Keystone logo
International Graduate Center - Hochschule Bremen مدیریت بین المللی لجستیک و زنجیره تامین (دو مدرک)
International Graduate Center - Hochschule Bremen

مدیریت بین المللی لجستیک و زنجیره تامین (دو مدرک)

Bremen, آلمان

2 Semesters

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Oct 2024

EUR ۱۷٬۰۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* بسته به دانشگاه شریک انتخابی، به اضافه هزینه ترم 380 یورو

مقدمه

برنامه دو مدرک با 1 از 6 شریک بین المللی (MA/M.Sc./MBA)

این تخصص ما به عنوان شریک آلمانی اتحاد بین المللی مدرسه بازرگانی (IBSA) است.

لجستیک و مدیریت زنجیره تامین بازارها و مردم را به هم متصل می کند. Hochschule Bremen که در یکی از قطب های لجستیک پیشرو در آلمان واقع شده است، تخصص بین المللی لجستیک و مدیریت زنجیره تامین را ارائه می دهد. دانش‌آموزان طراحی، تجزیه و تحلیل و کنترل شبکه‌های لجستیک و فرآیندهای مرتبط از لجستیک ورودی/خرید تا حمل‌ونقل بین‌المللی را خواهند آموخت. بخش دریایی نقش مهمی در این برنامه و در منطقه ایفا می کند. مدیریت پروژه به عنوان ابزار ضروری برای مدیران موفق لجستیک معرفی خواهد شد. به عنوان بخشی از یک شبکه محلی و جهانی، Hochschule Bremen، IGC، طیف گسترده ای از تجربیات یادگیری را ارائه می دهد. سخنرانان اصلی، سفرهای میدانی، و شبیه‌سازی‌های تجاری نمونه‌هایی برای رویکرد آموزشی Hochschule Bremen، IGC، در آموزش مدیریت لجستیک هستند.

با ماژول های اصلی برنامه کارشناسی ارشد دو مدرک IBSA در هر یک از 5 دانشگاه شریک دیگر شروع کنید و برای ترم دوم در اینجا به ما بپیوندید تا متخصص لجستیک شوید. برای ترم اول، می توانید بین دانشگاه والنسیا، اسپانیا – RANEPA، موسسه مطالعات بازرگانی، مسکو، روسیه – دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون، ایالات متحده آمریکا – دانشکده بازرگانی دانشگاه هرتفوردشایر، انگلستان و مدرسه ESSCA انتخاب کنید. مدیریت، پاریس، فرانسه.

برنامه کارشناسی ارشد IBSA Dual Degree از شش برنامه مدرک معتبر تشکیل شده است. هر شریک برنامه خود را دارد. برای تخصص در لجستیک بین المللی، باید برای یکی از برنامه های مدرک معتبر شرکای ما درخواست دهید.

پذیرش ها

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات