Keystone logo
Jinan University - School of Management

Jinan University - School of Management

Jinan University - School of Management

مقدمه

در سال 1906 در نانجینگ، سلسله چینگ مدرسه جینان، اولین مدرسه دولتی برای خارج از کشور چینی را تاسیس کرد. هدف آن گسترش آموزش و ایجاد ارتباط با چینی های خارج از کشور بود. مدرسه جینان پیش از دانشگاه جینان بود که اکنون در گوانگژو واقع شده است.

جینان شناخته شده به عنوان نهاد عالی آموزش عالی برای خارج از کشور چینی، گسترش فرهنگ چینی تعالی در سراسر جهان را تشویق می کند. این اندیشه اعتقاد بنیانگذاران مدرسه را در ارتقای فرهنگ چینی و مأموریت خود برای ارتباط با هموطنان در سراسر جهان بیان می کند.

"دانشگاه جینان در اوایل اوایل دوره ریاست بازرگانی را تدوین کرد." در سال 1918، آقای هوانگ یانگی، یکی از معروفان جینان، به شدت متوجه شد: "اساسا، مسابقات تجاری و صنعتی فعلی، مسابقات دانش هستند"، و سپس از ایجاد کسب و کار انضباط در دانشگاه جینان. بعدها آموزش کسب و کار دانشگاه جینان شعله را در حال عبور و توسعه در یک سلسله بی پایان، و تجربه تغییرات، تلاش، و بهبود اجتماعی قرن را تجربه کرده است.

58208_JinanUniversity.jpg

معرفی

58484_1.png

در همان سال 1918، دانشگاه جینان مدرسه کسب و کار را تاسیس کرد. در طول چند دهه، پیشگامان و همکاران به طور پیوسته تلاش می کنند و پایه ای جامع برای توسعه مدرسه مدیریت فعلی را ایجاد می کنند.

در حال حاضر، مدرسه مزایای عبور از چنین شاخه های یادگیری به عنوان اقتصاد، قانون، علوم، مهندسی، پزشکی و مدیریت است. این شامل 4 رشته های درجه اول یعنی مدیریت بازرگانی، مدیریت و مهندسی، اقتصاد کاربردی و روانشناسی کاربردی است. این مجوز درجه دکترا برای 2 نفر از افراد درجه اول، 6 نفر رتبه دوم و 2 ایستگاه کاری پس از دکترا را دریافت می کند. قدرت جامع مدرسه یک پلت فرم خوب برای توسعه موضوعاتی مانند EMBA، MBA، MPAcc، MPA، و کارشناسی ارشد مهندسی و غیره بوده است. در همین حال، همکاری نزدیک مدرسه با جامعه و بازار نیز آورده است نیروی زندگی و نیروی انسانی به توسعه این رشته.

علاوه بر این، مدرسه مدیریت نیز اهمیت زیادی برای مبادلات دانشگاهی با دانشگاه ها و موسسات شناخته شده در خارج از کشور دارد. به عنوان مثال، توافقنامه بین مدرسه و دانشگاه استنفورد و دانشگاه پنسیلوانیا در ایالات متحده امضا شده است

در سال های اخیر تمایل به بین المللی شدن در مدارس مدیریت در چین وجود دارد. به اصطلاح "درونی سازی" به معنای آن است که علم مدیریت باید از میوه تمدن ها در سراسر جهان یاد بگیرد و در ایجاد اداره امور تجاری و ادارات دولتی شرکت کند. مبنای بینالمللی بودن، اهلی کردن است. بدین معنی است که وظیفه اصلی مدرسه مدیریت باید از بهترین شیوه های مدیریتی که به نیازهای داخلی هدایت می شود و منعکس شده و منعکس کننده مدیران می شود که می توانند به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور کمک کنند.

دانشکده مدیریت دانشگاه جینان سنت "وفاداری، صداقت، استقامت، و احترام" را به ارث برده و استراتژی "مدرسه برای مدرسه معروف چینی خارج از کشور" را به ارمغان می آورد. با حمایت قوی از علوم مدیریتی، به ویژه شاخه ای از مدیریت کسب و کار، مدرسه تلاش می کند خود را در یک مدرسه مدیریت درجه اول در چین و گهواره از استعدادهای برجسته چینی مدیریت خود را با نوآوری، سازگاری خود را در زمان و به طور مداوم بهبود سیستم آموزشی، فرم ها و محتوا. فقط به این ترتیب می توان مدرسه مدیریت را به یک نام تجاری آموزشی معروف چینی در دایره آموزش کسب و کار بین المللی تبدیل کرد.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Guangzhou

    601 Huangpu W Ave, TianHe GongYuan, Tianhe Qu,, , Guangzhou

    سوالات