Keystone logo
Imperial School of Management

Imperial School of Management

Imperial School of Management

مقدمه

برنامه MBA معتبر آنلاین

مدرسه امپریال مدیریت (ISM) با دانشگاه های برجسته و مدرسه های مشهور B در سطح جهانی همکاری می کند. ISM قصد دارد برنامه های با کیفیت بالا و برنامه های معتبر بین المللی را برای دانش آموزان در خاورمیانه و آفریقا فراهم کند.

این برنامه ها برای حرفه ای های حرفه ای طراحی شده اند که آنها را مقرون به صرفه و برنامه های انعطاف پذیر MBA با یک روش ترکیبی از یادگیری طراحی می کند. برنامه های MBA ما مقرون به صرفه در کمترین مضمون کیفیت آموزش و محتوا نیست. حالت ترکیبی ISM با ارائه یک گزینه از آموزش آنلاین، و آن را اعتبار آنلاین ایتالیایی آنلاین در امارات متحده عربی.

این برنامه از طریق دوره های آموزشی با محتویاتی که امروزه در حال حاضر برای بین المللی ضروری است، ارائه می شود. ما اعضای هیات علمی فوق العاده ای داریم که در بحث ها، مطالعات موردی، فیلم ها، شبیه سازی ها و سخنرانی ها به صورت جداگانه و یا در گروه ها شرکت می کنند. کمک های واقعی برای دانش آموزان برای کمک به دوره هایشان در زمان مناسب فراهم می شود. مدت زمان برنامه های ما 12 ماه است و آن را یکی از برجسته یک ساله ایتالیایی MBA در امارات متحده عربی می کند. برنامه های ما توسط وزارت آموزش و پرورش ایتالیا تایید شده است، بنابراین برنامه های MBA با کیفیت بالا را تایید می کنند.

مدرسه نیز به طور جدی به مهارت های شبکه و مبادله ایده هایی از افراد متاهل معتقد است. ISM فرصت هایی برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان فراهم می کند تا در طول سمینارها و کنفرانس ها با رهبران صنعت ارتباط برقرار کنند. هدف اصلی مدرسه ایجاد یک جامعه قوی از حرفه ای ها و کارآفرینانی با کارایی بالا است. این اجتماع اولویت و انگیزه نسل آینده را به تبدیل شدن به جامع جامع می دهد. ISM توسط دولت شارجه امارات متحده عربی با مجوز شماره 1701124 ثبت شده و مجوز گرفته و به عنوان یک شرکت محدودیت پذیرفته شده است.

64376_Imperial-School-of-Management-logo.png

مکان ها

  • United Arab Emirates Online

    United Arab Emirates Online, امارات متحده عربی

  • Sharjah

    Sharjah, 85532, Sharjah

سوالات