Keystone logo
Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

مقدمه

تعامل با تجارت. درگیر شدن با شما

ما می خواهیم دانش آموزان خود را با ابزار و مدارک لازم برای پیشرفت و موفقیت در زمانهای تغییر و چالش برانگیز تجهیز کنیم.

دربارهی ما

دانشکده بازرگانی هنلی که در سال 1945 تأسیس شد ، اولین مدرسه تجاری در انگلستان بود و یکی از قدیمی ترین و مشهورترین مدارس در اروپا است.

ما دائماً در بین 50 مدرسه برتر تجاری دنیا توسط Financial Times و The Economist در رتبه بندی قرار می گیریم. ما همچنین در بین معدود مدرسه های تجاری - 1٪ برتر در جهان هستیم - برای کیفیت و توانایی دانشکده و خروجی ما باید سه برابر اعتبار داشته باشیم.

دانشکده بازرگانی هنلی برنامه هایی سختگیرانه ، چالش برانگیز و شغلی ارائه می دهد که استانداردهای بالایی از یادگیری را تعیین می کند. شما با مفاهیم تحریک آمیز و تفکر جدیدی ارائه می شوید که بلافاصله در محیط کار قابل اجرا است. علاوه بر این ، شما توانایی استفاده از دانش را در موقعیت های زندگی واقعی به دست خواهید آورد. نتیجه ملموس ، قابل توجه و ماندگار خواهد بود.

دانشکده بازرگانی هنلی بیش از 30 سال است که برنامه های آموزش با کیفیت بالا را به فنلاند ارائه می دهد. امروز ، نمونه کارها ما در فنلاند شامل مشهور جهانی Henley اجرایی MBA ، گواهینامه حرفه ای هنلی در مربیگری اجرایی و همچنین برنامه های آموزش و پرورش سفارشی و باز است.

ambition ما

هدف ما این است که افراد را توانمند کنیم تا حرفه ای های بزرگ و رهبران برجسته تجاری شوند که با وضوح فکر می کنند و با اطمینان و اعتقاد عمل می کنند. قدرت ما در رویکرد ما نهفته است. ما به مردم این امکان را می دهیم که خود و مسئولیت های خود را بهتر درک کنند و در عین حال تمرین و نظریه های یک تجارت موفق را با هم مخلوط کنند.

ما همیشه به دنبال این هستیم که همه کارهایی را که انجام می دهیم بهبود بخشیم و برای آن شناخته شویم:

 • واقعاً یک مدرسه تجارت بین المللی است
 • برتری تجربه یادگیری ما
 • تحقیق و تفکر در سطح جهانی
 • احساس جامعه و مسئولیت ما
 • قدرت شبکه های ما
 • وسعت و عمق روابط ما با صنعت

ما یک مدرسه شغلی جذاب ، متمرکز و متمایز خواهیم بود.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

رهبر شوید که شما Aspire برای بودن باشید

ما دانش آموزان خود را به درک عمیق تر و وسیع تری از آنچه که در حال حاضر ، مرتبط و درست در تجارت است ، مجهز می کنیم - و با انجام این کار ، آنها را قادر می سازیم که رهبران بسیار توانمند و مسئول باشند.

با تلفیق جدیدترین نظریه ها ، دانش و شیوه ها با اراده ای پرشور برای کمک به دانش آموزان بهترین چیزهایی که می توانند داشته باشند. همه ما در مورد تجارت هستیم اما حتی بیشتر از این ، همه در مورد شما هستیم.

هر یک از ما انگیزه های مختلف و مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد را داریم. در هنلی ، ما وظیفه خود را برای کمک به شما در دستیابی به پتانسیل های خود با باز کردن قفل شخصیت واقعی و حتی تواناتر در این زمینه یاری می کنیم. ما در هر سطح با شما درگیر خواهیم شد تا اعتماد به نفس ، مهارت و تمرکز را برای مقابله با چالش های خود و رسیدن به اهداف خود داشته باشیم.

