Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

مقدمه

IU چه کاری متفاوت انجام می دهد؟

IU International University of Applied Sciences با بیش از 100000 دانشجو از بیش از 153 کشور ، بزرگترین دانشگاه آلمان است. آنها برنامه های لیسانس، کارشناسی ارشد و MBA معتبر دولتی و با کیفیت بالا را ارائه می دهند که به زبان انگلیسی تدریس می شوند - با رویکردی کاملاً جدید.

برنامه های دانشگاه IU در برلین و بد هونف یک تجربه مطالعاتی ساختاریافته و در عین حال انعطاف پذیر را ارائه می دهد تا بتوانید بین تحصیل، کار و زندگی شخصی در آلمان تعادل برقرار کنید. با برنامه‌ای که آموزش‌های حضوری و خودآموزی آنلاین را ترکیب می‌کند، می‌توانید در حالی که شبکه اجتماعی و حرفه‌ای خود را ایجاد می‌کنید، خود را در یک کشور خارجی غرق کنید.

در هر یک از پردیس های IU در برلین و بد هونف، شما بخشی از یک جامعه واقعاً پر جنب و جوش و بین المللی خواهید بود. امکانات مدرن پردیس، محیط آموزشی حمایتی و فعالیت های سرگرم کننده پردیس به شما این امکان را می دهد که زندگی دانشجویی در آلمان را به طور کامل تجربه کنید و در عین حال سخت برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

در روزهای خارج از دانشگاه، به لطف پلتفرم دیجیتالی کاملاً یکپارچه IU و ابزارهای یادگیری نوآورانه که از فناوری هوش مصنوعی مانند ChatGPT و Syntea استفاده می‌کنند، می‌توانید یادگیری خود را تنظیم کنید. پس از اتمام تحصیلات، شما همچنین واجد شرایط دریافت ویزای ۱۸ ماهه پس از تحصیل برای شروع کار در آلمان خواهید بود.

درباره IU بیشتر بدانید.

با IU در سطح جهانی موفق شوید

با IU می توانید درها را به روی فرصت های شغلی در سراسر جهان باز کنید . برنامه های معتبر دولتی آنها شما را به دانش مرتبط با صنعت و مهارت های مورد تقاضا مجهز می کند تا بتوانید در بازار کار جهانی متمایز شوید. تحصیل در IU همچنین به شما امکان دسترسی به خدمات و رویدادهای شغلی آنلاین انحصاری آنها را می دهد و شما را به شبکه جهانی شرکای دانشگاهی آنها متصل می کند تا بتوانید در ایالات متحده، کانادا یا استرالیا تحصیل کنید.

چرا IU ؟

 • یادگیری ترکیبی: فقط 2 تا 3 بار در هفته در کلاس های آموزشی شرکت کنید.
 • انعطاف پذیر: بقیه هفته را طبق برنامه خود به صورت آنلاین مطالعه کنید.
 • کاوش گزینه های کار و تحصیل در آلمان: حداکثر 20 ساعت در هفته در حین تحصیل
 • شغل گرا: IU برنامه های مدرک تخصصی را در زمینه های پرتقاضا ارائه می دهد.
 • دوره ها: تئوری و کاربرد عملی را از طریق مطالعات موردی واقعی ترکیب می کند.
 • شروع کار خود را در آلمان: پس از فارغ التحصیلی با ویزای 18 ماهه پس از تحصیل.
 • همه برنامه ها معتبر هستند: طبق استانداردهای آلمان و اتحادیه اروپا در آموزش.
 • مدرک IU در سطح بین المللی شناخته شده است و می تواند به معادل های خارج از کشور برای کار یا تحصیلات بیشتر تبدیل شود.
 • به رسمیت شناخته شده توسط WES کانادا و ایالات متحده و عضو انجمن دانشگاه های هند (A IU ).

