Keystone logo
IPMI International Business School

IPMI International Business School

IPMI International Business School

مقدمه

حالا وقت آن است خود را

IPMI دانشکده بازرگانی بین المللی، در سال 1984 در اندونزی تاسیس شده است به عنوان یک مدرسه کسب و کار پیشرو در آماده سازی مدیران ارشد برای بازارهای بین المللی شناخته شده است. IPMI پیشگام در اجرایی و آموزش و پرورش MBA در اندونزی است. برای اولین بار در منطقه به انجام آموزش به طور کامل در زبان انگلیسی داده. اولین برای ارائه برنامه های MBA در اندونزی؛ و برای اولین بار به استفاده از هاروارد رویکرد آموزشی مبتنی بر مورد در منطقه است. IPMI می بالد در داشتن پایگاه فارغ التحصیلان موفق بیش از 2500 رهبران کسب و کار در اندونزی و در سراسر جهان.

برنامه IPMI مدرسه بین المللی کسب و کار کارشناسی فراهم می کند تجربه منحصر به فرد برای دانش آموزان با پروژه های بین المللی در زندگی واقعی و پروژه های مشارکت جامعه به عنوان بخشی از مطالعات خود را. متقاضیان بالا انجام و همچنین فارغ التحصیلان این شانس را به رقابت برای بورس های تحصیلی بین المللی و اندونزی است. IPMI دانشکده بازرگانی بین المللی دارای یک تیم حرفه ای اختصاص داده شده اطمینان توسعه شتاب حرفه ای موفق خود را.

IPMI مدرسه کسب و کار بین المللی یادداشت تفاهم (تفاهم نامه) برای همکاری با دانشگاه های زیر را امضا کرده است؛ ملبورن دانشکده کسب و کار در استرالیا (AACSB برنامه معتبر و MBA EQUIS معتبر). مدرسه کبود از کسب و کار در دیژون فرانسه (AACBS معتبر)، Audencia نانت دانشکده مدیریت در فرانسه (EQUIS، AACSB و AMBA معتبر). کاتولیک مسیحی لیسبون دانشکده بازرگانی و اقتصاد در Protugal (EQUIS، AACSB، AMBA و معتبر). و خیلی بیشتر. تحصیل در خارج یک تجربه بزرگ، فرصت یادگیری و شبکه منحصر به فرد، علاوه بر ارزش اضافی آن را بر روی یکی از توسعه CV و حرفه ای را ارائه می دهند.

چشم انداز

برای تبدیل شدن به یک مدرسه کسب و کار در سطح جهانی پیشرو که تولید رهبران تحول آفرین به سال 2020

ماموریت

جایی برای یادگیری، پیدا کردن راه حل و در حال توسعه دانش در حوزه مدیریت مدیریت استراتژیک ارائه که شامل دوره تحصیلی و کسب و کار است که مربوط و شناخته شده بین المللی حمایت از توسعه حرفه ای برای مدیران در مدیریت و کسب و کار

ارزش

 • کلاس های تعاملی
 • Passsionate تسهیل
 • با توجه بررسی
 • حکمت روشنگری

مکان ها

 • Jakarta

  Jl Rawajati Timur I/1 Kalibata, Jakarta Selatan 12750, Indonesia

  برنامه ها

  سوالات