Keystone logo
Godbold Graduate School of Business کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
Godbold Graduate School of Business

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Boiling Springs, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)


برای رقابت در محیط کسب و کار جهانی امروز، شرکت ها از مدیران می خواهند که استعدادهای خود را در رشته های کسب و کار سنتی با شایستگی های اصلی حیاتی ترکیب می کنند. در حالی که MBA MBA مهارت های اصلی خود را توسعه می دهد، اندازه گیری نهایی موفقیت ما توانایی شما در دستیابی به نتایج حرفه ای مورد نظر شماست.


هدف اصلی این برنامه آموزشی منحصر به فرد، تغییر شیوه ای است که شما فکر می کنید و کار می کنید. این امر بینش شما را در مورد رفتار و انتخابات شما ارائه می دهد - تمرکز خود را بر بهبود مستمر شخصی و حرفه ای و اضافه کردن ارزش به سازمان شما.


دوره تحصیلی تحصیلی برای دانش آموزان به دانش آموزان از مهارت های کسب و کار و مدیریتی مورد نیاز برای رهبری اداری، اداری و سازمانی موفقیت آمیز تشکیل شده است. انعطاف پذیری درجه MBA اجازه می دهد تا دانش آموز در یک منطقه مورد مطالعه تاکید کند. دوره آموزشی 36 ساعته شامل 30 ساعت دوره های لازم هسته و 6 ساعت آماده سازی در مناطق مختلف است.


چرا به یک مدرک MBA نیاز دارید؟

 • برای آماده سازی شما برای حرفه ای در مدیریت کسب و کار با آموزش پیشرفته در زمینه های خاصی که بر روی درک گسترده ای از کسب و کار و محیط آن ساخته شده است.
 • برای این که فرصتی برای کسب دانش حرفه ای برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای خود به دست آورید.
 • برای یادگیری ابزارها و تکنیک های کاربردی مورد استفاده برای تحلیل مشکلات تجاری که شامل عوامل اقتصادی، اجتماعی، حقوقی و اخلاقی است که بر کسب و کار تأثیر می گذارد.
 • برای یادگیری مهارت های عملی برای ملاقات با چالش هایی که تکنولوژی و نوآوری های مدیریتی در جهان جهانی وجود دارد.
 • برای ایجاد یک درک کامل از مناطق کاربردی در محیط کسب و کار.
 • برای توسعه و افزایش توانایی برای فعالیت های تیمی در برخورد با نیروی کار متنوع.
 • برای افزایش حقوق شما در شغل فعلی خود و افزایش پتانسیل درآمد آینده خود را افزایش دهید. تحصیلات تکمیلی، حقوق و دستمزد بالاتر، با مدرک کارشناسی ارشد دارای 10 تا 20 درصد حق بیمه بیش از افراد با مدرک لیسانس است.
 • برای ایجاد راه های پیشرفت در ساختار سازمانی فعلی خود.
 • برای اینکه شما را به کارفرمایان آینده انتخاب کنید.


دانشگاه گاردنر Webb متعهد به ارائه یک برنامه تحصیلی است که به وضوح فارغ التحصیلان MBA خود را به عنوان مزیت رقابت می کند در حالی که در محیط کسب و کار پویا امروز می باشد.


دوره تحصیلی 36 ساعته دانشگاه به منظور فراهم کردن دانش آموزان کارآموز کسب و کار و مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای رهبری اداری، بخش و رهبری سازمان است. دانش آموزانی که در ماه اوت شروع به کار می کنند و با موفقیت دو دوره هر پاییز، بهار و تابستان را تکمیل می کنند، در پایان تابستان دوم تحصیل خود، دو سال پس از شروع برنامه، فارغ التحصیل خواهند شد. دوره های شبانه در ساعتهای شبانه ارائه می شود.


MBA به عنوان مدرک فوق لیسانس حرفه ای شناخته شده است که برای ارتقای عملکرد در سطوح مدیریتی سطح بالا در محیط کسب و کار طراحی شده است. بسیاری از افراد دارای اهداف حرفه ای در تنظیمات غیر انتفاعی نیز مدرک MBA را دنبال می کنند. تحصیل فارغ التحصیلان در کسب و کار نه تنها به افراد کمک می کند تا اهداف خود را از رشد حرفه ای و رشد فردی برآورده کنند، بلکه همچنین به افزایش قدردانی آنها از سیستم بازار سرمایه خصوصی کمک می کند.


هدف


رفتار مدیریتی موثر بستگی به دانش و مهارت های مورد استفاده در تصمیم گیری دارد. مدیر موفق نه تنها باید درمورد زمینه حرفه ای خود بداند، بلکه باید درک قابل توجهی از زمینه های حرفه ای دیگران داشته باشد. انتظار می رود که دانش آموزان در برنامه MBA، یک دانش حرفه ای از حسابداری، امور مالی، روابط انسانی و رفتار، اقتصاد، بازاریابی، تولید، قانون کسب و کار و تجارت بین المللی را توسعه دهند.


ماهیت کاربردی برنامه MBA آموزشی را از طریق استفاده از تکنیک های عملی که می تواند توسط دانش آموزان در موقعیت های موجود مورد استفاده قرار گیرد، آموزش می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند که در رویکردهای خود برای حل مشکلات و تصمیم گیری نوآورانه باشند. این برنامه فرصت منحصر به فرد برای مطالعه با دیگران که دارای منافع مشابه هستند و از دیگران که تجربه های متفاوت کار را داشته اند، ارائه می دهد.


برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برای دستیابی به اهداف زیر طراحی شده است:

 • افراد را برای مشاغل در اداره کسب و کار با آموزش های پیشرفته در زمینه های خاص ساخته شده بر اساس درک گسترده ای از کسب و کار و محیط آن آماده کنید.
 • ارائه روش های عملی برای تجزیه و تحلیل راه حل های جایگزین برای مشکلات تجاری شامل عوامل اقتصادی، اجتماعی، حقوقی، سیاسی، جهانی و اخلاقی.
 • ایجاد مهارت های عملی برای برطرف کردن چالش های تغییر تکنولوژی و نوآوری های مدیریتی.


برنامه تحصیلی


مدیران امروز نیاز به مهارت در تجزیه و تحلیل، حل مسئله، تعامل و ارتباطات دارند. رویکردهای حل مسئله در طول برنامه با استفاده از کاربرد عملی مفاهیم و نظریه های علمی تأکید شده است. دانش آموزان یاد می گیرند نوآورانه در رویکردهای خود به حل مسئله از طریق تکالیف مورد نیاز کار گروهی، مهارت های ارتباطی و برنامه های کامپیوتری را یاد بگیرند. مدرک مدیریت کسب و کار (MBA)

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - MBA آنلاین
  • Online Spain
  • Villaviciosa de Odón, اسپانیا
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در تجارت و فناوری
  • Online France
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - تاکید بر کسب و کار روستایی
  • Livingston, آمریکا