Keystone logo
© BIMM University
Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

مقدمه

MSM-US1

مدرسه ماستریخت مدیریت و دانشگاه سافولک راه اندازی شده اند همکاری مدرک MBA اجرایی هیجان انگیز، از نظر آن شرکت کنندگان قادر به مطالعه در مکان های بین المللی خواهد بود، (هلند)، ایپسویچ (UK) با یک گزینه به مطالعه در بوستون (USA) به الزامات ویزا.

این همکاری یکی از قدیمی ترین مدارس کسب و کار در هلند و یکی از جوانترین دانشگاه در انگلستان در توسعه یک MBA منحصر به فرد است که ترکیبی از سنت کسب و کار سخت و اعتبار بین المللی با انرژی کارآفرینی و فرصت شده است. این برنامه به طور کامل در زبان انگلیسی داده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این MBA اجرایی جدید مسیر شکستن مقاله در مورد آن که در مجله برجسته بود ببینید کسب و کار از آنجا که

به تعمیق و تقویت پیوندهای دانشگاهی و علمی بین هلند و انگلستان، معاونت از دانشگاه سافولک، پروفسور ریچارد لیستر سفر به MSM در پایان اوت 2016 به ارمغان آورد.

MSM و دانشگاه Suffolk در برنامه ریزی برای منابع برای توسعه همکاری آموزش و پرورش فراملی موثر در آموزش و پرورش کسب و کار، تمرکز بر پایداری و مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی، به ویژه در یک محیط اقتصادی با تکنولوژی بالا، که در آن یادگیری مادام العمر یک ضرورت برای اقتصادی تبدیل شده است رقابت پذیری. این شامل همکاری برای ارائه به مدیریت و کارآفرینی درجه به صورت جداگانه مختلف، برنامه های کوتاه و رویدادهای کسب و کار. مدیریت بهداشت و درمان یک منطقه به طور خاص که در آن دو نهاد شبکه ها و تخصص خود را بسته نرم افزاری است.

MSM-US32

مکان ها

  • Ipswich

    Ipswich, بریتانیا

    سوالات