Keystone logo
Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

مقدمه

Henley Business School Asia - Henley Business School Asia در سطح جهانی در هنگ کنگ

مدرسه بازرگانی هنلی که در سال 1945 تاسیس شد، اولین مدرسه کسب و کار بود که در انگلستان تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مدارس در اروپا است. هنلی یکی از نخبگان گروه 1٪ کسب و کار مدارس جهان است که دارای رتبه سه گانه معتبر از موسسات بزرگ انگلیس، اروپایی و آمریکا (AMBA، EQUIS، AACSB) است.

هنلی به طور گسترده ای به خاطر تنوع و دسترسی جهانی خود به 17 دانشگاه و دفاتر بین المللی شناخته شده است. حضور جهانی هنلی و شهرت به عنوان مدرک بین المللی کسب و کار بین المللی در تمام جنبه های کار خود منعکس می شوند. از دانشکده بسیار متنوع خود، در هر دو زمینه و تخصص، به برنامه هایی که شرکت کنندگان از بیش از 150 کشور از یک شبکه بین المللی همکاران و شرکای مشترک به یک سازمان علمی که شامل بیش از 56،000 عضو از هر گوشه ای از جهان است، جذب می شود.

حضور هنلی در آسیا از سال 1985 با همکاری شرکت های بزرگ و مدیران آنها برای کمک به بهبود عملکرد کسب و کار و مدیریت آنها بوده است. از آن زمان یک نسل از مدیران ارشد از ویژگی های منحصر به فرد هنلی MBA بهره مند شده اند. در حوزه های تجاری، تحصیلی، و دولتی، فارغ التحصیلان هنلی در بالاترین حرفه خود قرار دارند و تغییرات موثر، بهترین شیوه و عملکرد برجسته ای را در سازمان هایشان به انجام می رسانند.

مکان ها

  • Hong Kong

    2501 Tai Tung Building, 8 Fleming Road, Wanchai, , Hong Kong

    سوالات