Keystone logo
Fudan University, Fanhai International School of Finance MBA مالی تمام وقت
Fudan University, Fanhai International School of Finance

MBA مالی تمام وقت

Yangpu District, چین

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2024

CNY ۴۵۸٬۰۰۰

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

به عنوان یک برنامه MBA مالی تمام وقت (FMBA FT+) که برای استعدادهای جوان پرشور و خودگردان طراحی شده است ، هدف آن کمک به متخصصان است تا از پتانسیل کامل خود استفاده کرده و تأثیر بیشتری در امور مالی از طریق آموزش MBA داشته باشند.

برنامه FMBA FT+ برتری را از طریق سختگیری ، ارتباط و مسئولیت ایجاد می کند. ما متعهد هستیم که دانش آموزان را با دانش و عمل مالی پیشرفته ، بالاترین استاندارد اخلاق و احساس مسئولیت ، سازه های بین رشته ای غنی و چشم انداز جهانی القا کنیم. دانش آموزان ما نه تنها دارای پایه قوی از دانش مالی هستند ، بلکه رهبری مسئولیتی نیز خواهند داشت که آنها را بر می انگیزد تا به محض فارغ التحصیلی ، مشاغل موفق تری را در امور مالی آغاز کنند.

ویژگی های برنامه

01 - سختگیرانه

  • 16 دوره اصلی برای ایجاد یک پایه محکم در امور مالی

  • قرار گرفتن در معرض دانش روز ، از جمله Fintech

  • توسعه استعدادهای زمینه ای بین رشته ای

02 - تمرین کنید

  • آموزش تجربی زنده

  • کاملاً متعهد به پیشرفت حرفه ای است

03 - مسئولیت

  • دوره های منحصر به فرد سری LITE

همکاری بین المللی

چشم انداز و مواجهه جهانی

در هر سال تحصیلی ، ما به دانشجویان دو فرصت ارائه می دهیم تا از طریق واحد ماورائی ما در مراکز مالی برتر جهانی در ایالات متحده و اروپا از نبض مالی برخوردار شوند. این فقط یک تور نیست ، بلکه فرصتی برای یادگیری روندهای پیشرفته در صنعت و درک تجارت با چشم انداز جهانی است.

شرکای دانشگاهی معتبر

FISF با دانشگاه ویسکانسین مدیسون ، دانشگاه کلمبیا و غیره همکاری کرده است.

مطالعه فراگیر در خارج از کشور

دانش آموزان باید حداقل یکبار در خارج از کشور در طول تحصیل در FISF FMBA که معمولاً یک تا دو هفته به طول می انجامد و گواهی آن توسط دانشگاههای خارج از کشور اعطا می شود ، شرکت کنند.

برنامه بین المللی دوگانه

دانشکده مالی بین المللی فنهای ، دانشگاه فودان (FISF) و دانشگاه ویسکانسین برنامه بین المللی بین المللی دوگانه را با همکاری یکی از سه برنامه املاک برتر برای مدرک کارشناسی ارشد در ایالات متحده توسط US NEWS ، استاد املاک جهانی ( GREM) برنامه.

برنامه کارشناسی ارشد املاک و مستغلات جهانی از تحقیقات و منابع آموزشی پیشرو در زمینه املاک و امور مالی که توسط FISF و دانشگاه ویسکانسین پشتیبانی می شود ، نهایت استفاده را می برد. این برنامه برای هر شرکت کننده یک آموزش و پرورش چندرشته ای و بین المللی سطح بالا ارائه می دهد و هدف آن پرورش متخصصان در امور مالی املاک و مستغلات با چشم انداز بین المللی و برتری حرفه ای است.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

  • MBA مدیریت بین المللی - تجارت در اعداد: حسابداری و امور مالی
    • Reutlingen, آلمان