Keystone logo
Geneva School of Economics and Management GSEM

Geneva School of Economics and Management GSEM

Geneva School of Economics and Management GSEM

مقدمه

به GSEM خوش آمدید

مدرسه اقتصاد و مدیریت ژنو (GSEM) نتیجه ادغام بین ادارات اقتصاد و Hautes Études Commerciales (HEC Genève) از دانشگاه ژنو با تاریخچه بیش از 100 سال است. ادغام دو بخش منجر به تقویت برنامه های آموزشی ما، برنامه های آموزش اجرایی و فعالیت های پژوهشی در زمینه های اقتصاد، مدیریت، امور مالی، آمار و سیستم های اطلاعاتی شد.

موقعیت ما در ژنو - منطقه ای است که به بسیاری از سازمان های بین المللی، سازمان های غیر انتفاعی، شرکت های چند ملیتی و موسسات مالی وابسته است - از موقعیت استراتژیک ما در حوزه های حاکمیت جهانی، پایداری و تجزیه و تحلیل کسب و کار پشتیبانی می کند. قدرت ما در روابط قوی بین موسسات ژنو و اعضای هیات علمی مدرسه قرار دارد. همراه با یک رویکرد قوی چند رشته ای، ما در این سه زمینه استراتژیک رهبری می کنیم.

با حمایت کارکنان کل 200 نفر از افراد اختصاص داده شده، از این «مزایای ژنو» برای بهره گیری از دانش آموزان، مدیران و سازمان های آنها و جامعه به طور گسترده استفاده می کنیم. ما بیش از 2،000 دانشجوی بسیار متنوع در حال حاضر در لیسانس، استاد، Ph.D.، (اجرایی) MBA و سایر برنامه های دوره ای، آموزش مدرن و مدرن ارائه می دهیم. به دنبال مأموریت ما برای آموزش رهبران مسئول برای جامعه متنوع و در حال تغییر، برنامه های مطالعه و فعالیت های پژوهشی ما به طور مداوم از طریق اقدامات توسعه کیفی سیستماتیک و فرایندهای اعتباربخشی خارجی بهبود می یابند.

ما از شما دعوت می کنیم تا با استفاده از یکی از برنامه های ما، یا با همکاری با یکی از پروژه های تحقیقاتی ما، ثبت نام کنید.

پروفسور مارکوس منز، رئیس

83790_geneva-2984929_640.jpg

استراتژی

مزیت ژنو

مدرسه اقتصاد و مدیریت ژنو در استراتژی 2025 بر آنچه که ما "مزیت ژنو" می نامیم تمرکز می کنیم - تمرکز مدرسه ما در زمینه های بین رشته ای است که در آن نقاط قوت ما با فرصت های منحصر به فردی که ژنو ارائه می دهد، مطابقت دارد.

ماموریت ما

  • ما رهبران مسئول را برای جامعه متنوع و متنوع آموزش می دهیم.
  • ما دانش و اطلاعات مبتنی بر شواهد را ایجاد می کنیم و آن را گسترش می دهیم که تغییرات را در نحوه سازماندهی به طور پایدار هدایت می کند.
  • ما از طریق تحقیقات و آموزش اجرایی با بخش خصوصی و عمومی همکاری می کنیم.

دیدگاه ما

همانطور که دانشكده اقتصاد و مديريت دانشگاه ژنو است، ما از رهبر تحقيقات و آموزش در زمينه تجزيه و تحليل، حكومت و پايداري - جاهايي كه ژنوا به طور منحصر به فرد قرار دارد، خواهان آن هستيم.

حوزه های استراتژیک ما

ما بر پیچیدگی چالش های معاصر با تمرکز بر سه حوزه بین رشته ای که نیاز به تلاش هماهنگ از دانشکده و استادان دانشگاه و کارکنان ما دارد، برشمردیم:

تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل کسب و کار، داده های بزرگ، دیجیتال سازی، و تجزیه و تحلیل کمی برخی از قوت های اصلی مدرسه ما است. ژنو یک مرکز مالی جهانی است و مرکز بسیاری از شرکتهای مصرف کننده و کالاهای لوکس است که باید با تحول دیجیتالی خود مقابله کنند. GSEM منحصر به فرد است که به آنها کمک می کند تا با این چالش مواجه شوند.

حکومت

مدرسه ما دارای یک قدرت کلیدی در اقتصاد و مدیریت شرکت های پیچیده، موسسات و بازارهای با نقش مهم جهانی است. GSEM به طور منحصر به فرد برای ارائه این تخصص به بسیاری از سازمان های بین المللی و شرکت های چند ملیتی در ژنو است.

پایداری

پایداری، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مشارکت دولتی و خصوصی به طور سنتی بعضی از قوت های اصلی مدرسه ما است که به عنوان یک دانشکده علوم اجتماعی آغاز شده است. از آنجایی که ژنو خانه بسیاری از سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی است که با مسائل مربوط به پایداری روبرو هستند، GSEM به طور منحصر به فرد از آنها پشتیبانی می کند.

ارزش های ما

محرک

ما به سختی می اندیشیم، به این معنی که همه فعالیت های ما به همان اندازه دقیق به اتمام می رسد. در فعالیت های ما، ما برای تعالی و بهبود مستمر تلاش می کنیم.

ارتباط

ما بر روی ارتباط متمرکز هستیم، که یک اصل هدایت کننده برای همه فعالیت های ما است. مسائل مربوط به سازمان ها و جامعه

مسئوليت

ما در تمام فعالیت های ما مسئولانه عمل می کنیم. ما عواقب اقدامات ما را برای چندین ذینفع در نظر می گیریم و همچنین چنین رفتارهایی را در دیگران تشویق می کنیم.

عضویت و شناخت

مدرسه اقتصاد و مدیریت ژنو ملی و بین المللی شناخته شده است و برای کیفیت برنامه های تحصیلی خود، آموزش اجرایی، تحقیق و فعالیت های پشتیبانی معتبر است.

AAQ

GSEM به عنوان یک مدرسه از دانشگاه ژنو در سیستم تضمین کیفیت توسط آژانس اعتباربخشی و تضمین کیفیت (AAQ) سوئیس گنجانده شده است. AAQ به طور منظم همه دانشگاه های سوئیس را مورد بررسی قرار می دهد.

AACSB

GSEM یکی از اعضای انجمن ارتقاء دانشکده های کسب و کار دانشگاهی (AACSB) است. AACSB تضمین کیفیت، هوش آموزشی کسب و کار و خدمات توسعه حرفه ای را به بیش از 1600 سازمان عضو و نزدیک به 800 مدرسه تجاری معتبر در سراسر جهان ارائه می دهد.

AMBA

انجمن بین المللی MBA (AMBA) برنامه MBA اجرایی و سازمان های بین المللی MBA را از سال 2006 تأیید کرده است که نشان دهنده کیفیت برنامه های تحصیلی ما و آموزش اجرایی است.

EFMD

GSEM عضو بنیاد توسعه مدیریت اروپا (EFMD) است. EFMD اعتبار نامه معتبر EQUIS را به عهده می گیرد.

GBSN

GSEM یکی از اعضای شبکه جهانی مدرسه کسب و کار (GBSN) است. شبکه ای انحصاری از بیش از 100 مدرسه کسب و کار پیشرو که به اشتراک گذاری دانش و همکاری با دیدگاه بهبود دسترسی به کیفیت، مدیریت محلی مرتبط و آموزش کارآفرینی برای کشورهای در حال توسعه را ترویج می کند.

PRME

GSEM یک امضاء پیشرفته از اصول مدیریت آموزش مسئولیت (PRME) از سال 2017 بوده است. PRME یک طرح حمایت از سازمان ملل متحد است که در سال 2007 به عنوان یک پلت فرم برای بالا بردن مشخصات پایداری در مدارس در سراسر جهان و تجهیز دانش آموزان کسب و کار امروز با درک و توانایی تحویل فردا.

میراث ما

مدرسه اقتصاد و مدیریت ژنو (GSEM) یکی از نه مدرسه ی دانشگاه ژنو است که ژان کالوین در سال 1559 تأسیس کرد. به نام Académie de Genève، این نهاد در ابتدا به عنوان یک معرفت الهیاتی و انسانی بود، نگهبان دکترین اصلاحات. در طول روشنگری، محققان برجسته در اینجا الهام یافتند و رشته های جدیدی نظیر علوم فیزیکی و طبیعی، قانون و فلسفه معرفی شدند. آکادمی در سالهای 19 قرن، تحولات سیاسی و اجتماعی خود را در معرض کلیساهای خود قرار داد و پس از تاسیس دانشکده پزشکی در سال 1873 ، به دانشگاه تبدیل شد.

در سال 1914 ، دانشکده علوم اقتصادی و اجتماعی (SES) تاسیس شد. در طول سالها، دانشکده یکی از بزرگترین مدارس دانشگاه ژنو بود و شامل هفت بخش: اقتصاد، اقتصاد سنجی، مدیریت بازرگانی (Hauts Études Commerciales (HEC) Genève)، جغرافیا، علوم سیاسی، روابط بین الملل و جامعه شناسی). در سال 1999 ، ساختمان Uni Mail جدید در قلب شهر ژنو تکمیل شد و درهای خود را باز کرد. از آن زمان میزبان دانشکده SES و GSEM است.

در سال 2014 ، دانشگاه ژنو تصمیم گرفت تا با استفاده از ادغام ادارات علوم اقتصادی و بازرگانی (HEC) دانشکده SES برای ایجاد یک مدرسه خودمختار جدید - دانشکده اقتصاد و مدیریت ژنو (GSEM)، توانایی های خود را در اقتصاد و مدیریت تقویت کند. این ابتکار با هدف تقویت آموزش و پرورش اقتصاد و مدیریت ژنو در شهر و کانتون، و نیز تحقیقات انجام شده است.

از آن به بعد، GSEM به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و چندین استاد جدید را استخدام کرده است که با پیشرفت تحصیلی در زمینه تدریس و بهبود کیفیت برنامه های تحصیلی GSEM همکاری می کنند. در سال 2015 ، برنامه کارشناسی در رشته اقتصاد و مدیریت اصلاح شد تا تقاضا برای تحصیلات عالی با دو زبانه در مقطع کارشناسی ارزیابی شود. GSEM علاوه بر برنامه های استاد خود را نیز توسعه داده است، و برنامه های فارغ التحصیل دوره های متوالی (قبل از تجربه) و حرفه ای (پس از تجربه) را ارائه می دهد.

مکان ها

  • Geneva

    Uni Mail, Bd du Pont-d'Arve 40, 1205, Geneva

برنامه ها

سوالات