We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

مقدمه

دانشکده تجارت و علوم اجتماعی دانشکده تجارت کینگستون و دانشکده حقوق، علوم اجتماعی و رفتاری را ترکیب می کند. آنها با هم تفکر انتقادی و رویکرد حل مسئله برای یادگیری را با دیدگاهی بین المللی پرورش می دهند.

در حین مطالعه در اینجا، می توانید بزرگترین سؤالات جامعه را از منظرهای مختلف موضوع بررسی کنید. شما می توانید از متخصصان صنعت، بخش عمومی و خدمات اجتماعی، و همچنین دانشگاهیان فعال در زمینه تحقیق با زمینه های تخصصی متخصص بینش کسب کنید. مهمتر از همه، این شما را قادر می سازد تا در تصویر بزرگتر شرکت کنید و با مهارت های قابل انتقال مورد نیاز برای پیشرفت در مشاغل چالش برانگیز فارغ التحصیل شوید.

مدرسه کسب و کار کینگستون اعتبار بین المللی معتبری را توسط AACSB (انجمن مدارس دانشگاهی پیشرفته کسب و کار) به رسمیت شناختن برتری آموزش تجاری ما دریافت کرده است. این اعتبار توسط تنها 5 درصد از مدارس بازرگانی جهان کسب شده است. بسیاری از دوره ها نیز توسط نهادهای حرفه ای، از جمله انجمن MBA و مؤسسه منشور بازاریابی، معتبر و به رسمیت شناخته شده اند.

دانشکده حقوق، علوم اجتماعی و رفتاری مجموعه ای از دوره های روانشناسی را ارائه می دهد که توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) معتبر است. شما همچنین می توانید یکی از تنها چند مدرک تحصیلی در انگلستان را انتخاب کنید که مدرک روانشناسی پزشکی قانونی متخصص را ارائه می دهد. دوره های سیاست و حقوق بشر ما توسط متخصصان بین المللی از جمله مدیر سابق کمپین عفو بین الملل بریتانیا و مدیر فعلی موسسه حقوق بشر بریتانیا تدریس می شود.

ما به طور مداوم در حال نوآوری در نحوه تفکر و حل مشکلات دانشجویان علوم تجاری و اجتماعی هستیم تا به خواسته های دنیای به سرعت در حال تغییر خود پاسخ دهیم. اینجا مطالعه کنید و در شکل دادن به این دنیا سهیم باشید.

مدرسه بازرگانی کینگستون

ما بر این باوریم که موفقیت حرفه‌ای با تقویت و توسعه ظرفیت‌ها و مهارت‌های شخصی و همچنین چارچوب آکادمیک دانش به منظور پیشبرد پیشرفت و دستیابی به موفقیت شکل می‌گیرد. از طریق دوره‌های غنی حرفه‌ای، درگیر کارفرما و پژوهشی، ما در کنار دانش‌آموزان خود کار می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم تا اهداف شخصی و جاه‌طلبی‌های شغلی خود را برآورده کنند. و به دلیل رویکردها و نگرش متمایز خود به تجارت شناخته می شوند.

اعتبارنامه ها

مدرسه کسب و کار کینگستون اعتبار بین المللی معتبری را توسط AACSB (انجمن مدارس عالی کسب و کار پیشرفته) دریافت کرده است. این اعتبار تنها توسط پنج درصد از مدارس کسب و کار در جهان به دست آمده است و کیفیت و استاندارد بالای آموزش کسب و کار ما را به رسمیت می شناسد.

بسیاری از دوره‌ها نیز توسط نهادهای حرفه‌ای، از جمله انجمن MBA (AMBA)، بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) EPAS، مؤسسه توسعه حرفه‌ای (CIPD)، مؤسسه منشور بازاریابی (CIM) و موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

چرا مدرسه کسب و کار کینگستون را انتخاب کنید؟

دانشجویان ما به دنبال رهبرانی متمرکز بر آینده هستند که فعالانه به چالش کشیدن، تغییر، ایجاد و همکاری برای کمک به جامعه و تأثیر بر اقتصاد به عنوان تأثیرگذاران کسب و کار و ایجاد شغل می‌پردازند.

چالش

ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا ادراکات و دیدگاه ها را به چالش بکشند. هدف ما این است که دانش آموزان ما فعالانه تجزیه و تحلیل، سوال، تفسیر و نوآوری کنند.

تغییر دادن

در مدرسه کسب و کار کینگستون به طور مداوم به آینده برای تفسیر آینده و حمایت از افراد برای رویارویی با چالش های نوظهور نگاه می کنند. ما به دانش‌آموزان انگیزه می‌دهیم که حل‌کننده مشکلات و تأثیرگذار باشند، که می‌توانند بهترین نتیجه را از خود و دیگران ببرند.

ایجاد کردن

از آنجایی که تأثیر دیجیتالی شدن و فناوری اطلاعات بر محیط کسب‌وکار و تغییر همچنان بر آینده ما تأثیر می‌گذارد، ما دانش‌آموزان را آماده می‌کنیم تا ذهنیتی مبتکرانه برای شناسایی و پذیرش فرصت‌های بالقوه پرورش دهند.

همکاری

ما دانش آموزان را مجهز می کنیم تا ظرفیت خلاق و نگرش مشترک خود را برای کار موفقیت آمیز در تیم ها و محیط های چند رشته ای توسعه دهند.

آماده برای تجارت: دوره های ما

ما دوره‌های خود را همراه با سازمان‌های پیشرو در زمینه فناوری، تولید، خدمات و مالی طراحی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها با مسائل، چالش‌ها و نیازهای تجارت امروز همسو هستند. شما درک، بینش، مهارت ها و ابزارهایی را برای فرصت های واقعی در هنگام فارغ التحصیلی به دست می آورید.

چشم انداز: نوآورانه، کارآفرینانه و تغییر دهنده زندگی

در سطح جهانی به دلیل رویکردی نوآورانه و کارآفرینانه در آموزش و پژوهش که ایجاد و تحقق فرصت های تغییر دهنده زندگی است، شناخته شود.

ماموریت: توسط آموزش مبتنی بر تحقیق هدایت می شود

ایجاد بهترین محیط ممکن برای کارکنان و دانش آموزان که متنوع و فراگیر باشد، با هدایت یادگیری، کارآفرینی و پژوهشی.

ارزش ها: برتری در تجربه کارکنان و دانشجویان

تعالی: ما به برتری در تجربه، یادگیری و تحقیق کارکنان و دانشجویان اهمیت می دهیم.

نوآوری و خلاقیت: ما برای نوآوری، خلاقیت و تفکر کارآفرینی در تولید و اجرای ایده ها ارزش قائلیم.

احترام: ما برای تنوع، همکاری و مسئولیت پذیری ارزش قائلیم.

چه چیزی ما را متمایز می کند؟

مدرسه کسب و کار کینگستون دارای چهار ویژگی متمایز است که ترکیب آن را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند:

اشتغال پذیری

دانشجویان مدرسه بازرگانی کینگستون در محل کار تقاضای بالایی دارند. ارتباط دوره های ما، روابط نزدیک ما با صنعت، برتری مشاغل و خدمات استخدامی ما، رویدادهای شبکه ای با رهبران کسب و کار و موقعیت های کاری به این معنی است که دانشجویان ما موقعیت خوبی برای اشتغال دارند.

کارآفرینی

تفکر کارآفرینی در DNA ماست. چه بخواهید بخشی از یک استارت آپ باشید، چه بخواهید در یک سازمان نوآوری کنید، در مدرسه کسب و کار کینگستون به یک مدرسه کسب و کار برتر برای کارآفرینی ملحق می شوید.

ما موفق‌ترین مؤسسه آموزش عالی بریتانیا برای شرکت‌های تازه‌کار فارغ‌التحصیل شده‌ایم (Higher Education and Community Interaction Survey 2020/21). QS TopMBA.com به ما رتبه اول را در جهان برای استارت آپ های فارغ التحصیل MBA می دهد.

از انکوباتور کسب و کار کینگستون تا کارمان با طرح جایزه منشور کسب و کار کوچک، در مدرسه کسب و کار کینگستون، ما در پرورش و توسعه تفکر نوآورانه پیشگام هستیم. ما همچنین مرکز تحقیقات بین المللی کسب و کارهای کوچک شناخته شده است.