ماموریت IU

آنچه IU را به حرکت در می‌آورد، شما را به حرکت در می‌آورد: IU برنامه‌های خود را طوری طراحی می‌کند که تا حد امکان انعطاف‌پذیر و نوآورانه باشد—بدون فدا کردن کیفیت. آنها تخصص تخصصی و مواد آموزشی نوآورانه و همچنین تمرکز بر خدمات عالی دانشجویی و مشاوره حرفه ای را ارائه می دهند. برنامه های IU دانش موضوعی خاص و مهارت های نرم را با رویکرد آینده نگر و ابزارهای دیجیتال برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای دنیای تجارت بین المللی ارائه می دهند.

ویژگی های پردیس

زندگی در آلمان

آلمان یکی از برترین مقاصد تحصیلی در جهان و در قلب اروپا محسوب می شود. پیشرو در نوآوری، تجارت و مهندسی، آینده شغلی با مدرک آلمانی متنوع و گسترده است. آلمان همچنین از متخصصان بین المللی استقبال می کند و به دانشجویانی که آخرین ترم تحصیلی خود را در آلمان می گذرانند ویزای کار 18 ماهه پس از تحصیل ارائه می دهد.

پردیس های IU

در IU ، می‌توانید بین دو پردیس مدرن در برلین و بد هونف، که هر کدام مجهز به امکانات پیشرفته، فضاهای آموزشی و کتابخانه هستند، یکی را انتخاب کنید. صحنه پر جنب و جوش برلین را تجربه کنید یا در محیط دوستانه Bad Honnef مستقر شوید، جایی که محل اقامت در محوطه دانشگاه در دسترس است. به باشگاه ها و جوامع بپیوندید، در مناطق اجتماعی استراحت کنید، و جامعه بین المللی حامی را در طول سفر آموزشی خود در آغوش بگیرید.

حمایت از دانشجویان

همانطور که برای اهداف خود در IU تلاش می کنید، یک سیستم پشتیبانی قوی با مشاوران مطالعاتی مفید، کارشناسان دفتر شغلی و مربیان آگاه خواهید یافت. این متخصصان دوستانه شما را در طول سفر تحصیلی خود، از انتخاب رشته ها گرفته تا یافتن دوره های کارآموزی و فرصت های شغلی راهنمایی می کنند.

تعادل مطالعه و زندگی

در IU ، از طریق یک مدل یادگیری ترکیبی در محوطه دانشگاه که کلاس‌ها را در گروه‌های کوچک و خودآموزی آنلاین ترکیب می‌کند، از تعادل سالم مطالعه و زندگی لذت خواهید برد. این رویکرد انعطاف پذیر به شما امکان می دهد تا به طور مؤثر مطالعات، کار و زندگی شخصی را مدیریت کنید، در حالی که در یک جامعه بین المللی متنوع شرکت می کنید و فرصت های تحصیلی کار، مانند مشاغل پاره وقت یا کارآموزی را دنبال می کنید، بنابراین تجربه کلی تحصیل در خارج از کشور را غنی می کنید.

  وبینار رایگان و پرسش و پاسخ

  وبینار: مطالعه آنلاین با IU از ساعت 3:00 تا 15:45 (CEST)

  الزامات ویزا

  • دانشجویانی که تابعیت کشور عضو اتحادیه اروپا را دارند و قصد دارند در طول بخشی (یا تمام) تحصیلات خود در سخنرانی های دانشگاه شرکت کنند، برای ورود به آلمان نیازی به اجازه اقامت ندارند.
  • دانشجویانی که تابعیت کشور عضو اتحادیه اروپا را ندارند و قصد دارند در طول بخشی (یا تمام) از تحصیل خود در سخنرانی های دانشگاه شرکت کنند، برای اینکه بتوانند در آلمان تحصیل کنند، باید مجوز اقامت معتبر دریافت کنند.

  * این فقط برای دانشجویانی اعمال می شود که مایل به حضور در یک ترم یا بیشتر در دانشگاه در آلمان هستند. دانشجویانی که قصد دارند تمام تحصیلات خود را به صورت آنلاین از طریق پردیس مجازی IU انجام دهند، بدون توجه به شهروندی خود، نیازی به دریافت مجوز اقامت ندارند.

  اگر در رابطه با روند درخواست اجازه اقامت سؤالی دارید، لطفاً با تیم مشاوره تحصیلی IU تماس بگیرید.

