Keystone logo
Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

مقدمه

دانشکده Kelley یک آموزش عالی برای تجارت ارائه می دهد که در جهت هدایت شما به سمت موفقیت واقعی خود است. در دانشکده تجارت کلی ، ما در تلاش هستیم تا حرکت شغلی ایجاد کنیم. دانش آموزان ما استعداد موفقیت ، فروتنی برای رشد و تحمل استقامت را دارند. این روحیه - که همراه با آموزش و پرورش است که فقط دانش آموز نخبه Kelley می تواند در دانش آموختگان با دانش و مهارت های لازم برای رفع چالش های جدید ، ایجاد تغییرات مثبت را ممکن سازد و از روز اول به سازمان های آنها کمک کند ، نتیجه می گیرد. ما اولین دوره کار را در کالج ایندیانا در بلومینگتون در سال 1830 ارائه دادیم. کالج ایندیانا به عنوان دانشگاه ایندیانا تبدیل شد و دانشکده تجارت و دارایی ، که در سال 1920 تأسیس شد ، به عنوان دانشکده تجارت کلی ساخته شد. ما از سال 1916 دوره های کاری را در پردیس ایندیاناپولیس ارائه داده ایم ، آموزش های اجرایی را در سال 1952 اجرا کرده ایم و آموزش تجارت را در مقیاس جهانی پیش می بریم. جدول زمانی ما بیش از 100 سال برتری تجاری را نشان می دهد. استخدام کنندگان به ما می گویند که آنها به خاطر نگرش مثبت ، سخت کوشی و اعتماد به نفسشان که از دنیای واقعی ناشی می شود ، به دنبال دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما هستند ، آموزش های قابل استفاده دانشکده ما در هر مقطع درجه ای ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی ما بهترین نتیجه را از دانشجویان ما می خواهند و می گیرند. دانشجویان Kelley یاد می گیرند که چگونه نتایج را به دست آورند. این کیفیت در نرخ استثنایی ارائه دهنده شغل دانشجویی ما ، شهرت خدمات شغلی و موقعیت جهانی ما به عنوان یک مدرسه برتر تجاری منعکس شده است.

about kelley
banner

از لحظه به لحظه بروید

لحظاتی از اهمیت در زندگی وجود دارد. آنها در هر نقطه و در هر زمان اتفاق می افتند. شعله ای از الهام بخش برای یک تجارت جدید ، مقدمه ای برای مربی ، کار بزرگ - آنها لحظه های مهمی هستند که شما را تعریف می کنند. و بدون آموزش و پشتیبانی مناسب ، همه اینها هستند: لحظات مجرد که تمام می شوند. با کلی ، این لحظات در واکنشهای زنجیره ای فرصت منفجر می شوند. شما فقط برای آنها آماده نیستید. شما قادر به هدایت آنها هستید تا بتوانید خود را به سمت موفقیت واقعی خود هدایت کنید.

banner

مأموریت

رسالت دانشکده بازرگانی کلی ، دگرگونی زندگی دانش آموزان ، سازمان ها و جامعه از طریق آموزش مدیریت و تحقیق است. هدف ما تولید این موارد است: الف) دانشجویانی که شهروند جهان هستند و تأثیر مثبتی در سازمانهای خود و جوامعی که در آن زندگی می کنند ، و ب) تحقیقاتی که هم در تئوری و هم در عمل پیشرفت می کند. ما رویکرد مشترکی تأکید می کنیم که ایجاد مشارکتهای ارزش افزوده در بین دانشکده ها ، دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، سایر دانشگاه ها و واحدهای دانشگاهی در IU و با سازمان های بخش خصوصی و غیر انتفاعی را تشویق می کند. در مدرسه Kelley ، ما متعهد هستیم كه سیستم ارزشهای مبتنی بر:

 • رفتار اخلاقی و صداقت
 • تعالی ، حرفه ای بودن و سربلندی به همه کارهایی که می کنیم
 • ابتکار عمل شخصی و مسئولیت فردی
 • تعامل کامل همه اساتید و کارمندان ما در پیگیری مأموریت مدرسه
 • نوآوری مداوم در برنامه ها و بورس های تحصیلی ما
 • روحیه همکاری ، مدنی ، احترام و رفتار جمعی در همه زمینه ها
 • ارتباطات باز و مستقیم
 • تنوع و شمول و
 • شناخت عادلانه و عادلانه برای عملکرد

اطلاعات بیشتر در مورد: Kelley / MBB منچستر جهانی

مکان ها

 • Bloomington

  Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • Indianapolis

  801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

سوالات