Keystone logo
HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

مقدمه

قطر: هدایت آینده

قطر یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد در جهان است و بنابراین یک مقصد تجاری بسیار جذاب است.

رشد اقتصادی قطر عمدتا بر اساس صنایع نفت و گاز طبیعی آن بوده است. با این حال ، بر اساس چشم انداز ملی قطر 2030 ، سیاست اقتصادی بر توسعه بخش های غیر انرژی متمرکز است. هدف این است که اقتصاد فعلی مبتنی بر کربن را به یک اقتصاد پیشرفته ، رقابتی و دانش بنیان تبدیل کنیم.

HEC Paris in Qatar

HEC پاریس در ژوئن 2010 به بنیاد قطر پیوست و برنامه های آموزشی اجرایی و فعالیت های تحقیقاتی در سطح جهانی را به دوحه و منطقه آورد. این اولین شریک اروپایی در شهر آموزش است.

در این زمینه ، HEC پاریس مجموعه کاملی از برنامه های مدیریت را ارائه می دهد ، از جمله اولین MBA اجرایی بین المللی قطر (رتبه 1 در سطح جهانی توسط Financial Times در سال 2019) ، مدرک کارشناسی ارشد تخصصی در مدیریت واحد تجاری استراتژیک و همچنین مدیریت غیر مدرک برنامه هایی برای مدیران ، در قالب برنامه های اجرایی کوتاه. HEC پاریس یکی از برترین ارائه دهندگان برنامه های آموزش اجرایی در 8 سال گذشته در جهان است ، همچنین برنامه های سفارشی طراحی شده برای شرکت های فردی را ارائه می دهد.

برنامه ها و فعالیت های تحقیقاتی HEC Paris in Qatar رقابت پذیری شرکت ها را در اقتصاد جهانی ایجاد می کند و کاملاً با چشم انداز ملی قطر 2030 مطابقت دارد تا از تبدیل قطر به یک اقتصاد پیشرفته ، رقابتی و دانش بنیان حمایت کند.

به اشتراک گذاری دانش دانشگاهی خود

HEC Paris چندین سال است که یک دفتر تحقیقاتی در قطر راه اندازی می کند. این سهم HEC پاریس در اقتصاد دانش بنیان در قطر را تقویت می کند و برنامه های توسعه رهبری ما را غنی می کند. دفتر تحقیقات بینش ها و راه حل های پیشرفته ای را در زمینه های رهبری ، مدیریت و یادگیری بزرگسالان ایجاد می کند. ما رویدادهای رهبری فکری را سازماندهی می کنیم و کتاب ها ، مقالات ، مطالعات موردی محلی و سایر مطالب چند رسانه ای را منتشر می کنیم تا به شرکت کنندگان دوره خود در سفرهای یادگیری خود کمک کنیم. ما با متخصصان و سازمانهای محلی خود تحقیقات دقیق و کاربردی را در قطر انجام می دهیم. ما به طور مساوی با اعضای هیئت علمی و شرکای تحقیقاتی خود از سراسر جهان در ارتباط هستیم تا بتوانیم به چالش های امروز و فردا پاسخ دهیم. بدین ترتیب ، ما اطمینان می دهیم که تحقیقات ما در همه زمان ها با نیازها و خواسته های چشم انداز ملی قطر ، اصول پیمان جهانی ملل متحد در زمینه آموزش مدیریت مسئول (PRME) و اهداف توسعه پایدار (SDGs) مطابقت دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با پروفسور ولفگانگ آمان در [email protected] تماس بگیرید.

امکانات

مکانهای پیشرفته در برج 52 طبقه برنده جایزه Tornado واقع در West Bay-قلب تجاری دوحه.

این امکانات ضمن ارائه چشم اندازهای دیدنی از شهر ، مکانی راحت و راحت برای برنامه های HEC پاریس فراهم می کند.

شراکت

بنیاد قطر در 1995 با حکم اعلیحضرت شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی ، پدر امیر تأسیس شد ، یک سازمان خصوصی و غیر انتفاعی است.

ماموریت بنیاد قطر پرورش رهبران آینده قطر است. با استفاده از مثال و با به اشتراک گذاشتن تجربه خود ، بنیاد همچنین به توسعه انسانی در سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی کمک می کند. در همه فعالیتهای خود ، بنیاد فرهنگ تعالی را در قطر ترویج می کند و نقش خود را در حمایت از یک جامعه نوآور و باز که در آرزوی توسعه ظرفیت پایدار انسانی ، رفاه اجتماعی و اقتصادی برای اقتصاد دانش بنیان است ، تقویت می کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Doha

    Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825 , , Doha

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات