Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

مقدمه

European Institute of Applied Science and Management، عملیات (EIASM، سابقا CBU) در میان موسسات آموزشی خصوصی مدرن در جمهوری چک رتبه بندی می شود که مدارک حرفه ای ارائه می دهند. از زمان تأسیس خود در سال 2011، هجوم ثابتی از دانشجویان جدید را جذب می کند و شهرت خود را به عنوان یک موسسه آموزشی درجه یک گواهی می دهد. این موسسه به عنوان یک موسسه برتر توسط یک آژانس معتبر معتبر ASIC انگلستان معتبر است و در مرکز پراگ واقع شده است. EIASM عضو CPD (توسعه حرفه ای گواهی شده) و ICA (انجمن بین المللی انطباق) شده است.

EIASM برنامه های حرفه ای BBA، MBA و DBA را به زبان انگلیسی ارائه می دهد، در حالی که برنامه های MBA و DBA نیز به زبان چک هستند. علاوه بر این، EIASM همچنین دوره‌های کارآموزی کوتاه‌مدت تحقیقاتی متناسب با تخصص‌های مختلف را به عنوان دوره‌های پیشرفته ارائه می‌دهد تا امکان توسعه حرفه‌ای و انعطاف‌پذیر را فراهم کند.

ما پشتیبانی آنلاین حق بیمه را ارائه می دهیم. مواد مطالعه و اطلاعات مربوط به آن برای دانش آموزان در سیستم آموزش الکترونیکی NEO موجود است که به طور گسترده توسط صدها مدرسه و دانشگاه در سراسر جهان استفاده می شود.

برنامه های تحصیلی

EIASM سالها تجربه را به همراه دارد زیرا ما متخصصان واجد شرایط و مدیران با تجربه را استخدام می کنیم. پرسنل EIASM از پیشینه‌های مختلف با تجربیات علمی و غیر آکادمیک غنی می‌آیند و این اطمینان را می‌دهند که ما ترکیب خوبی از مهارت‌های تحلیلی و تجربیات میدانی داریم. لطفاً در مورد اساتید ما در www.eiasm.cz اطلاعات بیشتری کسب کنید. علاوه بر این، می توانید یک کادر مسئول، قابل اعتماد و پشتیبان مدیریت دانشکده پیدا کنید.

مشارکت

EIASM شبکه آکادمیک به خوبی بر اساس توافق نامه های مشارکت و تبادل دانشجو با بیش از 50 دانشگاه در سراسر جهان ایجاد کرده است. EIASM یکی از اعضای QISAN است.

پژوهش

مدرسان در مجلات دارای رتبه بندی Elsevier (Scopus) و Clarivate Analytics (Web of Science) در زمینه ها و تخصص ها (مثلاً اقتصاد، مهندسی، علوم طبیعی و غیره). علاوه بر این، از سال 2013، ما یک کنفرانس بین المللی سالانه ترتیب داده ایم که در پایگاه Web of Science Core و سایر خدمات نمایه سازی نمایه شده است. ما از دسترسی باز پشتیبانی می کنیم و از Open Journal System استفاده می کنیم.

اعتبار سنجی ASIC

EIASM به عنوان یک موسسه برتر توسط ASIC معتبر است. اعتبار ASIC یک استاندارد آموزشی است که عبارت است از:

 • تایید شده توسط Ofsted، شورای اعتباربخشی عالی در بریتانیا
 • توسط وزارت کشور بریتانیا به رسمیت شناخته شده است
 • عضو BQF (بنیاد کیفیت بریتانیا)
 • یکی از زیرمجموعه های ENQA (شبکه اروپایی تضمین کیفیت)
 • عضو NARIC (مراکز ملی اطلاعات شناسایی دانشگاهی)
 • ASIC مورد ارزیابی قرار گرفت و الزامات ISO9001:2015 را برآورده کرد، که گواهینامه ای برای حوزه زیر "اعتباربخشی برای موسسات آموزشی در بریتانیا و سراسر جهان" است.

ما عضو QISAN (شبکه مطالعات بین المللی کیفیت در خارج از کشور) شده ایم. در حال حاضر، ما برنامه های جدید کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهیم.

استانداردهای فارغ التحصیلان

ما از رویکرد انتقادی و تفکر تحلیلی در میان دانش‌آموزان در یک محیط بین رشته‌ای و نوآورانه حمایت می‌کنیم که در آن تنها ثابت تغییر دائمی است. بنابراین، هدف ما داشتن زاج‌هایی با دیدگاه پیچیده بین‌فرهنگی جهانی است که بتوانند به سرعت اطلاعات را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل کنند و تغییرات را در زندگی شخصی و کاری آغاز، اجرا و مدیریت کنند. آلوم معمولی بازیکنان تیم با ارزش با توانایی های رهبری است.

ماموریت ما

EIASM از طریق دستاوردهای دانشجویان و اعضای هیئت علمی خود، تعهد به بهبود و تعالی مستمر را می بیند.

EIASM هویت قوی تری را پیش بینی می کند که بوسیله پیوندهای محلی، ملی و بین المللی تقویت می شود که به نفع دانشجویان، اساتید و جامعه بزرگتر مؤسسه است.

مکان ها

 • Prague

  Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8, 182 00, Prague

  سوالات