Keystone logo
INCAE Business School MBA رهبری آمریکای لاتین
INCAE Business School

MBA رهبری آمریکای لاتین

Garita District, Alajuela, کاستاریکا

15 Months

زبان اسپانیایی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۵۵٬۰۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* US $ 55،000 - US $ 77،000. هزینه ها با توجه به برنامه انتخابی متفاوت است. قیمت شامل هزینه های تحصیلی، مواد آموزشی، غذا و اقامت جزئی است.

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

بررسی

این برنامه به شما دانش را برای اعمال بهترین تکنیک های کسب و کار در یک سناریو که در آن کشورهای توسعه یافته و کشورهای در حال ظهور همگرا هستند. اگر شما به دنبال کار یا توسعه کسب و کار در محیط های عدم اطمینان بالا هستید، این تجربه را به شما ارائه می دهد .

شما می توانید مطالعات خود را بر اساس علایق خود بر روی یک حوزه خاص متمرکز کنید: پایداری، بازاریابی، عملیات و فناوری، امور مالی و اقتصاد یا کارآفرینی .

برنامه درسی

این به طور عمده در اسپانیایی آموزش داده می شود با امکان گرفتن برخی از گزینه ها به زبان انگلیسی. 15 ماه طول می کشد، در قسمت اول شما مهارت های مدیریتی را به دست می آورید و دانش را در زمینه های مدیریتی مدیریت می کنید . در بخش دوم، دوره های خود را بر اساس تخصص اختصاصی انتخاب کنید.

در دو ماه گذشته ، مدیریت پروژه مشاوره (MCP - "پروژه مشاور مدیریت"). انجام شده است در یک شرکت ملی یا بین المللی شما فرض نقش مشاور، شما اعمال می شود چه آنها در کلاس درس به دست و abordas مشکل از جهت استراتژی یک شرکت نیاز به حل دارد

شرکت هایی که کار MBA خود را انجام می دهند

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه