Keystone logo
Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

مقدمه

دانشجویان بین المللی می تواند درجه معتبر IU کسب درآمد - برای حدود 18000 $ در سال

دانشگاه ایندیانا کوکومو بسیار مقرون به صرفه است و نیز ارائه می دهد کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی! دانشجویان دوره کارشناسی می توانید برای کمک هزینه تحصیلی از 5000 $ در هر دانش آموزان سال و کارشناسی ارشد و واجد شرایط می توانند برای 4000 $ در هر سال واجد شرایط!

در دانشگاه ایندیانا کوکومو شما یکی از قدرتمند ترین درجه در کشور یک است که همراه با پشتیبانی یک در یک و آموزش از دانشکده الهام گرفته، انجام، و اختصاص داده شده به دست آورند. هر سال ما در حال بالا بردن نوار. ما در حال اضافه کردن رشته و برنامه هایی که کار برای هدایت دانش آموزان ما به شغل امیدوار کننده ترین و صنایع آینده، مانند مراقبت های بهداشتی، مهمان نوازی، انفورماتیک، رسانه ها به نام چند.

IU کوکومو است چیزی برای همه! شما یک درجه IU در دانشگاه ما حدود 4000 نفر دانش آموز به دست آورند، با اندازه کلاس درس کوچک در حدود 20 - 25 دانش آموزان! شما را به آماده سازی، مهارت ها و تجربه در دنیای واقعی که به شما در تنظیم برای یک عمر موفقیت و یک تن از سرگرم کننده در روند دریافت.

زندگی دانشگاهی

خنده. نیمه شب جنون. بولینگ کیهانی. فیلم خارج از درب. اجرای زنده ی موسیقی. تمرین کره ای در کره جنوبی. مبارزه با بالون 1000 آب. برنامه ریزی در سطح ایالت کنفرانس حفظ تاریخی. دانشگاه تئاتر. کمدین در کافه تریا. Jackrabbits بازی با دوستان. تشویق بسیار خود ایندی 500 شاهزاده خانم ما است. روح پرماجرا. خواندن یک کتاب بزرگ بر روی چمن. ساعت در بیمارستان سنت جوزف مرکز شبیه سازی بالینی دولت از هنر است. آموزش نسل بعدی موج بعدی از مهارت. بحث واقعی را با بهترین دوستان شما. پیشرو آزمایش در علوم سنگ کمپ تابستانی. جدی گربه وحشی پشمالو Crazie کشور. بازار کشاورز برای بهترین کوکی ها در اطراف. آموزش دانشجو در ایرلند. مسیر تقریبا برهنه! خط فایل های فشرده از طریق دانشگاه. سفرهای زیست شناسی میدانی. ورزشی داخل. ارائه شده در کنفرانس های بین المللی است. #myIUK

آوردن جهان به ایندیانا

در دانشگاه ایندیانا کوکومو، شما می توانید در خارج از کشور بخشی مطالعه برنامه تحصیلی به طور منظم خود را، هر عمده خود را. مسافرت های بین المللی یکی از تجارب موثر شما می توانید برای گسترش آگاهی فرهنگی خود، و آماده به کار در جامعه به طور فزاینده جهانی ما است. پردیس ارائه می دهد طیف گسترده ای از مقصد سفر / مطالعه، از جمله کره جنوبی، گواتمالا، آلمان، هلند، فرانسه، انگلستان، ایتالیا و لهستان.

ورزش در IU کوکومو

ما ورزش ما بسیار جدی در IU کوکومو و ما افتخار می کنیم به خانه به ورزشکاران باور نکردنی ما است. چه خبر بیشتر چشمگیر است، هر چند، این است که آنها در حال برنده شدن در کلاس درس، TOO. ورزشکاران ما مقابله دانشگاهیان با فداکاری همان آنها ورزشی خود را.

در سال گذشته ما 18 ورزشکاران KIAC پژوهشگر در IU کوکومو افتخار

7 تیم اول دانشگاه یا دانشکده مردانه بسکتبال، صلیب کشور، و گلف بسکتبال زنان، صلیب کشور، والیبال، گلف و 21،500 فوت مربع از فضای ورزش

مرکز تناسب اندام کول دارای 21،500 فوت مربع از فضای ورزش به همراه کلاس های گروه های نامحدود، تقریبا نامحدود تجهیزات قلبی، آهنگ داخلی، نام تجاری رخت کن جدید، و وزن های درجه یک و دستگاه های تناسب اندام.

میراث قدرت

11،474

تعداد زندگی فارغ التحصیلان در فارغ التحصیلان شبکه IU کوکومو از 2014. هنگامی که شما را تبدیل به یک IU کوکومو گربه وحشی پشمالو شما بخشی از یک شبکه فارغ التحصیلان که صنایع، حرفه ها، پس زمینه ها، و فرهنگ دهانه است. آلوم آلوم IU افتخار بزرگ در هدایت، پیشرو، و استخدام خود را دارند.

604،897 و در حال رشد

تعداد زندگی فارغ التحصیلان در فارغ التحصیلان شبکه IU. فارغ التحصیلی از IU کوکومو ورودی شما را به یکی از قدرتمند ترین و بزرگترین میراث زندگی در جهان اعطا می کند.

آماده سازی برای یک عمر موفقیت

اولین قدم برای فرود شغل رویایی خود را - عالی در کارآموزی.

کارفرمایان بالا می خواهید برای دیدن موفقیت اثبات شده، تمایل به کار سخت، و تشنگی برای یادگیری مهارت های جدید. کارورزان IU کوکومو کمک به شرکت های میزبانی وب با پروژه های خاص و فرصت برای به دست آوردن ایده ها و اطلاعات جدید از مجموعه ای تازه از چشم به کارفرما.

این شانس خود را نشان دهد که چگونه با ارزش شما است، اما همچنین شانس خود را برای یادگیری آنچه شما از یک شغل می خواهید با آزمون فرهنگ، گردش کار، و شخصیت کلی شرکت است.

همکاری با ما آن را به رخ.

IU کوکومو حرفه ای و مرکز دسترسی عمل می کند به عنوان مربی شخصی، مربی، و مشوق شما، هدایت کارآموزی خود را و جستجوی کار. آنها به شما کمک کند رزومه کاری خود را کامل و به شما توصیه می روی همه چیز از مهارت های مصاحبه و قوانین و مقررات را به تسلط لباس کسب و کار و مرور مذاکرات حقوق و دستمزد.

1069 - تعداد ملاقات یک در یک حرفه و مرکز دسترسی با دانش آموزان در سال 2014. 164 کارورزان قرار داده شده در 2014 بود. تا 24٪ از سال 2013.

جوامع که به من تعلق

مکان ها

  • Kokomo

    2300 S. Washington Street, Kokomo, IN 46902-9003, , Kokomo

سوالات