Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

مقدمه

IU چه کاری متفاوت انجام می دهد؟

با بیش از 100000 دانشجو از بیش از 153 کشور ، دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU بزرگترین دانشگاه آلمان است. آنها برنامه های لیسانس، کارشناسی ارشد و MBA با اعتبار دولتی و با کیفیت بالا را ارائه می دهند که به زبان انگلیسی تدریس می شوند - با رویکردی کاملاً جدید.

برنامه های دانشگاه IU در برلین و بد هونف یک تجربه مطالعاتی ساختاریافته و در عین حال انعطاف پذیر ارائه می دهد تا بتوانید بین تحصیل، کار و زندگی شخصی در آلمان تعادل برقرار کنید. با برنامه‌ای که آموزش‌های حضوری و خودآموزی آنلاین را ترکیب می‌کند، می‌توانید در حالی که شبکه اجتماعی و حرفه‌ای خود را ایجاد می‌کنید، خود را در یک کشور خارجی غرق کنید.

در هر یک از پردیس های IU در برلین و بد هونف، شما بخشی از یک جامعه واقعاً پر جنب و جوش و بین المللی خواهید بود. امکانات مدرن پردیس، محیط آموزشی حمایتی و فعالیت های سرگرم کننده پردیس به شما این امکان را می دهد که زندگی دانشجویی در آلمان را به طور کامل تجربه کنید و در عین حال سخت برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

در روزهای خارج از دانشگاه، به لطف پلتفرم دیجیتال کاملاً یکپارچه IU و ابزارهای یادگیری نوآورانه که از فناوری هوش مصنوعی مانند ChatGPT و Syntea استفاده می‌کنند، می‌توانید یادگیری خود را تنظیم کنید. پس از اتمام تحصیلات، شما همچنین واجد شرایط ویزای 18 ماهه پس از تحصیل برای شروع کار در آلمان خواهید بود.

درباره IU بیشتر بدانید.

پشتیبانی درخواست ویزا

نگران دریافت ویزای آلمان ما آن را پوشش داد.

با تشکر از شریک پشتیبانی ویزا، شما در کل فرآیند درخواست کمک دریافت خواهید کرد، رایگان .

با IU در سطح جهانی موفق شوید

با استفاده از IU، می توانید درها را به روی فرصت های شغلی در سراسر جهان باز کنید strong> . برنامه های معتبر دولتی آنها شما را به دانش مرتبط با صنعت و مهارت های مورد تقاضا مجهز می کند تا بتوانید در بازار کار جهانی متمایز شوید. تحصیل در IU همچنین به شما امکان دسترسی به خدمات و رویدادهای شغلی آنلاین انحصاری آنها را می دهد و شما را به شبکه جهانی شرکای دانشگاهی آنها متصل می کند تا بتوانید در ایالات متحده، کانادا یا استرالیا تحصیل کنید.

چرا IU؟

 • یادگیری ترکیبی: فقط 2 تا 3 بار در هفته در کلاس های آموزشی شرکت کنید.
 • انعطاف پذیر: بقیه هفته را طبق برنامه خود به صورت آنلاین مطالعه کنید.
 • کاوش گزینه های کار و تحصیل در آلمان: حداکثر 20 ساعت در هفته در حین تحصیل
 • شغل گرا: IU برنامه های مدرک تخصصی را در زمینه های پرتقاضا ارائه می دهد.
 • دوره ها: تئوری و کاربرد عملی را از طریق مطالعات موردی واقعی ترکیب می کند.
 • شروع کار خود را در آلمان: پس از فارغ التحصیلی با ویزای 18 ماهه پس از تحصیل.
 • همه برنامه ها معتبر هستند: طبق استانداردهای آلمان و اتحادیه اروپا در آموزش.
 • مدارک IU در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است و می تواند به معادل های خارج از کشور برای کار یا تحصیلات بیشتر تبدیل شود.
 • به رسمیت شناخته شده توسط WES کانادا & ایالات متحده و عضو انجمن دانشگاه های هند (AIU).

ماموریت IU

آنچه IU را به حرکت در می‌آورد، شما را به حرکت در می‌آورد: IU برنامه‌های خود را طوری طراحی می‌کند که تا حد امکان انعطاف‌پذیر و مبتکرانه باشد—بدون فدا کردن کیفیت. آنها تخصص تخصصی و مواد آموزشی نوآورانه و همچنین تمرکز بر خدمات عالی دانشجویی و مشاوره حرفه ای را ارائه می دهند. برنامه های IU دانش موضوعی خاص و مهارت های نرم را با رویکرد آینده نگر و ابزارهای دیجیتال برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای دنیای تجارت بین المللی ارائه می دهد.

مکان ها

 • Bad Honnef

  Mülheimer Str. 38, 53604, Bad Honnef

  • Berlin

   Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

   • Berlin

    Berlin, آلمان

    سوالات