تجربه هنلی

"تجربه هنلی توسعه دانش ، مهارت های شخصی و رفتار را با محیط های پیشرفته آموزش و یادگیری و وراثت اعتقاد قوی می آمیزد که نقش ایجاد ثروت در جامعه این است که همه را بهتر کند و نه فقط معدود. در هر سطح افرادی ظاهر می شوند که ارزش ها و نگرش هایشان به اندازه توانایی هایشان درباره آنها می گوید و در ساختن آینده ای بهتر در هر قدم زندگی سهیم هستند. "

استاد جان برد ، دین ، دانشکده بازرگانی هنلی

مدرسه تجارت معتبر سه گانه

ما مفتخریم که تنها از تنها 88 مدرسه تجاری جهان هستیم که دارای اعتبار معتبر سه گانه از نهادهای معتبر معتبر انگلیس ، اروپا و ایالات متحده هستیم: AMBA ، EQUIS و AACSB.

وضعیت معتبر سه گانه ما ، ما را در 1٪ برتر مدارس تجاری دنیا قرار می دهد و اطمینان از اطمینان از کیفیت و استانداردهای بالای دوره ها و دانشکده های ما ، به دانشجویان ، اعضای برنامه و سازمان هایی که با آنها کار می کنیم اطمینان می دهد.

هر یک از نهادهای اعتباربخشی برای بالا بردن استانداردهای آموزش کسب و کار وجود دارد و ما با هر یک از آنها مراحل سختی را طی می کنیم ، که جنبه هایی از جمله تجربه های یادگیری ، دانشکده و تحقیقات را در بر می گیرد.

AACSB

"AACSB اعتبار رسمی ، بین المللی و معتبر بین المللی را برای برنامه های حسابداری و تجاری در مقاطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا فراهم می کند. استانداردهای اعتبار سنجی AACSB ، معلمان اعتبارسنجی بعد از متوسطه را به دنبال تعالی و بهبود مستمر در کل برنامه های تجاری خود می داند.

روند اعتباربخشی یک بررسی جامع از مأموریت مدرسه ، مدارک تحصیلی اساتید و برنامه های درسی است و این روند شامل ارزیابی های خود ، بررسی های همسالان ، بررسی کمیته ها و تهیه برنامه های استراتژیک عمیق است. اعتباربخشی تضمین می کند که دانش آموزان مطالبی را که بیشتر مربوط به رشته تحصیلی خود است ، بیاموزند و آنها را به عنوان رهبر مؤثر پس از فارغ التحصیلی آماده می کنند. "

EQUIS

"هدف اساسی EQUIS ، مرتبط با مأموریت EFMD ، بالا بردن استاندارد آموزش مدیریت در سراسر جهان است.

EQUIS موسسات را به طور کلی ارزیابی می کند. این برنامه نه تنها برنامه های درجه ، بلکه کلیه فعالیت ها و واحدهای فرعی این موسسه ، از جمله تحقیق ، واحدهای آموزش الکترونیکی ، ارائه آموزش اجرایی و دسترسی به جامعه را ارزیابی می کند. نهادها باید در درجه اول به آموزش مدیریت اختصاص داده شوند.

EQUIS به دنبال تعادل بین کیفیت بالای دانشگاهی و ارتباط حرفه ای است که از طریق تعامل نزدیک با دنیای شرکت ها فراهم می شود. مؤسساتی که توسط EQUIS معتبر شناخته شده اند ، باید نه تنها در کلیه ابعاد فعالیت خود ، کیفیت عمومی بالایی را نشان دهند بلکه میزان بین المللی بالایی نیز دارند. "

AMBA

"اعتباربخشی در قلب تعهد انجمن MBA به توسعه استانداردها در آموزش مدیریت جهانی بعد از تحصیلات دانشگاهی است.

معیارهای ارزیابی دقیق ما اطمینان حاصل می کنند که تنها بالاترین برنامه های کالیبر که بهترین معیارها را در آموزش ، برنامه درسی و تعامل دانش آموزان نشان می دهد ، به انجمن اعتبار MBA ها دست پیدا می کند.

ما معتقدیم که برنامه های معتبر باید از بالاترین استاندارد برخوردار باشند و نشان دهنده تغییر روند و نوآوری در آموزش مدیریت مدیریت تحصیلات تکمیلی باشد. "

مکان ها

 • Helsinki

  Pohjoisesplanadi 35 E, 00100, Helsinki

  سوالات