Keystone logo
Gdansk Foundation for Management Development Executive MBA ACCA - فرمت ترکیبی
Gdansk Foundation for Management Development

Executive MBA ACCA - فرمت ترکیبی

Pomorska, لهستان

2 Years

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

PLN ۴۷٬۶۰۰ / per course

مخلوط شده

مقدمه

برنامه تحصیلات تکمیلی مالی و حسابداری ACCA برای ارتقای دانش و مهارت های مدیریت بازرگانی معاصر، حسابرسی، مدیریت ریسک، برنامه ریزی استراتژیک، قانون و مالیات در نظر گرفته شده است. برنامه مدرک اولین گام برای کسب مدرک معتبر ACCA است که امروزه در حرفه حسابداری و امور مالی، هم در داخل و هم در خارج از کشور ضروری است.

تحصیلات تکمیلی ACCA + MBA به ماژول های F5 - F9 اجازه می دهد تا در هنگام درخواست برای صلاحیت کامل ACCA اعتبار داشته باشند. فارغ التحصیلان می توانند دو مسیر را برای درخواست این مدرک انتخاب کنند. اولی مستلزم مطالعات بیشتر در سطح "حرفه ای" و ارائه مزیت معافیت آزمون F5-F9 است، در حالی که مسیر دوم شامل درخواست برای ACCA برای مدرک پیشرفته در حسابداری و کسب و کار است. با این حال، این امر مستلزم گذراندن آزمون ماژول اخلاق ACCA، به دنبال آن سه سال تجربه حرفه ای در امور مالی، و قبولی، این بار در ACCA، دو مورد از هر یک از پنج آزمون سطح F5-F9 است. انتخاب مسیر دوم مانع از شرکت در آزمون سطح "حرفه ای" در تاریخ بعدی نمی شود.

فرمت ترکیبی کلاس ها در بیشتر ترم به صورت آنلاین برگزار می شود. کلاس های در محل یک بار در هر ترم برای نوشتن امتحانات و ادغام با گروه برگزار می شود.

پذیرش ها

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات