Keystone logo
© Uni.
Flanders Business School

Flanders Business School

Flanders Business School

مقدمه

آموزش کسب و کار در تقاطع کارآفرینی و مدیریت

Flanders Business School ، که در سال 1977 تأسیس شد، یک موسسه آموزشی مستقل به شمار میرود. این به ما اجازه می دهد، در آزادی کامل، برای توسعه مفاهیم آموزشی خود و منحصر به فرد طراحی شده برای دانش آموزانمان. ما افتخار می کنیم که ما به شرکای تجاری ما نزدیک هستیم و می توانیم انعطاف پذیر به نیازهای آنها پاسخ دهیم، حتی زمانی که آنها تغییر می کنند.

در سال 2013 Flanders Business School با همکاری نزدیک با KU Leuven وارد شد. به عنوان مثال، پردیس FBS در آنتورپ در حال حاضر به طور کامل در محوطه مجاور KU Leuven در Korte Nieuwstraat مجتمع شده است. همکاری نزدیک با دانشگاه دانشجویان ما را فرصتی برای لذت بردن از نزدیکی یک موسسه علمی برجسته با شبکه جهانی و تخصص غنی در مورد همه زمینه ها فراهم می کند. آنها می توانند از کتابخانه در محوطه دانشگاه، پایگاه داده های تحقیقاتی، کلاس های کامپیوتر و سایر منابع پیشرفته IT دانشگاه استفاده کنند. بنابراین ما می خواهیم این همکاری را در لوگوی ما و هویت سازمانی ما بیان کنیم.

علاوه بر این، FBS نیز به شدت بین المللی گرا است. این همان چگونگی کار ما با مدرسه کالج کلوج (شیکاگو) و موسسه مدیریت هند در کلکته (IIMC) است.

Flanders Business School ، از تمرکز ما بر کارآفرینی، به عنوان مکانی برای بحث در مورد استراتژی، مدیریت و نوآوری به عنوان کلید پیشرفت اجتماعی، می خواهد.

به عنوان یک مدرسه کسب و کار، ما دانش آموزان خود را با آموزش ترکیبی از تحقیقات علمی با کیفیت بالا و بهترین شیوه های شناخته شده ارائه می دهیم، ما ابتکار شخصی و انعکاس انتقادی را در فرهنگ مشاوره، همکاری، همبستگی و آزادی تحریک می کنیم. به همین دلیل FBS شدت بین رشته ای و چند رشته ای است و ما همچنین با همکاری همکارانمان در خانه و خارج از کشور کار می کنیم.

FBS برای مشارکت فعال در بحث های اجتماعی و اقتصادی و توسعه جامعه دانش است.

مأموریت

اجازه دادن به کارآفرینان رهبری و اجازه دادن به رهبران اقدامات.

چشم انداز

کسب و کارها و کارآفرینان بخش مهمی از ساختار اقتصادی ما هستند. Flanders Business School مایل است که به طور فعال از آنها حمایت کند.

در FBS ما این را به عنوان یک چالش برای ایجاد ارزش افزوده، هم برای همکاران و هم برای دانش FBS می بینیم.

ما معتقدیم که تمرین صدای کسب و کار (یا مدیریت) با توجه به ابعاد عملی کارآفرینی می تواند تفاوت ایجاد کند - از این رو: آموزش و پرورش کسب و کار در تقاطع کارآفرینی و مدیریت. همچنین دلیل این است که در برنامه های ما دانش و مهارت های خود را از آموزش کسب و کار معمولی با مواردی که دانش آموزان ما - تقریبا همه آنها خودشان استفاده می کنند ترکیب می کنیم.

با ما بیگانه با یک دیپلم، نگرش کارآفرین و یک برنامه بیرون بیایید!

ارزش ها

  • تعالی در هر کاری که انجام می دهیم
  • مشارکت با شرکت کنندگان و پرونده آنها
  • بین المللی در زمینه همکاری

مکان ها

  • Antwerp

    Flanders Business School Sint-Katelijnevest 26-28 , 2000 , Antwerp

    برنامه ها

    سوالات