Keystone logo
London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

London School of Commerce Malta

مقدمه

London School of Commerce Malta

بخشی از دانشکده بازرگانی لندن (بریتانیا) گروه کالج در ارتباط با دانشگاه Bedfordshire

پردیس مالت

London School of Commerce Malta یک مکان جذاب مرکزی واقع در یک مکان بسیار زیبا در جزیره جذاب مالت ارائه می دهد که زبان انگلیسی یکی از دو زبان رسمی ملی است و توسط همه مردم محلی به طور گسترده ای صحبت می شود. محوطه LSC Malta مجهز به تمام امکانات مورد نیاز برای یک تجربه یادگیری مثبت از جمله Wi-Fi در سراسر محل، کتابخانه با امکانات خوب و مجهز و مناطق تفریحی است.

کتابخانه LSC Malta کتابخانه شامل یک وام و مجموعه مرجع از تمام متون هسته و قرائت توصیه شده است. مجموعه ای از منابع آموزشی مطالعه و روش های تحقیق نیز موجود است. علاوه بر این، دانش آموزان از طریق کتابخانه آنلاین LSC به طور کامل دسترسی به بیش از 70،000 متن در دسترس را دارند.

LSC Malta امکانات مدرن LSC Malta و منابع یادگیری جامع شما ابزار مناسب برای پیشرفت تحصیلی خود را در حین توسعه دانش و تخصص لازم برای حرفه ای در کسب و کار بین المللی فراهم می کند. LSC Malta افتخار دارد که استادان آموزش خود شامل استادان برجسته، محققان و دانشگاهیان حرفه ای با تخصص عالی هستند.

مزایای LSC Malta

این دانشگاه در مجاورت شهر تاریخی والیتا است که یک میراث جهانی یونسکو است و در دسترس آسان از مرکز حمل و نقل اصلی جزیره و همچنین بسیاری از نشانه های تاریخی، مراکز خرید، مناطق تفریحی و مکان های تفریحی .

در LSC Malta شما در یک محیط کاملا متفاوتی از جمعیت دانشجویی غوطه ور خواهید شد که یک ذوب از ملیت ها و فرهنگ ها است و باعث می شود آموزش و پرورش شما یک تجربه واقعا شکل گیری است که فراتر از پیشرفت تحصیلی اصلی است.

LSC Malta به عنوان موسسه آموزش عالی مجوز (License Number 2014-FHI-025) مجاز است.

24381_20.jpg

مزایای کلیدی

 • دریافت مدرک شناخته شده در سطح جهانی

 • فرصت برای انتقال اعتبار به انگلستان برای کسب مدرک MBA بریتانیایی

 • هزینه های دوره ای بسیار رقابتی، قابل پرداخت در اقساط انعطاف پذیر

 • مطالعه و زندگی در محیط منحصر به فرد یک کشور مدیترانه زبان انگلیسی است

 • دانشکده بین المللی مشهور

 • از مرکز مدرن و کاملا مجهز در یک مکان مرکزی بهره مند شوید

 • دسترسی به 70،000 مواد آموزشی آنلاین

مکان ها

 • Floriana

  Floor 3, Europa Centre, St. Anne Street, FRN9020, Floriana

  سوالات