Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در مدیریت هواپیمایی
Embry-Riddle Aeronautical University

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در مدیریت هواپیمایی

Daytona Beach, آمریکا

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۱٬۵۶۳ / per credit *

در محوطه دانشگاه

* در هر ساعت اعتبار

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در مدیریت حمل و نقل هوایی از Embry-Riddle دانش آموزان را برای یک شغل تجاری در صنعت هواپیمایی آماده می کند. با ترکیب درک قوی از اصول کسب و کار و مطالعه عمیق هواپیمایی ، این برنامه تحصیلات تکمیلی به دانشجویان اجازه می دهد دانش خاص رشته را همزمان با استفاده از برنامه های هواپیمایی و هوافضا کشف کنند.

دانشجویان از اساتید درجه یک با ترکیبی منحصر به فرد از دانشگاه و تجربه در دنیای واقعی یاد می گیرند - بسیاری از آنها کتابهای درسی برجسته ای را در زمینه حمل و نقل هوایی بین المللی ، اقتصاد هواپیمایی ، امور مالی هواپیمایی ، عملیات هواپیمایی و بهینه سازی نوشته اند. این اساتید اطمینان حاصل می کنند که دانشجویان از روند فعلی بخش تجارت هواپیمایی به روز هستند و آنها را برای موفقیت در صنعت آماده می کنند.

Embry-Riddle به خود القا می کند که رویکرد یادگیری دستی را در تمام مقاطع تحصیلی تزریق می کند. در نتیجه ، برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با مطالعات موردی در دوره ها آغاز می شود و به پروژه هایی با فرودگاه های Daytona Beach و Orlando ، ناسا ، بوئینگ و مشاغل محلی متعدد ادامه می یابد. دانشجویان همچنین با جدیدترین برنامه ها و فناوری موجود به آزمایشگاه های تخصصی دسترسی دارند. این آزمایشگاه های با کیفیت صنعت ، یک مزیت رقابتی فراهم می کنند ، به دانشجویان اجازه می دهد تا روی نرم افزارها و محصولات واقعی که امروزه در صنعت استفاده می شود ، کار کنند.

فارغ التحصیلان با درک کاملی از الزامات تغییر ، جهانی سازی ، نوآوری در فن آوری و مشتریانی که به طور فزاینده ای پیچیده و خواستار می شوند ، محیط مالی ، استراتژیک و عملیاتی خطوط هوایی امروز ، فرودگاه ها و شرکت های هوافضا را مشخص می کنند.

درباره مدیریت بازرگانی در مدیریت هواپیمایی در Daytona Beach، FL پردیس

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در مدیریت هواپیمایی بر استفاده از شیوه های تجاری مدرن برای چالش های خاص مشاغل هواپیمایی تأکید دارد. دوره آموزشی با درک درستی از ویژگی های منحصر به فرد صنعت هواپیمایی ، یک آموزش تجارت سنتی و قوی را در هم می آمیزد. برنامه درسی به سمت نیازهای تصمیم گیرندگان استراتژیک در صنعت مدیریت هواپیمایی معطوف شده است و امکان انعطاف پذیری برای تخصص در زمینه های مختلف هواپیمایی را فراهم می کند.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در مدیریت هواپیمایی در کالج بازرگانی David B. O'Maley مستقر است .

دانشجویان به امکانات محاسبات با فناوری پیشرفته و آزمایشگاههای عملی در سراسر دانشگاه دسترسی دارند. به عنوان مثال مناطق تحقیقاتی ممکن است دانش آموزان را به آزمایشگاه شبیه سازی هواپیمایی کاربردی یا فضای هوایی کل و مدل ساز فرودگاه (TAAM) برسانند.

دوره های آموزشی با توجه به حوزه تخصصی متفاوت خواهد بود ، اما یک سال اول معمولی حول کلاسهای اصلی کسب و کار هواپیمایی مانند حسابداری برای تصمیم گیری و رفتار سازمانی ، نظریه و برنامه های کاربردی در هواپیمایی خواهد بود.

الزامات و دوره ها

این پیشنهاد ارائه شده به طور انحصاری در پردیس مسکونی Daytona Beach برای دانشجویانی است که مایلند یک برنامه درسی اختصاصی را در زمینه مدیریت هواپیمایی دنبال کنند. دوره های موجود در این برنامه ضمن بررسی روند در بخشهای اصلی صنعت در صنعت هواپیمایی ، محتوای اصلی MBA مورد نیاز را ارائه می دهند.

مقررات پذیرش

دانشجویانی که علاقه مند به دنبال این گزینه درجه هستند باید همان استانداردهای پذیرش را داشته باشند که برنامه MBA داشته باشد.

الزامات درجه

هسته تجارت هواپیمایی

 • ACC 517 حسابداری برای تصمیم گیری
 • تحقیقات عملیاتی BA 511
 • BA 514 مدیریت استراتژیک بازاریابی در هواپیمایی
 • BA 520 رفتار سازمانی ، نظریه و کاربردها در هواپیمایی
 • BA 523 Advanced Aviation اقتصاد
 • BA 635 سیاست های تجاری و تصمیم گیری
 • FIN 518

دوره های مدیریت هواپیمایی *

 • BA 604 مدیریت بین المللی و سیاست حمل و نقل هوایی
 • عملیات و مدیریت هواپیمایی BA 609
 • عملیات و مدیریت فرودگاه BA 645
 • مدیریت لجستیک BA 646 Air Cargo


* دانش آموزان ممکن است از هماهنگ کننده برنامه درخواست اجازه دهند تا جایگزین موارد انتخابی مورد نیاز برای اعلام تخصص شود ، همانطور که در برنامه MBA نشان داده شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه