Keystone logo
Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

مقدمه

دانشکده بین المللی کلاس جهانی

دانشکده ما متشکل از اساتید برجسته وابسته به م institutionsسساتی مانند هاروارد ، ییل ، استنفورد ، دانشگاه شیکاگو ، دانشگاه میشیگان ، دانشگاه دوک ، دانشگاه نیویورک ، مدرسه بازرگانی لندن ، کمبریج ، دانشگاه سنت گالن ، مدرسه بازرگانی کپنهاگ ، دانشگاه بوکونی است ، دانشکده اقتصاد و مدیریت زاگرب ، علوم پو ، HEC پاریس و موارد دیگر.

آماده به چالش کشیدن

در LSB ، خواه در یک برنامه آموزش اجرایی ثبت نام کنید ، MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت ، برای یک زمان هیجان انگیز آماده باشید. شما در معرض موقعیت های شغلی قرار می گیرید که دانش شما را به چالش می کشد و درباره راه حل های خارج از جعبه بحث می شود . شما باید با اعضای هیئت علمی و همکلاسی ها و رهبران تجارت از سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و نقاط مشترک را پیدا کنید.

روشهای نوین آموزش

تحصیل در LSB به شما امکان دسترسی به فرهنگ ها ، تجربیات و روش های مختلف تفکر را می دهد. از طریق همکاری ، از تجربیات غنی همکلاسی ها ، استادان و رهبران شرکت های بین المللی خود به دست خواهید آورد. دانشکده برنده جایزه در خط مقدم روش های ابتکاری آموزش در مدیریت بازرگانی است . یاد بگیرید که مانند یک رهبر در مطالعات موردی و پروژه های مشاوره ای فکر کنید و تصمیم بگیرید.

دانش عملی

این برنامه درسی برای توسعه شما به یک رهبر طراحی شده است که می تواند فرصت های جدید را ببیند ، مسئولیت آن را بر عهده بگیرد و توسعه دهد. تجربه کارشناسی ارشد LSB شما فراتر از دانش علمی و مهارت های عملی است. هدف ما این است که یک تجربه منحصر به فرد - دانشگاهی و غیره - را برای شما فراهم کنیم.

چشم انداز

به عنوان یک مدرک تجاری با کیفیت بالا در قلب اروپا شناخته شده در سطح جهانی است.

مأموریت

مأموریت این مدرسه فراهم آوردن یک محیط یادگیری الهام بخش و چند فرهنگی برای رهبران تجاری از شرکت های بین المللی فعال در لوکزامبورگ و همچنین در سراسر اروپا و جهان است. مدرسه در دستیابی به اهداف آموزشی و آکادمیک خود ، از روشهای معاصر آموزشی و پژوهشی استفاده می کند ، تنوع فرهنگی و فکری را ارتقا می بخشد. این دانشکده با جامعه تجارت بین الملل شریک است و رهبران تجاری را برای پیشرفت در دنیای تجارت جهانی پیچیده آماده می کند.

اعتباربخشی

Luxembourg School Of Business لوکزامبورگ توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات لوکزامبورگ تایید شده است. اعتبارنامه ها برای کل موسسه و همچنین برای برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در مدیریت اعمال می شود. Luxembourg School Of Business همچنین عضوی از اعتباردهندگان بین المللی AACSB است و دارای اعتبار اراسموس است.

بورسیه و بودجه

Scholarships available

 • از ایالت لوگزامبورگ
 • از Luxembourg School Of Business

تخفیف موجود است

 • داوطلبانی که قبل از اولین مهلت ثبت نام کنند، 5 درصد تخفیف دریافت می کنند
 • داوطلبانی که شهریه کامل را در یک قسط پرداخت کنند از 10 درصد تخفیف برخوردار می شوند

زندگی و امکانات پردیس

Career Center

مرکز شغلی روابط نزدیکی با شرکت ها در لوکزامبورگ و همچنین بین المللی دارد. پشتیبانی و راهنمایی جامع برای دانشجویان و فارغ التحصیلان برای تضمین دوره های کارآموزی ارائه می دهد.

دانش آموزان می توانند در هر زمان در سفر شغلی خود با مشاور شغلی شما مشورت کنند. مشاور شغلی ما گام به گام از دانشجویان در تلاش برای یافتن دوره کارآموزی پشتیبانی می کند.

اداره بین المللی

در طول دوره کارشناسی ارشد مدیریت، دانش آموزان می توانند در یک برنامه تبادل با دانشگاه ها یا مدارس تجاری شریک شرکت کنند. این برنامه های اراسموس و تبادل نیازی به هزینه تحصیل اضافی ندارند.

دفتر بین‌المللی LSB به دانشجویان در تحرک بین‌المللی کمک می‌کند، به آنها برای مدت زمانی که در خارج از کشور سپری می‌کنند کمک می‌کند و روابط سازمانی بین LSB و دانشگاه‌های همکارش را مدیریت می‌کند.

 • زندگی فرهنگی پر جنب و جوش
 • باز بودن بین المللی
 • امکانات ورزشی با کیفیت بالا
 • تنوع طبیعی
 • غذا و باد عالی
 • مکانی عالی برای دوست یابی

مکان ها

 • Luxembourg City

  19, Rue Eugène Ruppert

سوالات