته تا شرکتهای کوچک کارآفرینی ، از م institutionsسسات بزرگ غیرانتفاعی بزرگ گرفته تا شرکتهای خدمات حرفه ای یک نفره ، در بر می گیرند. صرف نظر از اندازه ، دامنه یا حوزه شغلی ، سازمانها از طریق دانش و مهارتی که شرکت کنندگان خود به کار می آورند ، بازگشت فوری و قابل توجهی را تحقق می بخشند. آنها سالها پس از فارغ التحصیلی کارمند خود از تأثیر فارغ التحصیل Weatherhead EMBA در تیم خود لذت می برند.

 • Agrana Fruit US، Inc.
 • AIG ، شرکت
 • Aleris International، Inc.
 • بانک ملی عرب
 • شرکت اوری دنیسون
 • بسف
 • بکت گاز ، شرکت
 • شرکت فرآیند Behr
 • لاستیک های BF Goodrich
 • CapitalWorks ، LLC
 • پمپ ها و مبدلهای کاردینال
 • دانشگاه وسترن رزرو
 • سیستم های سیسکو ، شرکت
 • بنیاد کلیولند کلینیک
 • مدیریت تحقیقات بالینی ، شرکت
 • شرکت شیمیایی کلمبیا
 • همکاران بهداشت جامعه سیستم های بهداشت منطقه ای
 • شورای شرکتهای کوچک تر (COSE)
 • فروشنده تایر
 • دیبولد
 • گروه بیمه اری
 • جراحی مغز و اعصاب اری و همکاران ، شرکت
 • برق شبکه امرسون
 • شرکت FirstEnergy
 • شرکت FNB
 • سیستم های غذایی نامحدود ، شرکت
 • شرکت موتور فورد
 • نمای دره روشنایی GE
 • GE Healthcare
 • شرکت گودریچ
 • GrafTech International
 • مدرسه هاتاوی براون
 • هارلند کلارک
 • هادسون و کیز ، LLC
 • Inficon
 • سیستم های نوآور محدود
 • Keithley Instruments، Inc.
 • کن ابزار
 • کلید بانک
 • KeyCorp
 • مزایای LHS
 • شبکه های LINX ، شرکت
 • m2m شرکت تصویربرداری
 • محصولات مالکو ، شرکت
 • شرکت قالب سازی ماوریک
 • انتقال مایر
 • شرکت مایکروسافت
 • ArcelorMittal
 • محصولات موریسون ، شرکت
 • NewPort Tank Containers، Inc.
 • مرکز ستون فقرات ساحل شمالی
 • نوار
 • شرکت نوولیس
 • پیوستن NuTEC Metal
 • مجرای مارپیچی اوهایو
 • OneCommunity
 • اوراکل
 • اونز کورنینگ
 • صنایع PPG
 • گروه مترقی بیمه Cos.
 • روش ساختمانی ری فاگ ، شرکت
 • انرژی قابل اعتماد
 • روتک ، شرکت
 • شرکت شروین ویلیامز
 • صنایع Shiloh ، شرکت
 • سیلیکون کلید در دست اکسپرس
 • کلینیک زنان استان استارک
 • SUNPRO
 • سوگلاک
 • شرکت Timken
 • Trendesign ، LLC
 • Triumph Capital Group، LLC
 • بیمارستان های دانشگاه
 • مدیریت سرمایه پیروزی ، شرکت
 • شرکت ویتا میکس
 • هواشناسی
 • جامعه بازنشستگان متدیست وحدت وسبری
 • شركت Winncom Technologies
 • زیراکس

اطلاعات پذیرش

Weatherhead's Executive MBA فلسفه استخدام

تیم پذیرش مدیریت اجرایی دانشکده مدیریت Weatherhead متعهد به جذب دانش آموزان متنوع و با انگیزه است که به عنوان رهبران و تأثیرگذارهای جهانی به رشد حرفه ای خود اختصاص داده اند. ما به دنبال متخصصانی می گردیم که متفکرانی انتقادی ، دارای ذهنیت باز و طیف وسیعی از تجارب آموزشی ، حرفه ای و زندگی باشند. این تجربیات ، همراه با انگیزه درونی برای ایجاد نوآوری و ایجاد تغییرات مثبت ، گفتگو و کار گروهی را در کلاس غنی می کند.

بررسی اجمالی فرآیند درخواست MBA اجرایی

 • برای ادامه برنامه ، یک برنامه ایجاد کنید یا با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود وارد شوید.
 • اسناد غیر رسمی مورد نیاز را بارگذاری کنید. اگر پذیرفته شوید و تحصیلات خود را انجام دهید ، در این صورت به اسناد رسمی شما نیاز خواهیم داشت. دستورالعمل های بیشتر از طریق ایمیل ارسال می شود.
 • وقتی برنامه شما به پایان رسید ، روی "ارسال" کلیک کنید تا هزینه درخواست غیر قابل استرداد خود را پرداخت کنید
 • پس از کلیک بر روی "ارسال" ، نمی توانید تغییری در فرم درخواست ، رزومه یا مقاله خود ایجاد کنید ، اما بعداً می توانید برای بارگذاری متن و نمرات آزمون دوباره وارد سیستم شوید. کلیه مدارک مورد نیاز باید ارائه شود تا مورد توجه قرار گیرد.
 • پس از تکمیل درخواست ، ممکن است دعوت نامه مصاحبه دریافت کنید. مصاحبه ها فقط با دعوت انجام می شود.
 • هرگونه برنامه ای که در پایان دوره پذیرش ناقص باقی بماند ، رد می شود.

الزامات برنامه MBA اجرایی

صلاحیت های

 • بیشتر داوطلبان دارای 10 سال یا بیشتر سابقه کار مرتبط ، همراه با مسئولیت های مدیریتی و نظارتی هستند
 • پتانسیل پیشرفت شغلی به سمت مدیریت ارشد
 • توانایی شرکت و مشارکت در یک محیط یادگیری فشرده
 • زمان و تمایل به تعهد 20 ماهه برای شرکت در کلاسها ، جلسات گروه مطالعه و سایر فعالیتهای مورد نیاز
 • شواهدی از توانایی برای تکمیل دوره های تحصیلات تکمیلی

هنگام بررسی نمایه خود برای بررسی پذیرش ، تیم پذیرش Weatherhead به موارد زیر نیاز دارد:

 • متن*
 • دو مقاله کوتاه پاسخ رایگان (درخواستها در برنامه آنلاین وجود دارد)
 • رزومه فعلی
 • دو توصیه کننده
  • به عنوان بخشی از ارسال درخواست خود ، شما باید نام ، رابطه و اطلاعات تماس دو توصیه کننده را وارد کنید. ما در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد شما به عنوان نامزد این برنامه ، حق تماس مستقیم با توصیه کنندگان شما را برای خود محفوظ می داریم.
 • هزینه درخواست: 100 دلار (غیر قابل استرداد)

دستورالعمل های دقیق در برنامه آنلاین ما موجود است.

* اگر مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر ندارید ، باید GMAT (کد WTJ-F1-47) یا GRE (کد 1105) باشد.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه