Keystone logo
© Fotoatelier Karl Scheuring
ESB Business School

ESB Business School

ESB Business School

مقدمه

© Fotoatelier Karl Scheuring

194450_Campus_820_x_480_px.jpg

ESB Business School - واقعا بین المللی.

در یک محیط یادگیری بین المللی، ما رهبران آینده را آموزش می دهیم که مسئولانه اقتصاد و جامعه جهانی ما را شکل دهند. ESB Business School بخشی از دانشگاه روتلینگن دولتی است که با بودجه دولتی تامین می شود و برای چهل سال است که استانداردهایی را در آموزش و آموزش رهبران جوان در مدیریت بازرگانی بین المللی و مهندسی کسب و کار تعیین می کند. در نزدیکی اشتوتگارت، ESB Business School در منطقه ای مرفه واقع شده است که میزبان بسیاری از بازیگران جهانی است، به عنوان مثال، در مهندسی خودرو یا مکانیک.

ما بین المللی زندگی می کنیم

بیش از 2100 دانشجو از حدود 70 کشور با هم در پردیس جهانی ما زندگی و تحصیل می کنند. شعار ESB ما «واقعا بین‌المللی» همچنین شامل طیف وسیعی از برنامه‌های مدرک با گرایش جهانی، برای دوره‌های کارآموزی و ترم تحصیلی یکپارچه در خارج از کشور و همچنین برای شبکه جهانی بیش از 120 دانشگاه شریک در 40 کشور جهان است. با تجربه بین المللی خود، یک تیم 60 نفره از اساتید با تجربه عملی و همچنین بسیاری از اساتید مهمان و کارکنان، تنوع بیشتری را به محوطه دانشگاه پر جنب و جوش ما اضافه می کنند.

فارغ التحصیلان ESB Business School به شدت مورد توجه استخدام کنندگان منابع انسانی در داخل و خارج از کشور هستند. رتبه بندی دانشگاه های ملی و بین المللی نیز مفهوم تدریس ESB Business School را فوق العاده خوب ارزیابی می کند. از سال 2019، ESB Business School همچنین توسط بزرگترین سازمان اعتباربخشی جهان AACSB International (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار دانشگاهی) معتبر شده است، و بنابراین به لیگ برتر مدارس کسب و کار در سراسر جهان تعلق دارد.

مطالعه با ESB Spirit!

دوچرخه سواری برای یک هدف خوب، مشاوره به شرکت ها، یا سفر به سازمان ملل در نیویورک: طرح های دانشجویی در ESB Business School چیزهای زیادی برای ارائه دارند. به همان اندازه که متنوع هستند: همه آنها روح ESB را تجسم می بخشند، مهارت های مهم فوق برنامه را تقویت می کنند - و نیازی به گفتن نیست که آنها سرگرم کننده هستند!

مکان ها

  • Reutlingen

    Alteburgstraße,150, 72762, Reutlingen

سوالات