Keystone logo
Indiana State University Scott College of Business MBA در رهبری آموزش
Indiana State University Scott College of Business

MBA در رهبری آموزش

Terre Haute, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

از علاقه شما به MBA در رهبری آموزش و پرورش در دانشگاه ایالتی ایندیانا سپاسگزاریم. این یک برنامه منحصر به فرد است که با مشارکت کالج اسکات بازرگانی ، گروه رهبری آموزش دانشکده بیه و بنیاد ملی بورس وودرو ویلسون طراحی شده است. هدف از این برنامه هیجان انگیز MBA استخدام و آماده سازی نسل جدیدی از رهبران آموزشی است که دانش ، مهارت و ابزار لازم را برای بهبود چشمگیر یادگیری در مدارس ایندیانا دارند.

این برنامه منحصر به فرد منحصراً برای مربیان حرفه ای شاغل طراحی شده است که توسط رهبران منطقه مدارس ایندیانا شناخته شده اند و دارای شایستگی هایی هستند که برای هدایت موثر مدارس K-12 ایندیانا ضروری است. طراحی برنامه شما را قادر می سازد با حفظ اشتغال در منطقه مدرسه خود را. بعلاوه ، دانشجویانی که برای برنامه انتخاب شده اند از بنیاد ملی بورس وودرو ویلسون کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند که کلیه هزینه های مربوط به تکمیل برنامه را پوشش می دهد.

این MBA معتبر AACSB توسط دانشکده برجسته کالج تجارت اسکات و گروه رهبری آموزش و پرورش کالج Bayh آموزش و پرورش معتبر NCATE پشتیبانی خواهد شد. پس از اتمام موفقیت آمیز MBA در رهبری آموزش ، فارغ التحصیلان شرایط مجوز در سطح ساختمان ایندیانا را برآورده می کنند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

  • MBA - عمده در رهبری و مدیریت آموزش و پرورش
    • Sharjah, امارات متحده عربی
  • رهبری تحصیلی MBA آنلاین - دانشگاه کامبریا (انگلستان)
    • City of Carlisle, بریتانیا
  • کارشناسی ارشد آموزش - دانشگاه سیتی، مالزی
    • Sharjah, امارات متحده عربی