  بورسیه و بودجه

  آینده خود را با IU تغییر دهید - درخواست دهید و تا 25٪ صرفه جویی کنید!

  IU همیشه به دنبال راه‌های جدیدی است تا به شما کمک کند آموزش با کیفیت بالا و در دسترس را بدون توجه به شرایط شما ترکیب کنید.

  به یکی از پردیس‌های آن در Bad Honnef یا در برلین بپیوندید و از رویکرد منحصربه‌فرد IU لذت ببرید که شما را قادر می‌سازد تا تعادلی بین فعالیت‌های آکادمیک، تعهدات کاری، تعاملات اجتماعی و اکتشاف یک قاره جدید ایجاد کنید و در عین حال برای اهداف آینده خود تلاش کنید.

  همین امروز درخواست دهید و این شانس را خواهید داشت که تا 25٪ تخفیف برای تحصیل در دانشگاه خود داشته باشید!

  رتبه بندی

  اعتبارنامه ها، رتبه بندی ها و عضویت ها

  اعتبارسنجی

  IU International University of Applied Sciences اعتبار سیستم را از EQAR، FIBAA، شورای اعتباربخشی آلمان و شورای علوم و علوم انسانی آلمان دریافت کرده است. این بدان معناست که دوره‌ها، اساتید و مواد آموزشی آن‌ها استانداردهای دقیق تعیین شده بر اساس دستورالعمل‌های آکادمیک اروپایی را برآورده می‌کنند و اکنون می‌توانند برنامه‌های خود را تأیید کنند.

  جوایز و رتبه بندی

  IU اولین دانشگاه آلمانی است که در گزارش QS Stars 99/100 را کسب کرده است، اما در بزرگترین رتبه بندی دانشگاه های آلمان توسط CHE نیز در رتبه 6 از 25 دسته اول قرار گرفتند. اخیراً برنامه‌های MBA آنلاین IU در رتبه‌بندی معتبر QS Online MBA رتبه 26 را در اروپا کسب کرده است که یک موفقیت و شناخت چشمگیر در صحنه بین‌المللی است.

  عضویت ها

  IU عضو انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار، کنسرسیوم آموزش آنلاین، AASCB و ائتلاف جهانی آموزش یونسکو است. این عضویت ها به آنها ارتباط با سایر موسسات، شرکت ها و سازمان های غیردولتی و همچنین برنامه های درجه عالی و دوره های توسعه یادگیری مادام العمر را می دهد. IU با استفاده از فناوری پیشرفته به دانش آموزان نیازمند کمک می کند تا تحصیلات خود را ادامه دهند و یادگیری مادام العمر را دنبال کنند.

  از آوریل 2023، IU عضو انجمن دانشگاه های هند (A IU )، بزرگترین انجمن دانشگاهی در جهان با دانشگاه های خارجی به عنوان عضو وابسته است. IU همچنین تنها عضو اروپایی انجمن دانشگاه‌های آفریقا (AAU)، شبکه‌ای متشکل از بیش از 420 دانشگاه و مرکز تحقیقاتی از سراسر قاره آفریقا است.

  شناسایی جهانی و شرکای دانشگاهی

  شناخت جهانی

  از آنجایی که IU توسط WES کانادا و ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است، مدارک آنها را می توان بر اساس استانداردهای دانشگاهی محلی در سیستم امتیاز مهاجرت کانادا و طرح ارزیابی مهاجرت آمریکا به امتیاز تبدیل کرد.

  شرکای دانشگاهی

  از طریق مشارکت با مؤسسات دانشگاهی از سراسر جهان، IU راه مقرون به صرفه تری را برای تحصیل و زندگی در خارج از کشور برای دانشجویان ارائه می دهد. اتحاد IU Study Abroad به دانشجویان این امکان را می دهد که یک مدرک را به صورت آنلاین در IU شروع کنند و آن را در یک دانشگاه شریک در ایالات متحده، کانادا، استرالیا یا اروپا تکمیل کنند، جایی که فرصت های شغلی فراوان است.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Bad Honnef

   Mülheimer Str. 38, 53604, Bad Honnef

   • Berlin

    Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

    • Berlin

     Berlin, آلمان

     سوالات