Keystone logo
Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences

مقدمه

Hochschule Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) علم را وارد عمل می کند. این دانشگاه با حدود 17000 دانشجو یکی از بزرگترین و برجسته ترین دانشگاه های علمی کاربردی آلمان است. شهرت عالی آن نتیجه یک رویکرد علمی مبتنی بر دنیای واقعی به آموزش عالی و موفقیت حرفه ای فارغ التحصیلان آن است.

فارغ التحصیلان Darmstadt University of Applied Sciences به ویژه در بین مدیران منابع انسانی در شرکت های آلمانی محبوب هستند. این را رتبه بندی سالانه "Wirtschaftswoche" تأیید می کند. برای رتبه بندی دانشگاه 2019، ارائه دهنده خدمات پرسنلی Universum Global از 650 شرکت کوچک، متوسط و بزرگ در سراسر کشور نظرسنجی کرد. از مجموع 216 دانشگاه علمی کاربردی در آلمان، آنها توانستند کسانی را انتخاب کنند که فارغ التحصیلان آنها به خوبی انتظارات آنها را برآورده کنند. بر این اساس h_da در رشته های مهندسی مکانیک (رتبه 3)، علوم کامپیوتر (رتبه 8)، مهندسی برق (رتبه 7) و مهندسی صنایع (رتبه 4) در بین 10 کشور برتر آلمان قرار دارد.

در رتبه بندی دانشگاهی مرکز توسعه آموزش عالی (CHE) 2019، h_da از نظر ارتباط عملی و آمادگی برای این حرفه امتیاز ویژه ای کسب می کند. بر این اساس، دانشجویان دوره های تحصیلی مهندسی عمران، مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مهندسی محیط زیست از تجهیزات بسیار خوب آزمایشگاه های عملی تمجید می کنند. h_da اینجا در گروه برتر ملی است. همین امر در مورد کیفیت گشت و گذارها نیز صدق می کند که دانشجویان معماری و مهندسی محیط زیست آن را بسیار خوب ارزیابی می کنند. h_da همچنین در سراسر کشور در مورد تماس با تمرین حرفه ای برتر است. رتبه بندی CHE دانشگاه علوم کاربردی دارمشتات را در دوره های تحصیلی مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مکاترونیک در گروه برتر ملی فهرست می کند.

شهرت بالای دوره های تحصیلی h_da مبتنی بر نسبت نظارت خوب با گروه های قابل مدیریت و جهت گیری عملی واضح است. در اینجا، علم و عمل به شیوه ای هدفمند در هم آمیخته می شوند. این به این دلیل است که اساتید h_da می‌دانند چه کار می‌کنند: همه آنها از تمرینات حرفه‌ای می‌آیند و خواسته‌های حرفه‌ای آینده از دانشجویان خود را می‌دانند. در مراحل حرفه‌ای عملی برنامه‌های مطالعاتی، دانش‌آموزان می‌توانند آموخته‌های خود را با کارفرمایان در تجارت و جامعه آزمایش و گسترش دهند.

مدیریت

 • رئیس پروفسور دکتر رالف استنگلر
 • معاون آموزشی، یادگیری و امور دانشگاهی پروفسور دکتر مانفرد لوچ
 • معاون تحقیقات و زیرساخت های علمی پروفسور دکتر آرند اشتاینمتز
 • مدیر ثبت، نوربرت ریچرت

شهر علم دارمشتات

Luisenplatz از بالا

عکس: الکس دپرت

آمار

دانش آموزان

 • حدودا 17000
 • تقریباً 18 درصد دانشجویان خارجی

کارمندان

 • تقریبا 900

  مکان ها

  مکان ها
  • Darmstadt

   Schöfferstraße 10, 64295, Darmstadt

   سوالات