Keystone logo
International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

مقدمه

International MBA Institute یک موسسه مستقل است که به سازمان ها و افراد حرفه ای کمک می کند تا با مدرک MBA مشهور و شناخته شده در سراسر جهان معتبر شناخته شوند و صلاحیت خود را در حوزه های MBA اثبات کنند. ما به متخصصین در سراسر دنیا برای ایجاد مشاغل و شرکتها برای ایجاد و فروش محصولات و خدمات برجسته خود قدرت می دهیم.

MBA Leadership ™ ، MBA Management ™ ، MBA Sales ™ ، MBA منابع انسانی ™ ، MBA Finance ™ ، MBA بازاریابی M ، استراتژی کسب و کار MBA ™ ، و استخدام MBA ™ مدارک پذیرش و شهرت جهانی خود را با انتخاب بیش از 997،300 متخصص MBA در 143 کشور.

مدارک MBA شما طنین انداز است و بسیار خوب در بازار کار می کند. آنها مهارت و دانش بسیار زیادی را برای دانشجویان ما مانند خود شما ایجاد می کنند. این مهارت ها و دانش فنی برای رشد شخصی شما و همچنین پیشرفت حرفه ای شما در حرفه شما بسیار مهم است. بهترین دلیل برای این پذیرش و پذیرش جهانی این است که: هر روز ما از دانش آموزان خود که مشاغل جدیدی پیدا کرده اند و یا ارتقا. رتبه های امن را کسب کرده اند ، داستان موفقیت می گیریم. این زنان و مردان علاوه بر تمرکز و تمایل به موفقیت ، با مهارت و دانش ما در یادگیری آنها به آنها اعتماد به نفس نشان داده اند.

مکان ها

  • Wollerau

    Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

    سوالات