Keystone logo
© Carrianna Field
ESIE

ESIE

ESIE

مقدمه

ESIE به عنوان مدرسه کسب‌وکار CES Cardenal Cisneros با هدف ابداع مجدد مدل آموزشی با روش‌شناسی انعطاف‌پذیر و نوآورانه تأسیس شده است و آن را از نظر منابع و زمان حتی بیشتر در دسترس قرار می‌دهد.

ما آینده حرفه ای شما را دوباره اختراع می کنیم

ما یک چرخش 180 درجه به حرفه حرفه ای شما می دهیم و تمام مهارت ها و توانایی های شما را تقویت می کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم ها را در زمان واقعی بگیرید و نتایج را در زمینه منابع انسانی، مالی، بازاریابی و عملیات فناوری ارزیابی کنید.

دانش نمایی

در ESIE افراد را به رهبران بعدی آینده کسب و کار تبدیل می‌کنیم، و به لطف هیئت علمی باشکوه، کلاس‌های 100% عملی، پردیس مجازی نوآورانه‌مان، خدمات حرفه‌ای عالی، و جلسات غوطه‌ورکننده شدید در محوطه‌هایمان، به ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌های آنها کمک می‌کنیم. مادرید.

در ESIE ما بر این باوریم که بهترین راه برای یادگیری از طریق احساسات است و شما را در معرض موارد تجاری قرار می دهیم که در آن باید تصمیم بگیرید. هر یادگیری با یک احساس مرتبط است.

هر موضوع شامل 10 جلسه 90 دقیقه ای است که در آن تئوری با استفاده از موارد مختلف کسب و کار واقعی توضیح داده شده و با استفاده از روش موردی تجزیه و تحلیل می شود.

برای استفاده حداکثری از کلاس ها، دانش آموزان باید موارد را به تنهایی از قبل آماده کنند.

سازش شخصی-حرفه ای

ما کاملاً با نیازهای شخصی و حرفه ای دانش آموز سازگار می شویم. این دوره که 1 سال طول می کشد، به لطف روش شناسی آنلاین، ترکیبی و با کلاس های زنده، در مجموع 3 تماس برای دسترسی دارد که باعث می شود آموزش ما مقرون به صرفه ترین آموزش را ارائه دهد.

آموزش تحصیلات تکمیلی با کیفیت بالا

ما یک MBA تخصصی داریم که شما را به یک موضوع فعال در سناریوهای مختلف عملی تبدیل می کند، جایی که شما یاد خواهید گرفت که تیم خود را رهبری و انگیزه دهید، گردش مالی شرکت را افزایش دهید، محصولات جدید را راه اندازی کنید، بخش های جدید را ببندید و باز کنید، وارد بازارهای جدید شوید، با فرهنگ های مختلف کار کنید و بهینه سازی عملیات تولیدی شرکت، در میان بسیاری از موقعیت های دیگر که شما را به یک رهبر واقعی تجاری تبدیل می کند.

درجه اول دو درجه

مدرسه کسب و کار ما با CES Cardenal Cisneros در مادرید مرتبط است، بنابراین شما پس از تحویل پروژه نهایی کارشناسی ارشد مدرک مضاعف دریافت خواهید کرد.

مکان ها

  • Madrid

    Calle del General Díaz Porlier, 58, 28006, Madrid

سوالات