رتبه بندی بین المللی، اعتبار و عضویت

مدرسه کسب و کار کینگستون یکی از تنها 5 درصد از مدارس کسب و کار در جهان است که دارای اعتبار از AACSB International - انجمن دانشکده های کسب و کار پیشرفته دانشگاهی است.

ما از تعدادی از بزرگترین و تاثیرگذارترین انجمن های اعتباربخشی مدارس کسب و کار مجوز داریم.

امکانات

مدرسه کسب و کار 26 میلیون پوندی ما با هدف پایداری طراحی و ساخته شد تا منعکس کننده تعهد ما به الهام بخشیدن، آموزش و توسعه دانش آموزانی باشد که تجربیات خود را از رفتار پایدار در کار و حرفه آینده خود قرار دهند.

ما امکانات آموزشی پیشرفته ای داریم که می توانید تئوری را در عمل پیاده کنید. اتاق معاملات مدرن بلومبرگ ما یک اتاق معاملاتی شبیه سازی شده برای سرمایه داران مشتاق است. دستگاه جوجه کشی تجاری جدید کینگستون ما یک اتاق هدفمند برای دانشجویانی است که روی ایده های تجاری کار می کنند.

مطالعه شما توسط ابزارهای یادگیری آنلاین مانند اینترانت دانشجویی و Canvas پشتیبانی می شود. پردیس ما در فاصله 30 دقیقه ای از مرکز لندن واقع شده است و به شما امکان دسترسی به مرکز مالی و تجاری پیشرو در جهان را می دهد، در حالی که در امن ترین و شادترین مکان پایتخت برای زندگی مستقر هستید.

دو هفته بین المللی

همه دانشجویان MBA کینگستون برای دو هفته بین المللی سالانه گرد هم می آیند. در پردیس، در طول دو هفته بین المللی، شما با دانشجویان MBA و MBA اجرایی مستقر در هر دو مکان کینگستون و مسکو مطالعه و معاشرت خواهید کرد. با تکیه بر دانشی که تاکنون در دوره خود کسب کرده اید، در انتخاب ماژول های انتخابی تخصصی خود غوطه ور می شوید و سخنرانان مهمان الهام بخش را می شنوید. شرکت کنندگان قبلی نیز این فرصت را داشته اند که در بازدیدهای هیجان انگیز شرکت شرکت کنند.

امکانات ما

دانشجویان ما از برخی از بهترین امکانات در کشور بهره مند می شوند، از جمله:

  • اتاق معاملات بلومبرگ، به شما طعم کار در یک طبقه تجاری واقعی را می دهد (کینگستون یکی از معدود دانشگاه هایی است که این را ارائه می دهد).
  • سوئیت ها و فضاهای کاری اختصاصی، امکانات فناوری اطلاعات و مناطق اجتماعی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما؛
  • مرکز تحقیقات کسب و کار، از جمله مرکز تحقیقات کسب و کار کوچک ما؛
  • انکوباتور کسب و کار کینگستون، یک فضای جوجه کشی کسب و کار، با امکاناتی برای کمک به شما در راه اندازی کسب و کار خود.
  • مرکز منابع آموزشی، 24 ساعته در طول ترم، با دسترسی به کتابخانه ها، فضاهای مطالعه و امکانات کامپیوتری باز است. و متون اصلی، نشریات و بسته های آموزشی کامپیوتر، قابل دسترسی از بیش از 200 ایستگاه کاری شبکه.

پردیس کینگستون هیل در Kingston Upon Thames واقع شده است که به عنوان امن ترین حومه لندن و شادترین مکان برای زندگی انتخاب شده است. مرکز لندن 30 دقیقه از Kingston Upon Thames فاصله دارد و به دانشجویان امکان دسترسی به سرزندگی، پویایی و تنوع فرهنگی یکی از برجسته ترین پایتخت های تجاری جهان را می دهد.

مکان ها

  • Kingston upon Thames

    Kingston Hill, KT2 7LB, Kingston upon Thames

سوالات