We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

مقدمه

International MBA Institute یک موسسه مستقل است که به سازمان ها و افراد حرفه ای کمک می کند تا با مدرک MBA مشهور و شناخته شده در سراسر جهان معتبر شناخته شوند و صلاحیت خود را در حوزه های MBA اثبات کنند. ما به متخصصین در سراسر دنیا برای ایجاد مشاغل و شرکتها برای ایجاد و فروش محصولات و خدمات برجسته خود قدرت می دهیم.

MBA Leadership ™ ، MBA Management ™ ، MBA Sales ™ ، MBA منابع انسانی ™ ، MBA Finance ™ ، MBA بازاریابی M ، استراتژی کسب و کار MBA ™ ، و استخدام MBA ™ مدارک پذیرش و شهرت جهانی خود را با انتخاب بیش از 997،300 متخصص MBA در 143 کشور.

مدارک MBA شما طنین انداز است و بسیار خوب در بازار کار می کند. آنها مهارت و دانش بسیار زیادی را برای دانشجویان ما مانند خود شما ایجاد می کنند. این مهارت ها و دانش فنی برای رشد شخصی شما و همچنین پیشرفت حرفه ای شما در حرفه شما بسیار مهم است. بهترین دلیل برای این پذیرش و پذیرش جهانی این است که: هر روز ما از دانش آموزان خود که مشاغل جدیدی پیدا کرده اند و یا ارتقا. رتبه های امن را کسب کرده اند ، داستان موفقیت می گیریم. این زنان و مردان علاوه بر تمرکز و تمایل به موفقیت ، با مهارت و دانش ما در یادگیری آنها به آنها اعتماد به نفس نشان داده اند.

مکان ها

  • Wollerau

    Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

    سوالات