Keystone logo
Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

مقدمه

گزینه ها

ما متعهد به تولید فارغ‌التحصیلان جهانی با مدارک بین‌المللی هستیم: 195 دانشگاه شریک در سراسر جهان فرصت‌های زیادی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند تا تجربیات خود را کسب کنند و از طریق ترم‌های ارزی، دوره‌های کارآموزی و تحصیلات دو درجه‌ای در خارج از کشور، امتیاز کسب کنند. در واقع، تمام مدارک کارشناسی شامل یک ترم کارآموزی اجباری است که می تواند در داخل یا خارج از کشور انجام شود.

ما با بیش از 500 شرکت منطقه ای و چند ملیتی ، از جمله بازیکنان جهانی مانند BMW ، MAN ، Continental ، ZF و زیمنس همکاری می کنیم ، جایی که دانشجویان می توانند تجربه کاری ارزشمند کسب کنند. علاوه بر این ، خدمات شغلی دانشگاه میزبان یک برنامه مربیگری است که در آن دانشجویان با یک مربی حرفه ای مشاغل همکاری می کنند تا در رسیدن به اهداف حرفه ای خود به آنها کمک کند. این پیشرفت فعال انتقال از حرفه ای به حرفه ای را تسکین می دهد ، به این معنی که فارغ التحصیلان ما در بازار کار به ویژه موفق هستند.

آمار

جمعیت دانشجویی ما تقریباً 8000 نفر از جمله 30 درصد دانشجویان بین‌المللی، طیف وسیعی از دوره‌های تحصیلی را که به زبان انگلیسی یا آلمانی تدریس می‌شوند، مطالعه می‌کنند.

  ویژگی های پردیس

  پردیس های آموزشی

  دانشجویان در هشت دانشکده در دو پردیس توزیع می شوند. پردیس اصلی در Deggendorf دارای طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی است که به زبان انگلیسی یا آلمانی آموزش داده می شوند. در پردیس اروپایی Rottal-Inn، همه دانش آموزان منحصراً به زبان انگلیسی (با دانشجویان بین المللی که در کلاس های آلمانی شرکت می کنند) آموزش می بینند. این دو پردیس با یک ساعت رانندگی از هم فاصله دارند و هر دو در باواریا، جنوب آلمان هستند.

  ما یک سبک زندگی عالی را عامل مهمی برای رفاه دانش آموزان می دانیم. دانشجویان با امکانات زیادی مانند مجموعه ای از باشگاه های دانشجویی، یک برنامه ورزشی گسترده (ما در حال حاضر قهرمانان فوتبال دانشگاه آلمان هستیم)، دفتر بین المللی بزرگ، مرکز زبان و خدمات حرفه ای پشتیبانی می شوند. ما هر سال تابستان یک رویداد روز باز در محوطه دانشگاه و یک جشنواره موسیقی ترتیب می دهیم.

  تمامی دانشکده ها، کارگاه ها و مراکز خدماتی برای دانشجویان ما در داخل، داخل و اطراف دانشگاه ما مستقر هستند و یک محیط باز، دوستانه و ارتباطی بین کارکنان، دانشجویان و کارکنان آموزشی ایجاد می کنند.

  • پردیس های آموزشی ما را در www.th-deg.de/en/dit/campuses مشاهده کنید

  تصاویر پردیس دگندورف:

  121525_Degcampus.jpg
  121526_Degaudiolab.jpg
  121527_Degcampusallway.jpg
  121528_Degcampus2.jpg
  121529_Degcampussnow.jpg
  121530_Degcampussummer.jpg

  تصاویر پردیس اروپا:

  121531_ECcafe.jpg
  121532_ECcampus2.jpg
  121533_ECcampus1.jpg
  121534_ECcarpark.jpg
  121535_EClibrary.jpg

   مکان ها

   • Pfarrkirchen

    Max-Breiherr-Str. 32

   • Deggendorf

    Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

   سوالات