Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

مقدمه

درباره ESDST:

دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) در ارائه آموزش در زمینه های فنی مانند علوم داده، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، رباتیک، امنیت سایبری، محاسبات ابری و غیره تخصص دارد.با ما، شما نه تنها یاد می گیرید، بلکه گواهینامه ها و مدارک معتبری کسب می کنید، و با ساختن نمونه کارها با روش یادگیری ترکیبی مبتنی بر پروژه ما، رزومه خود را تقویت می کنید!

201353_Technology-3.png

شرکای ESDST برای ارائه مدارک معتبر توسط RNCP، وزارت کار فرانسه، فرانسه. علاوه بر این، دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) یک مؤسسه دارای گواهی EduQua سوئیس با شماره گواهینامه CH23/00000103 است. گواهینامه EduQua گواهی بر کیفیت آموزش ارائه شده توسط ESDST است. علاوه بر این، دوره‌های ما دانش‌آموزان را به دانش عمیق مجهز می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا گواهی‌های صنعت را از AWS، Microsoft، Databricks، Google و غیره دنبال کنند. هر یک از برنامه‌های کارشناسی ارشد ما فرصتی را برای کسب مدرک رسمی وزارت کار فرانسه و چهار گواهی تایید شده توسط Eduqua سوئیس و یک نامه مرجع از مربی صنعت شما ارائه می‌دهد.

با استفاده از تجربه بیش از 15 ساله گروه ما در آموزش بزرگسالان با بیش از 5400 فارغ التحصیل از 80+ کشور، ما یک روش آموزشی ترکیبی را که منحصراً برای زبان آموزان بزرگسال طراحی شده است، اصلاح کرده ایم. ما به طور دقیق یک رویکرد سه سطحی برای طراحی دوره ایجاد کرده ایم که شامل همکاری متخصصان صنعت و اساتید دانشگاهی در شکل دادن به محتوای دوره و ارائه آن از طریق پردیس الکترونیکی پیشرفته ما است. علاوه بر این، ما هر یادگیرنده را با یک مدیر موفقیت دانش آموز اختصاصی جفت می کنیم تا ارتباط پایدار را تقویت کنیم. بوت کمپ های زنده و مربیگری ما به زبان آموزان اجازه می دهد تا با متخصصان صنعت تعامل داشته باشند تا اجرای مفاهیم را بیاموزند.

این هم افزایی پویا فوق الذکر تضمین می کند که دوره های ما به ترکیبی هماهنگ از دقت آکادمیک و آموزش عملی و عملی دست می یابند. آندراگوژی ما به شما این امکان را می دهد که در 7 ساعت 24 هر چه راحت تر یاد بگیرید، در حالی که از راهنمایی متخصصان دانشگاهی و صنعتی بهره مند شوید.

201354_Technology-2.png

ما یادگیری مبتنی بر پروژه را در اولویت قرار می دهیم و شما را قادر می سازد تا چارچوب های مفهومی را برای حل مشکلات دنیای واقعی به کار ببرید. هر دوره از طریق پروژه‌ها ارزیابی می‌شود و در پروژه مشاوره Capstone به اوج می‌رسد. این رویکرد به شما امکان می دهد تا یک نمونه کار یا CV جامع ایجاد کنید که دارای حداقل 13+ پروژه پس از اتمام برنامه باشد. تأثیر یک CV غنی شده با طیف متنوعی از پروژه ها را تصور کنید.

آیا آماده هستید تا سفر خود را به عنوان یک متخصص داده تغییر دهید!

امروز با ما تماس بگیرید تا فرصت های هیجان انگیزی را که در انتظار شماست کشف کنید!

چرا ESDST یک انتخاب عالی برای شما است!

پتانسیل خود را با ESDST باز کنید - مسیر شما به سمت آموزش با کیفیت!

دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) فرصتی برای آموزش شخصی سازی شده با بهترین کیفیت در حالتی که شما ترجیح می دهید ارائه می دهد. ما آموزش را در 2 مدل ارائه می دهیم - آنلاین و در محوطه دانشگاه. برای متخصصان شاغل که نمی توانند تعطیلات را بگذرانند، می توانند تحصیلات خود را در حالت آنلاین رقابت کنند.

کسانی که محیط کلاس را ترجیح می دهند می توانند در پردیس پیشرفته ما در فرانسه تحصیل کنند که مجهز به آزمایشگاه های کامپیوتری پیشرفته، امکانات زبانی و امکانات ورزشی عالی برای ایجاد یک محیط آموزشی مساعد است.

