Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

مقدمه

در باره Exeed College

Exeed College، که در سال 2016 پیش بینی شده است، یک شرکت معتبر از گروه آموزش وستفورد است که برنامه های آکادمیک آنلاین / پاره وقت با رتبه برتر را ارائه می دهد. یک ارائه‌دهنده مدیریت آموزش در سطح جهانی مستقر در امارات متحده عربی، Exeed College برنامه‌های دکترا در مدیریت بازرگانی و آموزش، برنامه‌های تخصصی MBA، برنامه‌های کارشناسی ارشد در آموزش، و برنامه‌های مختلف صلاحیت معلم را از طریق حضور گسترده‌اش در شورای همکاری خلیج فارس، آفریقا، آسیا، تسهیل می‌کند. کشورهای جنوب شرق و اروپا. برنامه‌های آموزشی استثنایی ارائه شده توسط دانشگاه‌های بین‌المللی پیشرو و سازمان‌های اعطاکننده جوایز، فراگیران را قادر می‌سازد تا خود را مجدداً اختراع کنند و در حوزه‌های تخصصی خود به برتری برسند.

برای ارائه مدارک در سطح جهانی، Exeed College با دانشگاه‌های برتر جهانی متعهد به ارائه تجربه استثنایی دانشجویان، تدریس با کیفیت بالا، تحقیقات پیشگامانه و همکاری گسترده با سازمان‌های درجه یک، مناسب است.

دانشگاه کاتولیکا د مورسیا، اسپانیا، دانشگاه سیتی، مالزی، دانشگاه جان مورز لیورپول، دانشگاه ولز جنوبی و دانشگاه پلیموث مارژون در بریتانیا، دانشگاه آکاسیا و دانشگاه کارولینا در ایالات متحده دانشگاه‌های بزرگی هستند که با Exeed College شریک شده‌اند.

ماموریت

ماموریت ما ارائه برنامه های کارشناسی ارشد معتبر و معتبر جهانی در حوزه های کسب و کار و مدیریت و صلاحیت های تربیت معلم برای توانمندسازی متخصصان قرن بیست و یکمی با دانش گسترده برای برآوردن نیازهای آکادمیک و مهارت های قابل انتقال آنهاست. یک پلت فرم محکم برای حرفه ای ها برای کسب دانش، به دست آوردن بینش عمیق و تسلط بر کاربرد چنین آموخته هایی در محل کار. ما در ساختن سازمان های بزرگ، جوامع پایدار و در نتیجه یک ملت مترقی که از اخلاق و یکپارچگی حمایت می کند، مشارکت می کنیم.

چشم انداز

Exeed College در نظر دارد که یکی از مهمترین ارائه دهندگان جهانی آموزش عالی شناخته شده و معتبر، آموزش اجرایی و آموزش مداوم به متخصصان و شاغلین باشد تا آنها را برای تجهیز، غنی سازی و توانمندسازی برای تبدیل شدن به متخصص و رهبر در حوزه های کاری خود، قرار دهد.

مکان ها

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, عمان

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, عربستان سعودی

   • Singapore Online

    Singapore Online, سنگاپور

    • India Online

     India Online, هندوستان

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, نیجریه

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, امارات متحده عربی

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, مالزی

         سوالات