Keystone logo
Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

مقدمه

دانش آموزان هومبولت دولت لذت بردن از یک تجربه فوق العاده ای دانشگاه، گرفتن کلاس های کوچک آموزش داده شده توسط استادانی که آنها را می دانیم با نام. آنها زندگی می کنند و یاد بگیرند که در یکی از زیبا ترین مکان های نزدیک در جهان باستان ردوود جنگل ها، کوه ها و سواحل. ما 275 مایل از شمال سان فرانسیسکو در شهر آرکاتا، که به عنوان یکی از بهترین شهرهای دانشگاهی غرب را به رسمیت شناخته شده واقع شده است.

هومبولت دولت یک نهاد عمومی و بخشی از 23 سیستم پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است. با تمام وقت دانشگاه از لحاظ گرانی فقط 7194 $ در سال، ما یکی از بهترین ارزش آموزش عالی در کشور است.

ما بیش از 8700 دانش آموز و 570 عضو هیات علمی. پیشنهاد ما آرایه وسیعی از انتخاب دانشگاهی، با 48 رشته و 12 برنامه های تحصیلات تکمیلی در 3 کالج است. اعضای هیئت علمی در میان معلمان و پژوهشگران برتر در زمینه های خود هستند. برنامه های منابع طبیعی و علوم سراسر کشور شناخته شده، در حالی که هنرهای تجسمی و نمایشی نیز مناطق محبوب از مطالعه است. در سراسر برنامه درسی، دانش آموزان پیدا کردن یک تعهد طولانی مدت به مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی است.

ما به عنوان کالج معلم در سال 1913 تاسیس شد. در طول قرن گذشته، ما از یک موسسه صرفا بر آموزش و پرورش معلم به یک دانشگاه کاملا معتبر با امکانات گسترده متمرکز تحقیقات رشد کرده است. ، دانشگاه ایالتی هومبولت از سال 1974 ما شده اند به نام هومبولت دولت عادی مدرسه، کالج هومبولت دولت معلم، کالج ایالتی هومبولت، CSU هومبولت و،: وجود دارد مقدار زیادی از تغییر نام در طول سال بوده است.

دانش آموزان ما مقدار زیادی از فرصت برای دست در یادگیری با اساتید فعال در زمینه تحقیقات و خدمات اجتماعی دارند. مرجان دریایی، به عنوان مثال، یک کشتی اقیانوس پیما در درجه اول برای پژوهش در مقطع کارشناسی استفاده می شود. دانش آموزان می توانند با کارشناس درجه نخست در جهان بر روی درختان ردوود و با کارشناسان برجسته در سیستم های انرژی پایدار مطالعه است. ما در لبه برش آتش آزمایش، دانش آموزان مطالعه خواص از آتش سوزی جنگل، و در مهندسین دانشجویی مرکز تحقیقات شاتز انرژی حال کار بر روی مسائل دنیای واقعی مانند آوردن روشنایی پایدار برای کشورهای در حال توسعه. دانش آموزان ایجاد تئاتر خود را، مطالعه مکانیک از راه رفتن در آزمایشگاه عملکرد انسانی، کار با کودکان جوان در آزمایشگاه رشد کودک و بیشتر. احتمالات را برای تجربه پژوهشی در دنیای واقعی در دسترس به دانشجویان دوره کارشناسی چیزی چند دانشگاه دیگر را می توانید به رخ کشیدن وجود دارد.

خارج از کلاس درس، دانش آموزان ما لذت بردن از یک زندگی دانشگاهی غنی است. آنها در بیش از 180 باشگاه دانشگاه درگیر و دسترسی به یک مرکز تفریحی دولت از هنر داشته باشد. هر سال، CenterArts به ارمغان می آورد در سراسر کشور اجرا و بلندگو به رسمیت شناخته شده به دانشگاه، و در حال حاضر 12 تیم های ورزشی NCAA بخش II.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت

دانشگاه ایالتی هامبولت A، ​​دانشگاه های مسکونی جامع از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است. ما دانش آموزان از کالیفرنیا و جهان به دانشگاه ما خوش آمدید. ما آنها را از دسترسی به آموزش های مقرون به صرفه، با کیفیت بالا است که پاسخگو به نیازهای جهان به سرعت در حال تغییر است. ما آنها را در خدمت با ارائه یک آرایه وسیعی از برنامه ها و فعالیت است که ترویج درک از مسائل اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی است. ما کمک به افراد آماده به اعضای مسئول جوامع گوناگون است.

چشم انداز

دانشگاه ایالتی هامبولت خواهد بود که دانشگاه از انتخاب برای افرادی که بالاتر از همه چیز به دنبال بهبود شرایط انسانی و محیط ما است.

ما خواهد بود که مرکز برتر برای مطالعه میان رشته ای از محیط زیست و منابع طبیعی آن است. ما خواهد بود یک مرکز منطقه ای برای هنر. ما برای مسئولیت و عمل اجتماعی و زیست محیطی مشهور خواهد بود. ما اعتقاد داریم که کلید آینده مشترک ما خواهد بود که شهروندان فردی که در وجدان خوب عمل می کند و درگیر در عمل آگاهانه. ما به افزایش تنوع ما از مردم و دیدگاه مرتکب خواهد شد. ما خواهد بود شرکای نمونه با جوامع ما، از جمله جوامع قبیله ای. ما خواهد بود استوارت از یادگیری را به یک تفاوت مثبت است.

ارزش

ارزش دانشگاه ایالتی هامبولت اصول علمی زیر که نشان دهنده ویژگی های یک دانشگاه علمی یکپارچه، و ارائه یک چارچوب برای انجام دیدگاه جمعی و ماموریت ما.

ما اعتقاد داریم که مسئولیت اصلی ما این است که بهترین آموزش ممکن را برای جهان امروز است. ما باور داریم که آموزش عالی از اهمیت فوق العاده به عنوان تعالی یادگیری. ما در یک محیط از پرس و جو که در آن یادگیری رایگان در داخل و خارج از کلاس درس رخ می دهد اعتقاد دارند. به عنوان یک جامعه از یادگیری، برنامه دانشگاه و محیط زیست شرکت برنامه را تشویق می کند گفتمان فکری، خلاقیت زیبایی و قدردانی، و فرصت های قابل توجهی را برای دخالت و خدمات. ما آماده سازی دانش آموزان را در تعهدات انتقادی، مسئولیت اجتماعی و مشارکت مدنی لازم برای رویارویی با چالش های قرن 21st. ما در رشد فکری از طریق بورس تحصیلی، فعالیت های خلاق و پژوهش معتقدند. ما افراد آماده می شود در برنامه های علمی و حرفه ای موفق پیشرفته. در موقعیت های رهبری باشد. و به اعضای فعال و مولد جامعه. ما در شأن همه افراد، در رفتار عادلانه و منصفانه باور دارند، و در فرصت های برابر. ما ارزش غنا و فعل و انفعال از تفاوت. ما ارزش شمول از تنوع، و ما الگوهای جایگزین اندیشه احترام بگذارند. ما در گفت و گو همکاران و بحث است که منجر به تصمیم گیری مشارکتی در درون جامعه ما از زبان آموزان دانش آموزان، کارکنان، مدیر، و دانشکده اعتقاد دارند. ما اعتقاد داریم که باید در دانشگاه در حال توسعه از توانایی های افراد برای ابتکار عمل کمک می کند، و همکاری در امور و در نتیجه عمل مسئول. ما اعتقاد داریم که افراد باید سازگار با محیط زیست، اقتصادی و در تلاش برای جوامع زنده و پایدار مسئولیت اجتماعی است. ما اعتقاد داریم که محل ما یک دارایی محیط زیست و معنوی غنی است که ما به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از جامعه یادگیری ما در آغوش است. برنامه درسی ما مربوطه، همکاری و پاسخگو به موقعیت جغرافیایی ما است. ما معتقدیم که یک فرصت ویژه برای یادگیری از فرهنگ بومی آمریکا، اکوسیستم منحصر به فرد و جوامع خاص از منطقه ما، و به درخواست که دانش داشته باشد. ما اعتقاد داریم که دانشگاه بخشی جدایی ناپذیر از جوامع محلی و منطقه ای ما است. ما اعتقاد داریم که دانشگاه یک مخزن برای آرشیو دانش انباشته با دسترسی فراگیر برای جوامع دانشگاهی و گسترده تر است.

مکان ها

  • Arcata

    1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

برنامه ها

سوالات