Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

مقدمه

درباره ESDST:

دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) در ارائه آموزش در زمینه های فنی مانند علوم داده، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، رباتیک، امنیت سایبری، محاسبات ابری و غیره تخصص دارد.با ما، شما نه تنها یاد می گیرید، بلکه گواهینامه ها و مدارک معتبری کسب می کنید، و با ساختن نمونه کارها با روش یادگیری ترکیبی مبتنی بر پروژه ما، رزومه خود را تقویت می کنید!

201353_Technology-3.png

شرکای ESDST برای ارائه مدارک معتبر توسط RNCP، وزارت کار فرانسه، فرانسه. علاوه بر این، دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) یک مؤسسه دارای گواهی EduQua سوئیس با شماره گواهینامه CH23/00000103 است. گواهینامه EduQua گواهی بر کیفیت آموزش ارائه شده توسط ESDST است. علاوه بر این، دوره‌های ما دانش‌آموزان را به دانش عمیق مجهز می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا گواهی‌های صنعت را از AWS، Microsoft، Databricks، Google و غیره دنبال کنند. هر یک از برنامه‌های کارشناسی ارشد ما فرصتی را برای کسب مدرک رسمی وزارت کار فرانسه و چهار گواهی تایید شده توسط Eduqua سوئیس و یک نامه مرجع از مربی صنعت شما ارائه می‌دهد.

با استفاده از تجربه بیش از 15 ساله گروه ما در آموزش بزرگسالان با بیش از 5400 فارغ التحصیل از 80+ کشور، ما یک روش آموزشی ترکیبی را که منحصراً برای زبان آموزان بزرگسال طراحی شده است، اصلاح کرده ایم. ما به طور دقیق یک رویکرد سه سطحی برای طراحی دوره ایجاد کرده ایم که شامل همکاری متخصصان صنعت و اساتید دانشگاهی در شکل دادن به محتوای دوره و ارائه آن از طریق پردیس الکترونیکی پیشرفته ما است. علاوه بر این، ما هر یادگیرنده را با یک مدیر موفقیت دانش آموز اختصاصی جفت می کنیم تا ارتباط پایدار را تقویت کنیم. بوت کمپ های زنده و مربیگری ما به زبان آموزان اجازه می دهد تا با متخصصان صنعت تعامل داشته باشند تا اجرای مفاهیم را بیاموزند.

این هم افزایی پویا فوق الذکر تضمین می کند که دوره های ما به ترکیبی هماهنگ از دقت آکادمیک و آموزش عملی و عملی دست می یابند. آندراگوژی ما به شما این امکان را می دهد که در 7 ساعت 24 هر چه راحت تر یاد بگیرید، در حالی که از راهنمایی متخصصان دانشگاهی و صنعتی بهره مند شوید.

201354_Technology-2.png

ما یادگیری مبتنی بر پروژه را در اولویت قرار می دهیم و شما را قادر می سازد تا چارچوب های مفهومی را برای حل مشکلات دنیای واقعی به کار ببرید. هر دوره از طریق پروژه‌ها ارزیابی می‌شود و در پروژه مشاوره Capstone به اوج می‌رسد. این رویکرد به شما امکان می دهد تا یک نمونه کار یا CV جامع ایجاد کنید که دارای حداقل 13+ پروژه پس از اتمام برنامه باشد. تأثیر یک CV غنی شده با طیف متنوعی از پروژه ها را تصور کنید.

آیا آماده هستید تا سفر خود را به عنوان یک متخصص داده تغییر دهید!

امروز با ما تماس بگیرید تا فرصت های هیجان انگیزی را که در انتظار شماست کشف کنید!

چرا ESDST یک انتخاب عالی برای شما است!

پتانسیل خود را با ESDST باز کنید - مسیر شما به سمت آموزش با کیفیت!

دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) فرصتی برای آموزش شخصی سازی شده با بهترین کیفیت در حالتی که شما ترجیح می دهید ارائه می دهد. ما آموزش را در 2 مدل ارائه می دهیم - آنلاین و در محوطه دانشگاه. برای متخصصان شاغل که نمی توانند تعطیلات را بگذرانند، می توانند تحصیلات خود را در حالت آنلاین رقابت کنند.

کسانی که محیط کلاس را ترجیح می دهند می توانند در پردیس پیشرفته ما در فرانسه تحصیل کنند که مجهز به آزمایشگاه های کامپیوتری پیشرفته، امکانات زبانی و امکانات ورزشی عالی برای ایجاد یک محیط آموزشی مساعد است.

مدل آموزشی ما:

ما با حضور بیش از 15 سال گروه خود در آموزش بزرگسالان در آموزش آنلاین پیشگام هستیم. ما به افزایش شایستگی اعتقاد داریم که با راهبردهای یادگیری فعال امکان پذیر است، جایی که یادگیرندگان در فرآیند یادگیری مشارکت دارند. برای دستیابی به این هدف، ما رویکرد 3 سطحی را با طراحی دوره و تحویل دانشگاهی تطبیق دادیم که می تواند شخصی سازی شود و 24x7 در دسترس است. برنامه درسی ما توسط متخصصان صنعت و کارشناسان آموزش طراحی شده است تا از محتوای دوره عملی و دقت علمی اطمینان حاصل شود. همه زبان آموزان مطالعات خود را از طریق پردیس الکترونیکی ما شخصی می کنند. برای اطمینان از پاسخگویی به موقع، یک مدیر موفقیت دانش آموز به هر یادگیرنده اختصاص داده می شود. ما جلسات منظم مهمان و بوت کمپ های زنده را سازماندهی می کنیم که همه برای راحتی شما ضبط می شوند.

برنامه درسی عمیق

به عنوان یک مدرسه فناوری اختصاصی، ما متعهد به ارائه آموزش و تحقیق عمیق در زمینه فناوری هستیم. برنامه درسی ما به گونه ای طراحی شده است که شما را برای موفقیت در صنعت آماده کند، چه به دنبال تغییر شغلی باشید و چه به دنبال پیشرفت در سازمان خود باشید. برنامه درسی ما توسط متخصصان صنعت بررسی شده است و اطمینان حاصل می کند که با تقاضاهای فعلی بازار کار مطابقت دارد.

ما مفتخریم که برنامه درسی خود را از متخصصان صنعت بررسی می کنیم تا یادگیری مورد نیاز برای ورود به کار را ارائه دهیم.

برنامه هایی برای آماده سازی مدیران سطح بالا و حرفه ای های صنعت!

ما طیف وسیعی از برنامه‌ها را ارائه می‌دهیم که برای همه پیش‌زمینه‌های دانش‌آموزان مناسب است. گروه هدف معمولی برای برنامه های ما به شرح زیر است:

201358_Technology-5.png
 • رهبران مدیریت: هرکسی با سابقه مدیریت یا مایل به تبدیل شدن به یک مدیر سطح بالا که مایل به یادگیری تصمیم گیری مبتنی بر داده است می تواند برنامه های زیر را در نظر بگیرد، در این برنامه ها شما یاد می گیرید (مدیریت + ابزارهای داده و برنامه های کاربردی آن)
  • MBA Business Analytics
  • MBA مدیریت کلان داده
  • MBA Data Science، AI & ML
 • مدیرانی که مایل به یادگیری انجام تحقیقات عمیق در زمینه‌های عملیاتی خود هستند، می‌توانند برنامه‌های زیر را در نظر بگیرند، در این برنامه‌ها (مدیریت + تخصص‌های مدیریت + ابزارهای داده و کاربردهای آن)، به عنوان مثال تهیه داشبوردهای زیبا، توصیه‌های تصمیم‌گیری با استفاده از داده‌ها، و غیره)
 • MBA تجزیه و تحلیل تجاری و هوش (تجزیه و تحلیل مالی)
 • MBA تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش (تجزیه و تحلیل منابع انسانی)
 • MBA تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش (تجزیه و تحلیل ورزشی)
 • MBA تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش (تجزیه و تحلیل بازاریابی)
 • تجزیه و تحلیل کسب و کار MBA و هوش (تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی)
 • برای کارشناسان فناوری که مایل به کار در نقش‌های فناوری، داده‌ها، هوش مصنوعی هستند و هر کسی که از پیشینه مدیریتی می‌خواهد کاربرد عمیق فناوری را یاد بگیرد، تشویق می‌شود برنامه‌های زیر را در نظر بگیرند:
 • کارشناسی ارشد داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • کارشناسی ارشد علوم داده، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی
 • کارشناسی ارشد هوش مصنوعی برای رباتیک

آیا می دانید مدیرانی که قادر به تصمیم گیری مبتنی بر فناوری هستند به طور متوسط دستمزد بیشتری دریافت می کنند؟ طبق نظرسنجی اخیر، داده های جمع آوری شده از منابع مختلف، میانگین دستمزد Data Analytics Lead بیش از 400000 دلار آمریکا است.

