Keystone logo
La Salle University College of Professional and Continuing Studies کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
La Salle University College of Professional and Continuing Studies

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

0 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

آموزش از راه دور

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

برنامه ما این است که در سطح بین المللی برای داشتن مجوز رسمی به دست آورده از AACSB بین المللی (انجمن برای پیشرفت دانشگاهی مدارس کسب و کار) شناخته شده است. ما تاکید برتری علمی و تعهد به بهبود مستمر.

در سنت Lasallian، برنامه ما می آمیزد نظریه علمی با تجربه عملی متنوع ما، دانش آموزان بسیار با انگیزه و دانشکده برجسته. کلاس های کوچک به طوری که شما می توانید دریافت کنید به دانستن همکلاسی ها و استادان خود را به خوبی یاد بگیرند و در یک فضای پویا.

این برنامه MBA است که در اتاق بازل بازرگانی ارائه شده است. هر دانش آموز 45 اعتبارات در قالب تعطیلات آخر هفته آغاز در ژانویه یا مه طول می کشد. این برنامه در 15 ماه تکمیل شده و به 20 تا 25 دانش آموزان محدود شده است. دانش آموزان به ایالات متحده به مدت یک هفته در طول برنامه سفر خواهند کرد.


پذیرش مورد نیاز

کمیته پذیرش از برنامه MBA در رابطه با علاقه، استعداد و توانایی هر یک از متقاضی برای موفقیت در کسب و کار مطالعات فارغ التحصیل شده است. ساختار برنامه خود را با یا بدون داشتن مدرک کارشناسی در مدیریت کسب و کار به کسانی که دانش آموزان آشنایی.


مهلت درخواست برای برنامه


اگر چه هیچ مهلت درخواست رسمی وجود دارد، توصیه می کنیم که تمام اسناد به ما دو ماه قبل از آغاز برنامه را مشاهده کنید. اندازه کلاس محدود است و پس از آن که کرسی پر شده است، تمام برنامه های کاربردی خواهد شد تا در سال بعد به تعویق افتاد.


معیارهای انتخاب

از آنجا که پس زمینه و مشخصات هر متقاضی را منحصر به فرد است، کمیته پذیرش می کند شرایط خاص حداقل کمی برای پذیرش ایجاد نمی کند؛ با این حال، آن را نشانی از پایبندی به استانداردهای ایجاد شده توسط انجمن برای پیشرفت دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB).

لا Salle دانشگاه در مقابل هر متقاضی به دلیل نژاد، رنگ پوست، مذهب، جنسیت، سن، ملیت، ناتوانی، گرایش جنسی، وضعیت سربازی، یا وضعیت تاهل تبعیض قائل نیست. پذیرش صرفا بر شرایط متقاضی است.

پذیرش مورد نیاز

• آموزش و پرورش درجه بالاتر - دانشگاه مدرک یا سوئیس / آلمانی / اتریشی فدرال دیپلم یا معادل آن

• سابقه کار مورد نیاز - حداقل سه سال سابقه کار با برخی از مسئولیت های مدیریتی

• انگلیسی Proficiency- آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ممکن است در بعضی از موارد که در آن مهارت در زبان انگلیسی نمی تواند ارزیابی شود مورد نیاز

• مصاحبه (حضوری)


چشم پوشی از نیاز GMAT

متقاضیان با تجربه کار قابل توجه و یا در اختیار داشتن مدرک پیشرفته در آموزش عالی از نیاز GMAT برای پذیرش چشم پوشی.

شهریه و هزینه ها

شهریه برای برنامه: 42،000 $

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه