Keystone logo
Flanders Business School MBA (EMBA)
Flanders Business School

MBA (EMBA)

Antwerp, بلژیک

2 Years

هلندی

تمام وقت

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

MBA اجرایی متمرکز بر کارآفرینی است

Flanders Business School کارآفرینی و نوآوری را یکی از مهمترین کلید های پیشرفت اجتماعی می داند، حتی اگر تفسیر گسترده ای را برای کلمه "کارآفرینی" ارائه کنیم. برای ما، کارآفرینی بسیار بیشتر از شروع یک شرکت جدید است. به عنوان مثال، آن را نیز شامل ایجاد فعالیت های جدید در سازمان های موجود (کارآفرینی شرکت یا کارآفرینی).

ما دوست داریم که محوطه دانشگاه خود را به عنوان مکانی باز در مورد مدل (مدل کسب و کار) نوآوری، استراتژی و مدیریت ببینیم: هدف ما ارائه حداکثر حمایت از ابتکار شخصی دانش آموزان ما است. ما این کار را با ذهن باز، در فرهنگ آزادی و همبستگی انجام میدهیم. به همین دلیل است که ما به شدت بین رشته ای و چند رشته ای هستیم و به طور فعال با همکارانمان در خانه و خارج از کشور همکاری می کنیم.

تمرکز بر کارآفرینی و نوآوری: MBA اجرایی مرکزی است

برنامه اجرایی MBA بدون شک بهترین نمونه از جاه طلبی ما است. این دوره دو ساله ترکیبی از آموزش نظری و لحظات مربیگری فردی را ارائه می دهد که بر اساس مسیر کارآفرینی واقعی شرکت کنندگان خود ساخته شده است.

تجربه ما این است که در طول این فرآیند، دانش آموزان دیدگاه خود را نسبت به خود جلب می کنند: جاه طلبی های خود، نقاط قوت و نقاط ضعف آنها برای بهبود. در اینجا آنها پاداش ها را به دست می آورند، هم در حرفه و هم در محیط شخصی. بنابراین ما به شدت متقاعد شده ایم که آموزش های اجرایی ما شما را برای مرحله بعدی حرفه ای حرفه ای آماده می کند.

"مدرک Executive MBA در Flanders Business School کارآفرینی را با توسعه درک بینش های کسب و کار و شخصیت خارج از منطقه راحتی طبیعی، به شما می دهد که دیدگاه تازه و جایگزین در چالش های کسب و کار را افزایش می دهد."

یک ون Gerven، واکسن مدیر واحد کسب و کار، Pfizer

تأثیر شدیدی بر پیشرفت شغلی

بیش از 70 درصد از فارغ التحصیلان ما معتقدند که مدرک MBA در Flanders Business School تا به حال تاثیر قوی و یا بسیار قوی در طول دوره حرفه ای خود داشته است. فارغ التحصیلان ما از نقش خود در شرکت خود آگاهی دارند - و چشم انداز آینده و یا فقدان آن. در ترکیب با این واقعیت که مهارت های خود را از طریق آموزش توسعه می دهند، این باعث می شود که آنها اغلب تصمیم های تعیین کننده ای پیدا کنند. حدود نیمی از فارغ التحصیلان ما با شروع کسب و کار خود و یا فعالیت مستقل انتخاب می کنند که جاه طلبی های کارآفرینی را تحقق بخشند. کسب دیپلم MBA همچنین منجر به اعتبار و اعتبار بیشتری در شرکت ها می شود و اغلب به معنی اولین گام در جهت ارتقاء و / یا موقعیت در سطح هیئت مدیره است.

یک دیپلم و یک طرح تجاری بنیادی و قابل اجرا

در Flanders Business School ما رویکرد کارآفرینی را به عنوان یک فرآیند که هر یک از دانش آموزان ما به صورت شخصی تجربه می کنند. ما تصمیم می گیریم در این تمرین تمرکز کنیم که همچنین از ساختار برنامه ما آشکار است.

برای بقیه، همه دوره ها را در برنامه درسی ما پیدا خواهید کرد که شما نیز در یک برنامه استاندارد "MBA" پیدا خواهید کرد. بنابراین، ترکیبی از آموزش مدیریت خوب با فرآیند کارآفرینی شخصی است که MBA MBA Flanders Business School منحصر به فرد: آموزش ما استعدادهای ذاتی را فرصت می دهد تا خود را به طور مطلوب توسعه دهند و واقعا به آینده شرکت خود کمک کنند. این نیز دلیل آن است که ما به طور مداوم به موارد خاص توجه می کنیم و زمان برای بحث در مورد بهترین شیوه ها را فراهم می کنیم. در صورت امکان، ما همچنین با مواردی که توسط شرکت کنندگان ارائه می شود، شروع می کنیم.

مدرک MBA ما بسیار متمایز از برنامه های MBA سنتی با الزام است که شما باید اثبات توانایی برای واجد شرایط برای عنوان MBA. علاوه بر بررسی سنتی دانش نظری، شما همچنین بر اساس ظرفیت خود برای ارزیابی این دانش به عمل می پردازید. در سال دوم برنامه MBA، فضا و راهنمایی برای جلب آرزوهای کارآفرینی خود در نظر گرفته شده است. شما یاد می گیرید فرصت کسب و کار با ارزش را بیابید، آن را در یک گروه دفاع کنید و ایده خود را با تحقیق متقاعد کنید، که یک طرح کسب و کار قابل اعتماد است.

بنابراین در Flanders Business School شما نه تنها با یک دیپلم فارغ التحصیل می شوید که به عنوان مدرک دانش و مهارت های خود، بلکه با نگرش کارآفرینانه و با یک طرح کسب و کار مشخص، به حساب می آید. بنابراین ما اطمینان داریم که MBA ما همچنین شما را برای گام بعدی در زندگی حرفه ای آماده می کند!

بیا و در جلسات اطلاعات MBA شرکت کنید یا با ما تماس بگیرید

Flanders Business School یک حرفه ای بلندپایه برای یک شب بحث می کند. کاندیداهای MBA می توانند با دیدگاه FBS در مورد کارآفرینی و نوآوری، برنامه و رویکرد، بدون نیاز و در فضای غیر رسمی آشنا شوند. این نیز یک فرصت عالی برای دیدار با معلمان، کارکنان و فارغ التحصیلان است.

یک دوره زبان هلندی با دیدگاه بین المللی

توجه به تعامل

جایی که برخی از مدارس تجاری تصمیم به ارائه برنامه کامل خود را به زبان انگلیسی، که همچنین اجازه می دهد تا آنها را به استخدام در سطح بین المللی، ما در FBS تصمیم به ارائه برنامه MBA ما به طور عمده در هلندی. این یک انتخاب آگاهانه است که در پی اجرای MBA ما است. ما بر اساس توسعه و کاربرد مدل های تجاری بتنی و جدید برای بازیگران محلی کار می کنیم. علاوه بر این، متوجه شده ایم که استفاده از زبان هلندی به عنوان یک زبان کار، برای بحث بیشتر و تعامل ساده تر در سمینارهای مختلف اجازه می دهد.

به طور طبیعی، این انتخاب برای هلندی به این معنی است که دانشجویان MBA ما همه از فلاندر هستند. با این وجود ما چشم انداز بین المللی و حتی جهانی را نیز حفظ می کنیم. بینش در زمینه بین المللی که در آن امروز شرکت ها کار می کنند ضروری است. بین المللی شدن چشم انداز رشد جدید را باز می کند، حتی برای شرکت هایی که شروع به کوچک شدن می کنند.

ما جزء بین المللی را در برنامه درسی برنامه MBA ما، از طریق موارد دیگر، مسیر بین المللی، که هر دو سال یکبار برای سال های اول و دوم MBA با هم سازماندهی می شود، تشکیل می دهیم و بخش مهمی از برنامه های آموزشی ما را تشکیل می دهد. شما همچنین این جزء را در جلسات اجرایی با رویکرد بین المللی، پروژه های تبادل منظم و بازدید از موسسات شریک ما پیدا خواهید کرد. این دانشجویان و فارغ التحصیلان MBA ما هستند. ما در تلاش برای سازماندهی دو برنامه بین المللی سالانه هستیم.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه