Keystone logo
INCAE Business School

INCAE Business School

INCAE Business School

مقدمه

به INCAE خوش آمدید

117134_Ranking_FT.png

با بیش از 50 سال سابقه، INCAE بسیار بیشتر از مدرسه کسب و کار است.

این مدرسه شما را به عنوان یک کارآفرین اجرایی رقابتی جهانی در زمینه توسعه کسب و کار در اقتصادهای در حال ظهور، به ویژه آمریکای لاتین ، به شما نشان می دهد . این تجربه ای است که باعث می شود شما بخشی از یک شبکه عالی از حرفه ای ها و باز کردن امکانات برای تحصیل دو درجه در بهترین دانشگاه های برتر در سطح جهانی، از جمله مدرسه ییل ییل، دانشگاه میشیگان، سنت گالن، UCSD، و غیره.

117133_estudiantes2_keystone.jpg

پردیس ما

INCAE Business School دارای دو مدرن مدرن است که در Alajuela (کاستاریکا) و Managua (نیکاراگوئه) واقع شده است. شما می توانید تنوع زیست محیطی آمریکای مرکزی و مناظر رنگارنگ سواحل پارادایسی و جنگل های بارانی را تجربه کنید .

تفاوت ما

به عنوان بهترین مدرسه کسب و کار در آمریکای لاتین ، پیشرفت جامعه آمریکای لاتین را از طریق آموزش استعدادهای رهبران با چشم انداز جهانی و از طریق تحقیقات کاربردی در مراکز تاثیرگذاری ترویج می دهد؛ به خصوص در زمینه های رقابت و پایداری، کارآفرینی و توسعه رهبران زنان.

117132_estudiantes2_keystone.jpg

سهم اعتباربخشی تاج

117131_accreditations_in_color.png

INCAE توسط آژانس های معتبر بین المللی تأیید شده است: AACSB، AMBA و EQUIS . این امر بخشی از یک گروه منحصر به فرد از دانشگاه ها در سراسر جهان است، زیرا تنها 1٪ این "تاج سه گانه" اعتبارنامه ها را دارد.

INCAE به عنوان مدرک کیفیت برنامه های آن و تعهد به ارائه آموزش و پرورش بر اساس استانداردهای بالا اولین مدرسه در خارج از آمریکای شمالی بود تا مجوز رسمی توسط انجمن اتحادیه کالج ها و مدارس جنوبی (SACS) ، یکی از هفت ناحیه گروه آموزش و پرورش که به طور رسمی به دانشگاه های ایالات متحده اعطا می شود.

رتبه بندی بین المللی

کیفیت INCAE توسط رتبه بندی معتبر بین المللی به رسمیت شناخته شده است. در میان بهترین 100 MBA در جهان با توجه به QS رتبه 2018 و به عنوان بهترین مدرسه در آمریکای لاتین و # 11 در آمریکا توسط Financial Times در سال 2019 و 2018 انتخاب شد.

تبادل و درجه دو

از طریق INCAE، شما می توانید درجه دو را با مدارس معتبر مانند دانشکده مدیریت Y ، دانشگاه میشیگان و دانشگاه سنت گالن ، و غیره. شما نیز این فرصت را به تجارت در بهترین دانشگاه ها در بیش از 30 کشور، از جمله استرن، کلاگ (ایالات متحده آمریکا) دانشگاه فودان (چین)، HEC پاریس (فرانسه)، UBC سودر دانشکده کسب و کار (کانادا) و بیشتری داشته باشد.

کارشناسان در بازارهای نوظهور

90٪ از دانشکده های ما Ph.D. یا درجه دکتری از دانشگاه آیوی لیگ . استادان متعلق به 16 ملیت مختلف هستند، در بیش از 18 کشور کار می کنند و عضو هیئت مدیره شرکت های شناخته شده در آمریکای لاتین هستند.

آنها دانش گسترده ای از واقعیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و تجاری منطقه دارند، که در مطالعات موردی که در کلاس حل می شوند، منعکس می شود. در نتیجه، فارغ التحصیلان INCAE آخرین روند کسب و کار را می دانند و می توانند ابزار نوآورانه مدیریت برای بازارهای نوظهور را اعمال کنند .

117130_facultad.jpg

قیمت

US $ 55،000 - US $ 77،000

* هزینه ها با توجه به برنامه انتخابی متفاوت است. قیمت شامل هزینه های تحصیلی، مواد آموزشی، غذا و اقامت جزئی است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Garita District, Alajuela

  INCAE Business School Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica, , Garita District, Alajuela

  • Monte Tabor

   INCAE Nicaragua Monte Tabor, Nicarágua, , Monte Tabor

   سوالات