Keystone logo
IIMT University of Fribourg DAS دیپلم اجرایی در فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا ابزار مدیریت
IIMT University of Fribourg

DAS دیپلم اجرایی در فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا ابزار مدیریت

Fribourg, سویس

1 Years

Request teaching languages

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Feb 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

دیپلم اجرایی (DAS)

آیا شما به دنبال یک چالش و حرفه افزایش حرفه ای به دنبال؟ سپس دیپلم اجرایی خود را دریافت کنید، در فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و یا مدیریت سیستم های مهندسی، و بخشی از شبکه ما می شوند!

دیپلم اجرایی ارائه شرکت کنندگان با مهارت های تحلیلی، کاربردی، و فردی لازم برای موفقیت در فناوری اطلاعات و ارتباطات به طور فزاینده پیچیده و جهانی و همچنین کسب و کار سودمند و مدیریت محیط زیست.

دیپلم اجرایی در فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا مدیریت سیستم های نشان دهنده در کل هفته 10 البته با 20 ماژول ها و می تواند تکمیل شود پاره وقت و یا تمام وقت است. این برنامه در بلوک های هفتگی سازمان یافته (دوشنبه تا شنبه)، با هر بلوک شامل دو ماژول. نیمی از زمان کلاس به کسب دانش جدید در concernend موضوع اختصاص داده شده، در حالی که زمان باقی مانده است که به کار و مطالعات موردی عملی (در فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا مدیریت سیستم های مهندسی) اختصاص داده است.


زبان دستورالعمل


زبان انگلیسی زبان تنها آموزش است. بنابراین شرکت کنندگان در دوره های iimt نیاز به دانش آن زبان است.


امتحانات


هر یک از 20 ماژول با آزمایش کتبی یا شفاهی بر اساس مواد پوشش داده شده در طول دوره است. موفقیت امتحانات تکمیل بعد می تواند برای برنامه MBA اجرایی iimt شناخته شده است.


ECTS اعتبارات


با تکمیل دیپلم اجرایی، دانش آموزان 60 ECTS اعتبارات از جمله دیپلم اجرایی شناخته شده بین المللی در فناوری اطلاعات و ارتباطات و یا مدیریت سیستم های مهندسی از دانشگاه فریبورگ دریافت خواهید کرد.

ساختار دوره

برنامه اجرایی به عنوان یک سری از ماژول در اطراف رشته مختلف با یک، دو یا سه ماژول در هر سازمان موضوع طراحی شده است. هر ماژول را پوشش می دهد سطح دشواری افزایش است. دانش نظری است که در آغاز ارائه شده است با تمرکز بر روی حل مشکلات عملی به دنبال، و در دانش خاص در موضوعات انتخاب شده است.

درباره مدرسه

سوالات