Keystone logo
© krakenimages
Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

مقدمه

MDCI - حال و آینده گذشته

MDCI در حال انطباق ، آماده سازی و توسعه برنامه هایی برای تغییر پارادایم است که موج جدیدی در آموزش و پرورش تجارت و مدیریت است. برنامه های New Format به روشی ارزان ، سریع و دارای اعتبار بین المللی ارائه می شوند.

از سال 1993 ، شرکت انگلیسی MDCI به هماهنگی بین الملل برای توسعه مدیریت و برنامه های مدرک پشتیبانی از حرفه ای های حرفه ای در خلیج عرب ادامه داده است ، که توسط جایزه ملکه برای صادرات در آموزش عالی شناخته شده است.

MDCI از مرکز منطقه ای خود در بحرین و مقر اصلی آن در انگلیس ، یک تجربه مطالعه روان و متمرکز را ایجاد می کند که یک جامعه کوهنورد و فارغ التحصیلان پر جنب و جوش را ایجاد می کند. دسترسی و پشتیبانی در اولویت قرار دارد - علاوه بر مطالب یادگیری و تحقیق ، هر دانشجو به طور خودکار به Microsoft Teams for Education ، و همچنین Office 365 و یک خط ارتباط مستقیم با اعضای هیئت علمی و تیم دسترسی می یابد.

MBA در برنامه رهبری فراملی از رهبران فردا پشتیبانی می کند زیرا آنها برای مقابله با چالش های رهبری در یک جهان پس از همه گیری سازگار می شوند.

برنامه های درسی خلاقانه و با دقت تنظیم شده توسط دانشگاهیان برجسته انگلستان بررسی و به روز می شوند تا دنیای در حال تغییر را برآورده کنند. MDCI اکنون آماده است تا برنامه های نسل بعدی را به روشی چابک و حرفه ای به شورای همکاری خلیج فارس ، اروپا و در سطح جهانی منتقل کند.

142203_pexels-photo-3761520.jpeg

نمونه کارها

مدرک دانشگاهی

 • به دنبال برنامه بنیاد ، برنامه های مدرک آنلاین در تجارت و امور مالی ، ریاضیات ، علوم و مهندسی ، حقوق و علوم اجتماعی - از جمله خدمات شخصی سازی
 • MBA (CMI / YSJ)
 • تکمیل MBA (TBA) (از صلاحیت تدریس یا رهبری انتقالی CMI)
 • کارشناسی ارشد (TBA)
 • DBA (TBA)
 • پیشرفت DBA از MBA Top-up
 • کارشناسی ارشد (لینکلن)

آمادگی دانشگاه

 • برنامه بنیاد - ارائه پیوند از دبیرستان به استانداردها و الزامات دانشگاه غربی
 • به دنبال برنامه بنیاد ، برنامه های مدرک آنلاین در موضوعات اصلی - از جمله خدمات شخصی سازی
 • برنامه آمادگی دکتری - 2/3 ماه آماده سازی دقیق آنلاین برای PhD یا DBA ، از جمله تهیه پیشنهاد و خدمات شخصی سازی

توسعه مدیریت

 • تکمیل MBA برای
 • مینی MBA
 • برنامه مدیران Exec و Non-Exec
 • بازاریابی دیجیتال (DM Inst)

تفکر مدیریت دوره جدید

 • اپلی - برنامه های روانشناسی مثبت و سلامتی - منجر به MBA
 • استراتژیک قلب - "استراتژیک قلب" یک جایگزین برای برنامه ریزی استراتژیک است. این در مورد انسان قاطعانه در یک دنیای متصل به دیجیتال است. این رهبران نترس را دعوت می کند قبل از صحبت با یکدیگر صحبت کنند تا قلب ، سر و دست را به برنامه ها متصل کنند. "

تایمز بی سابقه خواستار تفکر جدید است

MDCI و CMC Playbook را بازنویسی کرده اند.

برای بیش از سی سال ، Management Development Centre International (MDCI) در حال تعریف مجدد نحوه ارائه آموزش های اجرایی در خاورمیانه و آفریقا است. در حال حاضر، تمرکز ما بر روی رهبران تحول گرا را قادر می سازد تا در یک جدید منجر Pathway برای دستیابی به یک MBA در انگلستان معتبر.

با راهنمایی مدیر عامل CMC ، دکتر لستر ماسینگام ، ما MBA نسل بعدی MBA را به رهبران نسل بعدی خلیج فارس می رسانیم. فقط با 12 میلیون دلار سرمایه گذاری مالی فقط 12،000 دلار شروع به کار کنید.

همه ما سابقه داریم. در اینجا یک نگاه مختصر به ما است

 • بیش از 5000 فارغ التحصیل.
 • همکاری با دانشکده ها ، کالج ها و دانشگاه های پیشرو در انگلستان.
 • جایزه ملکه را برای صادرات در آموزش و پرورش دریافت کرد.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

تاریخ

اوایل دهه 1990

MDCI بحرین را به عنوان قطب منطقه ای خود برای خدمت به آموزش رهبری متخصصان و رهبران حرفه ای عرب در همه بخش ها انتخاب می کند.

1993

MDCI اولین برنامه آموزش از راه دور MBA را با همکاری دانشگاه هال انگلیس از پایگاه های دبی و بحرین در منطقه راه اندازی می کند.

1995

MDCI به عنوان اولین ارائه دهنده MBA برای سعودی آرامکو تأیید شد و اولین MBA در محل را در سلطان عمان با دانشگاه لینکلن در انگلستان تحویل می دهد.

