Keystone logo
emTunis Business School ملزومات امنیت سایبری EMBA
emTunis Business School

ملزومات امنیت سایبری EMBA

Tunis, تونس

16 Months

زبان انگلیسی, فرانسه, اوستایی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

مخلوط شده, آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برای مدیران، کارآفرینان و مشاورانی طراحی شده است که هدفشان ارتقای شغل خود از طریق آموزش های سطح بالا و دریافت مدرک MBA با اعتبار بین المللی است.

اکنون از مدیران انتظار می رود که تحولات موثری را برای مشاغل مسئول و جامعه بهتر رهبری کنند. توانمندسازی شما برای مقابله با این چالش، هدف مسیر اجرایی است.

  • توسعه و تحکیم روحیه رشد بازاریابی و توسعه کسب و کار در زمینه استارت آپ ها/SME ها و شرکت های بزرگ در یک رویکرد بازاریابی نوآورانه
  • شایستگی های خود را برای ایفای نقش رهبری در آینده سازمان ها توسعه دهید
  • کاوش در فرصت های جدید، روش های جدید تفکر، ایجاد و نوآوری
  • تاثیر خود را در ماژول رشد حرفه ای و شخصی گسترش دهید.

با این EMBA در امنیت سایبری، می‌توانید ایده‌های اصلی پشت ریسک، تهدیدات، آسیب‌پذیری‌ها و بردارهای حمله در سیستم‌های امنیتی، اطلاعات و امنیت عملیاتی را تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنید. با این دوره مدیریت، شما مهارت های تبدیل شدن به یک رهبر تجاری با تخصص که برای بسیاری از شرکت های بزرگ و جهانی ارزشمند است را یاد خواهید گرفت.

دلایل انتخاب emTunis Business School

چابک و انعطاف پذیر

در محوطه دانشگاه، آنلاین، ترکیبی، یا ماژول به ماژول. همه برنامه های اجرایی بسته به انتخاب ما قابل اجرا هستند. emTunis تضمین می کند که شما ریتمی را انتخاب کرده اید که به بهترین وجه با زندگی حرفه ای شما مطابقت دارد. یک مربی به درخواست شما می تواند به شما کمک کند تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید به انجام مسئولیت های حرفه ای خود ادامه دهید و از درس های ما با سرعت مناسب بهره مند شوید.

کارشناس برنامه های اجرایی

emTunis یک موسسه متخصص در آموزش اجرایی است. شما هرگز آموزه های خود را با دانش آموزان به اشتراک نخواهید گذاشت. روسای بخش ما زمان زیادی را صرف بهبود تکنیک های آندراگوژی مورد استفاده در تدریس می کنند. مدیران آموزشی هیچ ارتباطی با آموزش جوانان ندارند. نکته: آندراگوژی علم درک (نظریه) و حمایت (عمل) آموزش مادام العمر بزرگسالان است.

موثر و کارآمد

با تنها 60 تا 64 روز دور از کار در یک دوره 16 ماهه، بسته به انتخاب شما برای شروع پردیس، EMBA ما یکی از کارآمدترین مسیرها برای رسیدن به درجه تجاری برتر است. همه کارکنان ما متشکل از متخصصان، دانشگاهیان و مربیان ما هر ساله برنامه ها را برای بهینه سازی و کارآمدتر کردن برنامه ها بازبینی می کنند.

چند فرهنگی و چند زبانه

تونس کشوری آفریقایی، مدیترانه ای و عربی است. تونس در فاصله یک ساعتی از اروپا و با سابقه اختلاط قومی بیش از 3000 سال، بدون شک بهترین مکان در جهان برای آموزش تنوع، فراگیری و تساهل است. برنامه های اجرایی ما به 3 زبان انگلیسی، فرانسوی و عربی ارائه می شود.

اعتبارنامه ها

emTunis Business School یک مدرسه آموزش حرفه ای و اجرایی است که توسط دولت تونس معتبر است. همه EDBA های ما با مشارکت یک مدرسه تجاری فرانسوی انجام می شود که امکان دسترسی به اعتبار توسط دولت فرانسه را فراهم می کند.

با داشتن دو مدرک، یک تونسی و یک فرانسوی مطمئن هستید که تقریباً در تمام کشورهای جهان مهارت های شما به رسمیت شناخته شده است.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه