Keystone logo
KMU Akademie

KMU Akademie

KMU Akademie

مقدمه

ادامه تحصیل در قرن 21

در قرن بیست و یکم، که با پیشرفت هر چه سریعتر مشخص می شود، آموزش و آموزش بیشتر یک دارایی ارزشمند و مهمتر از همیشه است. مسائل پیچیده تکنولوژیکی و اقتصادی و مسئولیت زیاد در قبال محیط زیست تصمیماتی را برای شرکت ها و مدیران آنها فراهم می کند که بر اساس تجربه، دانش و شایستگی اتخاذ می شوند. بنابراین یادگیری مادام العمر و صلاحیت حرفه ای بیشتر ضروری است. این وظیفه ارائه دهندگان آموزش است که زیرساخت های این فرصت های آموزشی بیشتر را فراهم کنند.

KMU Akademie & Management AG که در سال 2006 تأسیس شد، از همان ابتدا از این مسئولیت آگاه بود. با این حال، او همچنین تشخیص داد که افراد شاغلی که می خواهند به صورت پاره وقت تحصیل کنند با یک چالش بزرگ روبرو هستند: آشتی دادن کار، خانواده و تحصیل. با در نظر گرفتن این نیاز، مسئولین KMU Akademie مفهومی برای آموزش از راه دور ایجاد کردند که مستقل از زمان و مکان بود. از سال 2011، KMU Akademie ، با همکاری دانشگاه Middlesex، دوره های آنلاین پاره وقت را ارائه می دهد که دقیقاً این شرایط را برآورده می کند.

علاوه بر اعتباربخشی سیستم دانشگاه میدل‌سکس، دوره‌های تحصیلی در دانشگاه میدل‌سکس با موفقیت توسط آژانس اعتباربخشی AQAS با همکاری KMU Akademie & Management AG مطابق با استانداردهای بین‌المللی، استانداردها و دستورالعمل‌های اروپایی (ESG) تأیید شد.

اولین انتخاب برای تحصیل در کنار شغلتان

دوره ها را می توان به صورت پاره وقت گذراند. این به ویژه برای مدیرانی که می خواهند دانش خود را بدون رها کردن شغل خود گسترش دهند مفید است. دوره آنلاین در دانشگاه میدلسکس / KMU Akademie به طور انعطاف پذیر با نیازهای دانش آموزان سازگار است. شما در هر زمان و مکانی که می خواهید مطالعه می کنید و با سرعت خود تحصیلات خود را تکمیل می کنید.

مزایای شما در یک نگاه

با ما شما در بهترین دستان هستید

  • یادگیری انعطاف پذیر
  • زبان آموزش آلمانی
  • مدرک شناخته شده
  • مراقبت شخصی

مطالعه آنلاین در دانشگاه میدلسکس / KMU Akademie

مستقل از زمان و مکان مطالعه کنید

دانشجویانی که تحصیلات آنلاین خود را در KMU Akademie به پایان می‌رسانند به عنوان دانشجو در دانشگاه Middlesex لندن ثبت نام می‌کنند و مدرک خود را نیز از آنها دریافت می‌کنند. KMU Akademie مسئول مدیریت سازمانی دوره است. تمام اسناد، مواد آموزشی و تکالیف در هر زمان در پلت فرم آنلاین KMUnity در دسترس دانش آموزان به زبان آلمانی است. علاوه بر این، KMU Akademie نقطه تماس دانشجویان در تمام سوالات مرتبط با مطالعه است. استادان، مشاوران و کارمندان می توانند به تجربه چندین ساله نگاه کنند و از بهترین پشتیبانی ممکن برای دانشجویان اطمینان حاصل کنند.

مکان ها

  • Linz

    Hauptstraße,54, 4040, Linz

    سوالات