آیا می‌دانستید مدیرانی که قادر به تصمیم‌گیری مبتنی بر فناوری هستند، به طور متوسط حقوق بیشتری دریافت می‌کنند؟ برای مثال، طبق نظرسنجی های اخیر، رهبران تجزیه و تحلیل داده ها، به طور متوسط بیش از 400000 دلار آمریکا حقوق دریافت می کنند.

آیا برای برجسته شدن و پیشرفت در حرفه خود آماده هستید؟

به ما در ESDST بپیوندید، موسسه مورد اعتماد شما که شما را برای درخشش در چشم انداز فناوری همیشه در حال گسترش مجهز می کند!

توصیفات دانشجویی

ویژگی های پردیس

دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) دارای 2 پردیس - پردیس آنلاین و پردیس فرانسه است.

پردیس آنلاین به شما امکان می دهد 24/7 مطالعه کنید، مطالعات خود را شخصی سازی کنید و با سرعت خود یاد بگیرید. تحقیقات نشان می‌دهد که یک فرد فقط 30 تا 40 درصد از تدریس در کلاس را به خاطر می‌آورد، اما با محوطه آنلاین ما، می‌توانید ضبط‌های استاد را متوقف کنید، آنها را دوباره بشنوید، دوباره یاد بگیرید و بارها و بارها تمرین کنید تا یادگیری خود را برجسته کنید.

پردیس فرانسه ما در Châteauroux واقع شده است، در قلب فرانسه واقع شده است، دارای یک جامعه پر جنب و جوش متشکل از 60000 ساکن است و به راحتی با قطار خوش منظره 2 ساعته از پاریس فاصله دارد. این موقعیت استراتژیک دنیایی از فرصت ها را برای کاوش در مقاصد مشهور فرانسه و قرار گرفتن در یک مکان امن باز می کند.

امکانات آموزشی استثنایی است: کلاس‌های کاملا مجهز، آزمایشگاه زبان منحصر به فرد در اروپا، آزمایشگاه‌های کامپیوتر، درمانگاه و غیره. زیرساخت‌ها به سادگی منحصربه‌فرد هستند: یک رستوران با آشپزخانه و گزینه‌ای برای دانش‌آموزان برای خرید یک غذای کامل ماهانه (3 X روز)، یک زمین فوتبال حرفه ای که توسط تیم شهر استفاده می شود، زمین های تنیس، بدمینتون، والیبال و بسکتبال، میزهای پینگ پنگ، یک بار با میز بیلیارد و تلویزیون صفحه بزرگ، همه قابل دسترس برای دانشجویان و در محوطه دانشگاه واقع شده است. این استودیوها برای میزبانی از 200 ورزشکار در طول بازی های المپیک 2024 پاریس استفاده خواهند شد و از استاندارد بسیار بالایی برخوردار هستند (شامل تمیز کردن، حوله و ملحفه). حمل و نقل عمومی رایگان با اتوبوس برای دانش آموزان و دانشجویان به مرکز شهر و مناطق خرید ارائه می شود و یک جاده دوچرخه سواری با گزینه کرایه دوچرخه نیز در دسترس است.

  پذیرش ها

  لطفاً برای جزئیات شرایط پذیرش به وب سایت ما مراجعه کنید.

  اگر می‌خواهید با کسی صحبت کنید، لطفاً ببینید آیا می‌توانید در خانه باز بعدی ما شرکت کنید. ما خانه باز خود را با مدرسه شریک خود راشفورد بازرگانی برگزار می کنیم که آموزش مدیریت ارائه می دهد.

  لطفا برای ثبت نام در خانه باز اینجا کلیک کنید:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  اگر نمی توانید منتظر خانه باز بعدی باشید، لطفاً یک ایمیل به آدرس [email protected] بنویسید

  بورسیه و بودجه

  دانشکده علوم و فناوری داده اروپا (ESDST) درخواست از سراسر جهان را دعوت می کند. برای کمک به دانش‌آموزانی که واحد پولی کشورشان قوی نیست، برای ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان و محققان دانشگاهی و غیره، بورسیه‌های مختلفی را در زمان‌های مختلف ارائه می‌کنیم.

  ما یک مدرسه کسب و کار خصوصی هستیم و بنابراین باید هزینه آن را دریافت کنیم، اما در گذشته زبان آموزان کشورهای کم درآمد می توانستند تا 40٪ بورسیه تحصیلی دریافت کنند.

  لطفا درخواست کمک هزینه تحصیلی را همراه با برنامه رایگان غیر الزام آور تهیه کنید. تیم پذیرش ما می‌تواند با بورس تحصیلی پیشنهادی بررسی و بازگردانده شود.

  مکان ها

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    سوالات