1997

MDCI برای صادرات در آموزش و پرورش جایزه ملکه را دریافت می کند.

1998

MDCI نخستین دکترای منطقه را در مدیریت بازرگانی منطقه با موقعیت در GCC با دانشگاه های هال و لینکلن آغاز می کند.

2000

MDCI اولین مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات امنیتی را در GCC با دانشگاه مطالعه در انگلستان ارائه می دهد.

اوایل دهه 2000

MDCI برنامه توسعه مدیریت پیشرفته را در بحرین با همکاری وزارت کار و امور اجتماعی آغاز می کند. در همین حال ، با مشورت با وابسته نظامی انگلیس ، برنامه Hull MBA را به عنوان بخشی از برنامه افست آل یاماما به سلطان نیروهای مسلح عمان تحویل داد.

2006

MDCI نمایندگان منطقه ای را برای دانشگاه آفریقای جنوبی منصوب کرد.

2015

MDCI دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) را در محل بحرین و عمان با دانشگاه لیورپول جان مورس ارائه می دهد.

2020

نسل بعدی MBA بصورت آنلاین و آنلاین اجرا می شود که در طول قفل جهانی CoVid-19 راه اندازی شد.

ارتقاء قدرت رهبری ، بیش از 5000 بار از سال 1993

فارغ التحصیلان

در بحرین از سال 1993 ، MDCI از طریق موسسات دانشگاهی تحسین شده از جمله دانشگاه های برجسته انگلستان مانند هال ، ریدینگ و لینکلن ، تحویل در محل توسعه مدیریت ، برنامه های زیر و پس از فارغ التحصیلی را به بیش از 5000 مورد بازاریابی ، پشتیبانی و مدیریت کرده است. حرفه ای های شغلی

ژنرال جدید

تفکر چند وجهی از طراحی و زمانبندی MBA نسل بعدی الهام گرفته است. برای مبتدیان ، سال 2020 یک سال بی سابقه است که خواستار یادگیری جدید است. گواهینامه CMC در رهبری تحول گرا با مدرک دانشگاه یورک سنت جان در بسیاری از سطوح پاسخ می دهد. و ما این تصور را داریم که فارغ التحصیلان ما آماده هستند تا این موضوع را به اعضای خانواده ، دوستان و تیمشان معرفی کنند.

رهبران

فقط چهار سال پس از ارائه برنامه های توسعه مدیریت ، دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ، MDCI جایزه ملکه صادرات در آموزش و پرورش را در سال 1997 دریافت کرد و نقش برجسته شرکت انگلیسی را در خاورمیانه و آفریقا تأیید کرد. بیش از دو دهه سریع به جلو و در برنامه های MDCI رهبران در چندین سطح در بخشهای مختلف از جمله Ministial ، C-Suite و همچنین کارآفرینانی که جذب بزرگ ، ادغام و لیست را انجام می دهند ، شرکت کرده اند.

142204_pexels-photo-3771089.jpeg

سرانجام ، MBA قابل دستیابی ، معتبر ، در دسترس و مقرون به صرفه

چرا وقتی می توانید در مدت 12 ماه به یک مدرک تحصیلی معتبر دانشگاه انگلستان در کمتر از 12،000 دلار برسید ، حداقل دو برابر وقت و هزینه برای کسب MBA صرف کنید؟

تغییرات جهشی کوانتومی که طی ماه های گذشته تجربه شد ، تیم ما را ترغیب کرد تا راه حل جدیدی برای MBA پیدا کند. ما در این مقطع بی سابقه بهترین برنامه را برای حرفه ای های شجاع عربستان که به دنبال مهارت های جدید رهبری هستند ، ارائه داده ایم.

نتیجه MBA نسل بعدی است.

تحصیل شما در یک سال به پایان رسیده است ، نیازی به مدرک کارشناسی ندارد و توسط دانشکده انگلیس در خلیج فارس و / یا بصورت آنلاین زندگی می شود و هزینه های دیگر را کاهش می دهد.

چرا MDCI را انتخاب کنید؟

ما به موانع موفقیت اعتقاد نداریم.

این قابل دسترسی ترین MBA در منطقه است.

هیچ مدرک لازم نیست.

 • تجربه کاری فصلی شما می تواند شما را سوار هواپیما کند.
 • شش ماه اول را برای کسب گواهینامه حرفه ای در رهبری تحول گرا انجام دهید.
 • هزینه ها و سفر را کاهش دهید ، در خلیج فارس شرکت کنید و یا به کلاس درس دسترسی داشته باشید ، بصورت آنلاین زندگی کنید.
 • تحویل آخر هفته که متناسب با کار و خانواده شما است.

عشق ما به عربستان

برای بیش از سی سال ، MDCI به دانشجویان در خاورمیانه و آفریقا برای دستیابی به پتانسیل واقعی و دستیابی به جاه طلبی های شغلی کمک می کند. دریافت کنندگان جایزه ملکه برای صادرات در آموزش و پرورش ، فارغ التحصیلان MDCI در 5000 فارغ التحصیل برتر قرار دارد - در سازمان های برجسته مانند باتلکو ، آرامکو سعودی ، ال مارای ، Gulf Air ، قطر پترولیوم ، RasGas ، PDO و Omantel.

مکان ها

 • London

  The Old Coach House TS27 4SS, United Kingdom, TS27 4SS, London

  • Manama

   Manama, بحرین

   سوالات