مدل آموزشی ما:

ما با حضور بیش از 15 سال گروه خود در آموزش بزرگسالان در آموزش آنلاین پیشگام هستیم. ما به افزایش شایستگی اعتقاد داریم که با راهبردهای یادگیری فعال امکان پذیر است، جایی که یادگیرندگان در فرآیند یادگیری مشارکت دارند. برای دستیابی به این هدف، ما رویکرد 3 سطحی را با طراحی دوره و تحویل دانشگاهی تطبیق دادیم که می تواند شخصی سازی شود و 24x7 در دسترس است. برنامه درسی ما توسط متخصصان صنعت و کارشناسان آموزش طراحی شده است تا از محتوای دوره عملی و دقت علمی اطمینان حاصل شود. همه زبان آموزان مطالعات خود را از طریق پردیس الکترونیکی ما شخصی می کنند. برای اطمینان از پاسخگویی به موقع، یک مدیر موفقیت دانش آموز به هر یادگیرنده اختصاص داده می شود. ما جلسات منظم مهمان و بوت کمپ های زنده را سازماندهی می کنیم که همه برای راحتی شما ضبط می شوند.

برنامه درسی عمیق

به عنوان یک مدرسه فناوری اختصاصی، ما متعهد به ارائه آموزش و تحقیق عمیق در زمینه فناوری هستیم. برنامه درسی ما به گونه ای طراحی شده است که شما را برای موفقیت در صنعت آماده کند، چه به دنبال تغییر شغلی باشید و چه به دنبال پیشرفت در سازمان خود باشید. برنامه درسی ما توسط متخصصان صنعت بررسی شده است و اطمینان حاصل می کند که با تقاضاهای فعلی بازار کار مطابقت دارد.

ما مفتخریم که برنامه درسی خود را از متخصصان صنعت بررسی می کنیم تا یادگیری مورد نیاز برای ورود به کار را ارائه دهیم.

برنامه هایی برای آماده سازی مدیران سطح بالا و حرفه ای های صنعت!

ما طیف وسیعی از برنامه‌ها را ارائه می‌دهیم که برای همه پیش‌زمینه‌های دانش‌آموزان مناسب است. گروه هدف معمولی برای برنامه های ما به شرح زیر است:

201358_Technology-5.png
 • رهبران مدیریت: هرکسی با سابقه مدیریت یا مایل به تبدیل شدن به یک مدیر سطح بالا که مایل به یادگیری تصمیم گیری مبتنی بر داده است می تواند برنامه های زیر را در نظر بگیرد، در این برنامه ها شما یاد می گیرید (مدیریت + ابزارهای داده و برنامه های کاربردی آن)
  • MBA Business Analytics
  • MBA مدیریت کلان داده
  • MBA Data Science، AI & ML
 • مدیرانی که مایل به یادگیری انجام تحقیقات عمیق در زمینه‌های عملیاتی خود هستند، می‌توانند برنامه‌های زیر را در نظر بگیرند، در این برنامه‌ها (مدیریت + تخصص‌های مدیریت + ابزارهای داده و کاربردهای آن)، به عنوان مثال تهیه داشبوردهای زیبا، توصیه‌های تصمیم‌گیری با استفاده از داده‌ها، و غیره)
 • MBA تجزیه و تحلیل تجاری و هوش (تجزیه و تحلیل مالی)
 • MBA تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش (تجزیه و تحلیل منابع انسانی)
 • MBA تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش (تجزیه و تحلیل ورزشی)
 • MBA تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش (تجزیه و تحلیل بازاریابی)
 • تجزیه و تحلیل کسب و کار MBA و هوش (تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی)
 • برای کارشناسان فناوری که مایل به کار در نقش‌های فناوری، داده‌ها، هوش مصنوعی هستند و هر کسی که از پیشینه مدیریتی می‌خواهد کاربرد عمیق فناوری را یاد بگیرد، تشویق می‌شود برنامه‌های زیر را در نظر بگیرند:
 • کارشناسی ارشد داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • کارشناسی ارشد علوم داده، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی
 • کارشناسی ارشد هوش مصنوعی برای رباتیک

آیا می دانید مدیرانی که قادر به تصمیم گیری مبتنی بر فناوری هستند به طور متوسط دستمزد بیشتری دریافت می کنند؟ طبق نظرسنجی اخیر، داده های جمع آوری شده از منابع مختلف، میانگین دستمزد Data Analytics Lead بیش از 400000 دلار آمریکا است.

آیا می‌دانستید مدیرانی که قادر به تصمیم‌گیری مبتنی بر فناوری هستند، به طور متوسط حقوق بیشتری دریافت می‌کنند؟ برای مثال، طبق نظرسنجی های اخیر، رهبران تجزیه و تحلیل داده ها، به طور متوسط بیش از 400000 دلار آمریکا حقوق دریافت می کنند.

آیا برای برجسته شدن و پیشرفت در حرفه خود آماده هستید؟

به ما در ESDST بپیوندید، موسسه مورد اعتماد شما که شما را برای درخشش در چشم انداز فناوری همیشه در حال گسترش مجهز می کند!

مکان ها

 • Déols

  2 Chemin de Beaumont, Déols, Châteauroux, France, 36130, Déols

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, Deols , 36130, Châteauroux

   سوالات